18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Spory gołąbek zgłoszony przez Kici-Kici
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Avatar
MeH88 2024-07-20, 22:06 1
brzmi jak Abelart Giza
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-07-20, 22:15 3
edek_kotek napisał/a:

Wszystkim komentującym życzę nagłej sraczki z dala od kibla.



ale to nie nagła sytuacja a jebany pierdolony żul który uznał że miedzy autami może ktoś go nie dojrzy - też srasz ludziom pod drzwiami pod wymówką nagłej sytuacji ?
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-20, 22:15 2
Kriski napisał/a:

Elegancko, po polsku, takie rodzime sranie. Nie co tam jakaś bandera.



O - następny z problemem psychicznym, albo narodowościowym. Pluć na was. Gdzieś koło jesieni dogadacie się z tymi drugimi kacapami i się skończy ochronka. Na dobrą sprawę już wyciekają informacje, że durne do tej pory państwo polskie otrzeźwiało i ukr, który sobie przeskrobie , staje się osobą niepożądaną na terenie RP, a co za tym idzie, na terenie strefy Schengen. Doniesień coraz więcej. Trzymam kciuki za służby. Co do srającego gościa: chujnia totalna, ale o dziwo jakoś się typki w miarę kulturalnie dogadali. Może to ta przewaga cywilizacyjna nad ukrzą i ruską kacapią, że żula typo po prostu nie odjebał, albo nie podpalił.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-21, 0:31 2
Byłem w Polsce na wczasah, zjadłem w pierszy dzień, potem chciałem spalić kalorie .. no i w lecie w pełni iglastym zie zesrałem, cikawe czy tam jeszcze są drzewa, PiS ponoć wszystko wycioł
Zgłoś
Avatar
MaxLosI 2024-07-21, 0:40 2
Piwo dla żulka
Zgłoś
Avatar
Bukiet75 2024-07-21, 2:55 2
Obiecałeś mi, że tego nie wrzucisz...dzięki. Jak znajomi i rodzina zobaczą to będą się śmiać ze mnie do końca życia
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-21, 21:15
Lukigm napisał/a:

Powinieneś mu dupe podetrzeć gościu a nie nagrywać.



Podetrzeć?? znając klimaty tego portalu, oczekiwałbym komentarzy, że conajmniej wylizać... xd
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-07-25, 13:38
Tak się kończy gdy pedalarz za długo przebywa w ruchu miejskim i próbuje pedałować zgodnie z przepisami 😂😂😂
Zgłoś
Avatar
Julianbrzeczyk 2024-09-18, 22:49
Hitman minę podłożył
Zgłoś