18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Bij gówniaka
suborg • 2023-03-29, 23:14
Będzie wiekszy

Murzyna to nie szkoda

2023-03-29, 23:20
nie popieram tego, choć sam nie mam dzieci, ale gdybym miał, to co innego.

2023-03-29, 23:27
Mam nadzieje ze tych starych przetrzymuja juz gdzies od dawna i im robia to samo co kilka minut. Dla mnie najwiekszym sk***ysynstwiem jest znecanie sie nad dziecmi badz zwierzetami.

2023-03-29, 23:41
Nie jest szkoda? Ja pie**ole... j***ny rasista. Dziecko to dziecko.

2023-03-29, 23:46
Mody zablokujcie tego sk***ysyna...pajacu ja nawet nie chce wiedzieć gdzie właziłeś żeby takie sk***ysyństwo wynorać ... debil

2023-03-30, 00:02
Nic na tych filmikach się nie dzieje, ale p*zdowaci jak zwykle muszą srać pod siebie. No k***a nie byliby sobą. Dobre tematy z gówniakami to ja mam w ulubionych 8-)

2023-03-30, 00:06
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nic na tych filmikach się nie dzieje, ale p*zdowaci jak zwykle muszą srać pod siebie. No k***a nie byliby sobą. Dobre tematy z gówniakami to ja mam w ulubionych



Może i jestem jak to określiłeś p*zdowata ale mam swoje zasady których się trzymam. Zwierzętom i dzieciom krzywny sie nie robi. Ja rozumiem sadol to sadol ale przypominam ci że ty również byłeś kiedyś takim jak to nazwałeś "GÓWNIAKIEM" szkoda że z Ciebie się nie pośmialiśmy.

2023-03-30, 00:08
Się dziwić , że ludzie takie rzeczy zwierzętom robią. Przeciez to jest k***a wynaturzenie, zezwierzęcenie i ch*j wie jak to nazwać. Choroby psychiczne objawiające się brakiem empatii i innych zachowań cywilizowanego świata. pie**olona patologia i niestety ale ludzki gatunek powinien mieć paszport na funkcjonowanie w społeczeństwie bo połowa ludzkich sp***olin nie powinna na tym świecie mieć szansy na istnienie.

2023-03-30, 00:10
Acik napisał/a:

Może i jestem jak to określiłeś p*zdowata ale mam swoje zasady których się trzymam. Zwierzętom i dzieciom krzywny sie nie robi. Ja rozumiem sadol to sadol ale przypominam ci że ty również byłeś kiedyś takim jak to nazwałeś "GÓWNIAKIEM" szkoda że z Ciebie się nie pośmialiśmy.



A doroslym krzywde to juz mozna? Zawsze mnie smieszy te wasze wybiorcze wspolczucie :-D

2023-03-30, 00:12
Acik napisał/a:

Może i jestem jak to określiłeś p*zdowata ale mam swoje zasady których się trzymam. Zwierzętom i dzieciom krzywny sie nie robi. Ja rozumiem sadol to sadol ale przypominam ci że ty również byłeś kiedyś takim jak to nazwałeś "GÓWNIAKIEM" szkoda że z Ciebie się nie pośmialiśmy.



Już nie świruj. Gdybyś miała pewność, że nie poniesiesz żadnych konsekwencji i że nikt się nie dowie, to na pewno chciałabyś pomaltretować jakiegoś j***nego smroda. Zresztą, kto by nie chciał... chyba tylko jakiś pie**olnięty.

2023-03-30, 00:15
Mchudy97 napisał/a:

A doroslym krzywde to juz mozna? Zawsze mnie smieszy te wasze wybiorcze wspolczucie



Nie do końca , ale weź pod uwagę , że dorośli na tym portalu zazwyczaj odpowiadają za swoje czyny i pewnie są świadomi konsekwencji. A co mogło zrobić dziecko albo zwierzę które na zamieszczanych tutaj filmikach jest wieszane na sznurze i napie**alane przez chłopa bo takie ma widzimisię ? W jaki sposób ma się bronić ? Mały szczeniak zębami przeciwko dorosłemu chłopu z kijem ? albo dziecko z zawiązanymi oczami przeciwko doroslemu ch*jowi który go przypala ? Weź się zastanów typie o czym pie**olisz.

2023-03-30, 00:21
DmNQ napisał/a:

Nie do końca , ale weź pod uwagę , że dorośli na tym portalu zazwyczaj odpowiadają za swoje czyny i pewnie są świadomi konsekwencji. A co mogło zrobić dziecko albo zwierzę które na zamieszczanych tutaj filmikach jest wieszane na sznurze i napie**alane przez chłopa bo takie ma widzimisię ? W jaki sposób ma się bronić ? Mały szczeniak zębami przeciwko dorosłemu chłopu z kijem ? albo dziecko z zawiązanymi oczami przeciwko doroslemu ch*jowi który go przypala ? Weź się zastanów typie o czym pie**olisz.



A jak ma sie obronic bogu winny dziadek co sobie po prostu szedl i zostal zanozowany przez nacpanego patusa? Gdzie twoja logika?

2023-03-30, 00:23

2023-03-30, 00:31
Mchudy97 napisał/a:

A jak ma sie obronic bogu winny dziadek co sobie po prostu szedl i zostal zanozowany przez nacpanego patusa? Gdzie twoja logika?



No i tutaj kłania się pierwsze zdanie " Nie do końca " .

2023-03-30, 00:34
Za kazdym razem z materiałem z kaszojadami rzucacie sie jak cygany z dywanami na chatę, żeby oj***ć...k***a ma materiał na harda to wrzuca... Nie chcesz nie ogladaj k***a tak samo z gównami, a nie piłowanie mordy albo pedalstwem (chociaz tego to juz k***a za wiele i jakby byl dzial "pedaly" odznaczylbym z miejsca). Zapraszam na tiktoka tam tego nie zobaczycie...