18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
markop4321 2013-11-09, 22:01 3
To serce ma chyba atak serca.
Zgłoś
Avatar
Siernik 2013-11-09, 23:09
@up
Niestety nie dostaniesz za to piwa.
Zgłoś
Avatar
Zegul1 2013-11-09, 23:10 5
Jest pompa
Zgłoś
Avatar
poetanapalmu 2013-11-09, 23:14 147
fajne serducho, mnie za miesiac czeka zabieg ablacji serca chodzi o to ze przy udzie lekarze zrobia mi naciecie w tetnicy i wprowadza w nia takie male kabelki ktore poprowadza mi prosto do serca i beda wypalac mi w niektorych miejscach scianki serca by zablokowac dodakowy skurcz ktory powoduje u mnie w stanie spoczynku prawie 300 uderzen na minute najelpsze jest to ze zabieg bedzie robiony bez narkozy i znieczulenia (jedynie miejscowe w udzie) i bede mogl miec kogos przy sobie wiec postaram sie to nagrac i wrzucic na sadola
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-09, 23:14
Siernik napisał/a:

@up
Niestety nie dostaniesz za to piwa.

Co mówisz?
Zgłoś
Avatar
krawacik3 2013-11-09, 23:15 1
Zegul1 napisał/a:

Jest pompa


Zgłoś
Avatar
S................e 2013-11-09, 23:20
Zgłoś
Avatar
henetene 2013-11-09, 23:50
moj 30 letni odkurzacz tak robi jak ma pelny worek
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2013-11-10, 0:03
Ciekaw jestem ile prądu potrzeba aby takie serce wdać w skurcze, oraz ile takie serce wytrzyma. Na przykład można by teoretycznie wyciąć serce wielorybowi, podłączyć taki rozrusznik i z serca zrobić pompę napędzającą turbinę wodną powiedzmy. Perpetuum mobile! jestę genjuszem
Zgłoś
Avatar
polszczpob 2013-11-10, 0:16
zagiel1111 napisał/a:

Ciekaw jestem ile prądu potrzeba aby takie serce wdać w skurcze, oraz ile takie serce wytrzyma. Na przykład można by teoretycznie wyciąć serce wielorybowi, podłączyć taki rozrusznik i z serca zrobić pompę napędzającą turbinę wodną powiedzmy. Perpetuum mobile! jestę genjuszem



Nie chcę Cię martwić ale serce do pracy potrzebuje jeszcze tlenu, glukozy, sodu, potasu, wapnia i wielu innych składników -.-
Zgłoś
Avatar
cobra90 2013-11-10, 0:22
Kurwa, aż niesamowite...
Zgłoś
Avatar
fruityguy 2013-11-10, 0:42
serce ma swój własny rozrusznik i nie potrzebuje pobudzenia z zewnątrz, kwestią jest tylko dostarczenie "paliwka" z krwi ;]
Zgłoś
Avatar
d................7 2013-11-10, 1:32
Przydala by mi sie taka myszka do cepeta
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-10, 8:08
poetanapalmu napisał/a:

fajne serducho, mnie za miesiac czeka zabieg ablacji serca chodzi o to ze przy udzie lekarze zrobia mi naciecie w tetnicy i wprowadza w nia takie male kabelki ktore poprowadza mi prosto do serca i beda wypalac mi w niektorych miejscach scianki serca by zablokowac dodakowy skurcz ktory powoduje u mnie w stanie spoczynku prawie 300 uderzen na minute najelpsze jest to ze zabieg bedzie robiony bez narkozy i znieczulenia (jedynie miejscowe w udzie) i bede mogl miec kogos przy sobie wiec postaram sie to nagrac i wrzucic na sadola



Się tak nie ciesz nic nie zobaczysz.Mój brat miał kilka operacji robionych u Religi w Aninie i nie był z tego powodu zachwycony,Ciebie też to czeka zapewne bo w większości przypadków to wraca i niby wyleczyli u niego to 10 lat temu a pomimo tego,nerwy stres i nadmierny wysiłek fizyczny i powodują u niego ataki (arytmię) także czasami na imprezie się schlał miał atak i nie przechodził i na pogotowie a tam ni chuja nie wiedzą co robić barany i karetką do innej placówki,miał atak przez 12 godzin chyba czy jakoś tak jeszcze kilka i by umarł bo powstałby zakrzep czy coś tam

Także ciesz się życiem:)

ps kurwa kropki w zdaniu postawić nie mogę bo mi komentarz nie chce wejść bo niby linka wrzucam ja pierdolę miesiąc bana na kropki mam?Pojebało ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie