18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

W skrócie - ciapak podbija do policjanta w uk, informuje go, że opaska, którą policjant ma na nadgarstku, a która ma upamiętniać śmierć brytolskich żołnierzy w iraku i afganistanie, to opaska, która jednocześnie przypomina o typach którzy mordowali tam ciapaków.
niedługo po gadce policjant zdejmuje opaskę.

2015-06-25, 20:20
Nie wiem nawet, czy chce mi się komentować, jakimi p*zdami bez jajek są brytyjscy policjanci.
Chyba fakt nie noszenia przez nich broni mówi sam za siebie. :roll:

2015-06-25, 20:28
W ogóle sam fakt dyktowania czegokolwiek przez te k***y, które pewnie w życiu nie zapłaciły ani jednego podatku (no chyba że za bude z kebsem wątpliwej jakości) jest śmieszny. Jak ja jadę gdzieś na wakacje to nie wpie**alam się z buciorami w obyczaje danego narodu. Myślę, że powinni do nich po prostu napie**alać z ostrej, a jak się zaczną stawiać to zbombardować wszystkie srakistany i zasypać solą.

sa...........ek
2015-06-25, 20:31
Sov3reign
Nie noszą, i zobacz jakie są statystyki w sprawie zabójstw, 1 zabity na 100 000 rocznie!, w kraju którym jest zakaz broni jest tak mała liczba zabójstw?, przecież to dla prawicy nie prawdziwe!. A tymczasem w kraju gdzie jest zalegalizowana broń np. USA 4.7 na 100 tyś!, Andora 1.3 na 100 tyś!(powodem tak niskiej liczby jest mała ludność kraju).

2015-06-25, 20:35
r*chacz_Dmuchacz napisał/a:

W ogóle sam fakt dyktowania czegokolwiek przez te k***y, które pewnie w życiu nie zapłaciły ani jednego podatku (no chyba że za bude z kebsem wątpliwej jakości) jest śmieszny. Jak ja jadę gdzieś na wakacje to nie wpie**alam się z buciorami w obyczaje danego narodu. Myślę, że powinni do nich po prostu napie**alać z ostrej, a jak się zaczną stawiać to zbombardować wszystkie srakistany i zasypać solą.




mylisz się, powinni to zalać świńskim tłuszczem :D

2015-06-25, 20:41
Trafili na spokojnego kolesia.
Wiecej taking klipow nie bedzie pewnie MI5 sie tym gosciem zainyeresuje 8-)

2015-06-25, 20:57
W UK ludzie są co raz bardziej wk***ieni. Lokalny ruch narodowcow (Britain First) skupia znacznie więcej ludzi niż polski odpowiednik. Jest organizowana cała masa protestów, mniejszych i większych. Warto śledzić co się będzie działo za 2 dni w Luton pod Londynem ;)

2015-06-25, 22:27
Przeciez ten "policjant" malo co sie nie poplakal jak go brudas przesluchiwal. Nic dziwnego ze angole sa na potege dymani przez j***nych muzulmanow. Maja tupet brudne sk***ysyny i potrafia doskonale wykorzystac brytyjska bezradnosc.

2015-06-25, 23:07
Patrząc na tę ulicę w tle to to są same ciapaki...ja pie**olę.

2015-06-25, 23:40
niedługo Elżbieta II na banknotach będzie w burce

2015-06-26, 00:01
Ja tylko przypomnę, że jakiś czas temu za koszulkę 'help for heroes' odj***li typowi głowę w biały dzień...

2015-06-26, 01:12
@sadystycznymirek - według statystyki Polska za PRL była siódmą potęgą gospodarczą świata.
A teraz poczytaj sobie https://libertarianizm.net/threads/wielka-brytania-krytyczna-analiza-rzadowych-statystyk-bron-palna-przestepczosc.4276/

sa...........ek
2015-06-26, 07:07
@up
Czyli choć był zarządzany źle przez zdrajców( Bo teraz kolaborują z kapitalistami!), to jednak jakoś byliśmy potęgą!.
Dałeś ten link i teraz ci odpowiem: Dlaczego teraz każdy kraj w którym można posiadać broń ma większą liczbę zabójstw na 100 tyś mieszkańców, niż pacyfistyczna Wielka Brytania?.

2015-06-26, 07:48
sadystycznymirek napisał/a:

@up
Czyli choć był zarządzany źle przez zdrajców( Bo teraz kolaborują z kapitalistami!), to jednak jakoś byliśmy potęgą!.
Dałeś ten link i teraz ci odpowiem: Dlaczego teraz każdy kraj w którym można posiadać broń ma większą liczbę zabójstw na 100 tyś mieszkańców, niż pacyfistyczna Wielka Brytania?.



Tam gdzie jest dostępna broń tam ludzie się strzelają, obywatele nie mogą mieć broni !

2015-06-26, 09:16
@up za to bandyci mogą