18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


Akcja od 20 sekundy.
Szybkie odzyskanie torebki przez kolegę.

Zarys wydarzeń:
19.04.2016 wtorek ok. godziny 7.00
Zza tunelu dochodzą krzyki "aaa, pomocy, ratunku", kobieta za tunelem poinformowała mnie o tym, że dziewczyna została potargana, torebkę ukradziono. Rozpocząłem pościg świadom że osoby uciekające popełniły przestępstwo (dlatego zastosowałem środki takie a nie inne). Po położeniu, petentki wstają i próbują uciekać. Dwie dziewczyny, zaniedbane, lat około 17-21, czuć woń alkoholu, na rękach liczne blizny, buty brudne. Wielokrotnie wyrywały się i starały uciekać, groziły "sp***alaj, dotknij mnie a będę gryzła", "puść mnie, k***a, wyjebię ci". Jedna z nich starała się uciec na ulicę, pod samochody. Stawiały opór. Usadzone pod barierkami palą zgniecionego, złamanego, znalezionego, brudnego papierosa. Gdy zobaczyły radiowóz starały się po raz ostatni uciekać. Bez skutku.
Napadnięta to niepełnoletnia (17l.) uczennica liceum, w drodze do szkoły. Patologiczne dziewczyny napadły ją przy pomniku szermierza w samym centrum miasta.
Na miejscu zabezpieczono pęk włosów poszkodowanej, zapewne przyniesiony w uścisku ręki wraz z torebką przez jedną z agresorek.
Przybyła policja (dotarcie na miejsce zajęło ok. 3-4 min.) zaoferowała odkażający żel do rąk wszystkim, którzy przytrzymywali owe dziewczyny. Policjant stwierdził, że są to narkomanki, więc lepiej nie ryzykować zakażenia. Na miejscu zebrano dane 4 świadków.
Wszystkie naruszone przepisy ruchu drogowego zostały złamane celem ratowania mienia poszkodowanej i ujęcia PRZESTĘPCÓW (Art. 191,278,280,281 KK).
Zatrzymanie obywatelskie na podstawie art. 243 KPK. Użyte środki były niezbędne by niezwłocznie oddać sprawców policji, tym bardziej, że obie dziewczyny oddalały się od miejsca zdarzenia. Poszkodowana nie była w stanie dalej ich gonić, nikt inny nie podejmuje pościgu, nikt nie byłby w stanie zatrzymać ich i ustalić tożsamości po oddaleniu się wraz z torebką w której znajdował się m.in. portfel. Samo złapanie uciekających dziewczyn nie było "wjechaniem" w nie, podczas jazdy starałem się złapać tą posiadającą torebkę, wszystko skończyło się wywrotką moją i owej dziewczyny. Nie ucierpiała.


Główna w 20 minut o takiej godzinie :shock: Dziękujemy za uznanie!

2016-04-20, 00:46
Łap piwo za najechanie na patologiczne szmaty :)

2016-04-20, 00:50
dół i wapno

2016-04-20, 00:51
Szacuneczek się należy.