18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Idź śmiało...
krzyks • 2017-02-21, 16:23
...w nagrodę dostaniesz 20$ :ciasteczkowy:


2017-02-21, 16:40
ja pie**ole jak można się założyć z dzieciątkiem o 20 dolarów ok stary przegrał no ale k***a bez przesady

2017-02-21, 16:46
Ojciec rudy na bank

ro...........24
2017-02-21, 17:19
Zajebisty ojciec. Piwo leci .

2017-02-21, 18:05
Pomysł głupi z zakładem, ale wydaje mi się, że to dziecko już nie raz robiło podobne akcje - widać, że podchodzi bez strachu. Kiedyś robiło się różne bzdury i na szczęście( i ku naszej uciesze) w niektórych rejonach Świata, zachowało się to do dziś. Rozumiem kwestie bezpieczeństw itd. Ale szlak mnie trafia, jak teraz grozi Rodzicom więzienie i zarzuty, bo np. dziecko złamało sobie rękę, palec czy nabiło większego guza. A nie daj Boże Ojciec przykładowo miał wtedy wypite jedno piwo - kryminał do końca życia;) Nie popadam w paranoję, ale przypomnijcie sobie jeden z drugim ile razy Wy coś w dzieciństwie odj***liście i byliście blisko bardzo poważnych kontuzji czy nawet blisko zgonu :D . Mam tutaj na myśli raczej grupę osób z lat 70-80-i początku 90. Bo teraz to główna rozrywka nastolatków - siedzenie przed kompem i szukanie nowych rurek, albo e-papierosa i zastanawianie się jak jeszcze bardziej można się "spedalić"

2017-02-21, 18:33
Odważny mały sk***esyn.
Mam nadzieję że po tym zdarzeniu nadal będzie odważny, ale mniej głupi. Jak jego stary.

2017-02-21, 18:39
@darex99

Ten komentarz to chyba do innego filmu. Ojciec, który podpuszcza kilkulatka żeby zaszedł od tyłu półtonowe zwierzę jest poj***ny, nie ma na ten temat dyskusji. To co się odpie**alało za młodu gdy rodzice nie widzieli to inna bajka. Matka i ojciec są od tego, żeby pilnować dziecka, nie zapraszać go pod kopyta pie**olonej krowy czy do robienia innych durnych rzeczy. Nie rozumiem też dygresji odnośnie dzisiejszych nastolatków, co to ma wspólnego z filmem?

2017-02-21, 19:40
To musi być ich czwarte dziecko.

2017-02-21, 20:11
@mazur masz rację, ale tylu tu ignoranckiego bydła się nazbierało że nie wygrasz. pie**olą jak kiedyś zajebiście było i nie ważne, że ponad 30-krotnie mniej wypadków śmiertelnych na drodze na 1 przejechany kilometr. nieważne, że zmniejszyły się choroby zakaźne ponad 20-krotnie. to nic że śmiertelne wypadki ogółem zmniejszyły się ponad 3 krotnie. ch*j z tym. j***ni ignoranci będą pie**olić jak fajnie jest własne dziecko podpuścić do tępego półtonowego zwierza. aczkolwiek i tak mądrzejszego od tych internetowych twardzieli.

2017-02-21, 20:21
Za dwadzieścia dolarów dziesięć lat temu,jak byłem dzieckiem to nawet bym byku obciągnał.

2017-02-21, 21:08
Ciekawej by było jakby dzieciak dostał kopytem wyniku czego czaszka popękałaby na kawałeczki

2017-02-21, 21:20
koxu42 napisał/a:

Za dwadzieścia dolarów dziesięć lat temu,jak byłem dzieckiem to nawet bym byku obciągnał.



Ja tak samo

Cz...........as
2017-02-21, 21:41
@nelbox kijek w dupie uweiera?

Gościu pisze że pomysł głupi a kiedyś wszyscy za rączkę na siłę nie prowadzili i w wyniku tego było mniej zj***nych małolatów, a ty go ciśniesz o wypadki na drogach i zajebistą służbę zdrowia... W poprzednim życiu byłeś chyba feministką.

2017-02-21, 22:50
@darex99 jestem za tym żeby dzieci się bawiły tak jak robiły to kiedyś, ale podpuszczanie przez ojca swojego na oko 7-8 letniego syna żeby wszedł na grzbiet krowy to jest poj***ny pomysł. Jeden kop w głowę albo okolice tętnicy udowej i mogliby iść po łopatę żeby kopać dół.
To nie jest k***a normalne. Po to są rodzice żeby obserwowali i w odpowiednim momencie złapali za rękę i powiedzieli - tego nie możesz robić, bo złamiesz sobie rękę, tego nie możesz robić bo nabijesz sobie guza, a tego nie możesz robić bo sie zabijesz. Dziecko powinno wtedy umieć ocenić, że aaa złamanie ręki nie brzmi tak źle więc spróbuję, ale już np zabicie się to dosyć poważna sprawa więc tego robić nie będę!

No ale po akcencie tego gościa można wywnioskować, że to typowy południowiec w pickupie, ze strzelbą na siedzeniu pasażera, a to dziecko zrobił swojej kuzynce!

2017-02-21, 22:57
aj tam pie**olicie, mnie ciekawi czy w końcu dostał te 20$ :D