18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

burdel
nowynick • 2021-09-01, 09:42
mieszkam niedaleko liceum ogólnokształcącego. Wyszedłem rano na fajkę i rozejrzałem się. W pierwszej chwili pomyślałem, że nowy burdel w pobliżu otworzyli, potem zorientowałem się, że jest pierwszy września

2021-09-01, 09:46
No to masz spóźnienie już pierwszego dnia.

2021-09-01, 09:48
nowynick napisał/a:

mieszkam niedaleko liceum ogólnokształcącego.



2021-09-01, 09:51
mygyry napisał/a:

No to masz spóźnienie już pierwszego dnia.



fakt, ch*jowy ze mnie nauczyciel :(

Halman jak wg Ciebie c*pka licealistki to nie rarytas tylko pedofilia to pan jesteś pedał i trzeba się trzymać od Ciebie z daleka :-P

2021-09-01, 09:53
nowynick napisał/a:


Halman jak wg Ciebie c*pka licealistki to nie rarytas tylko pedofilia to pan jesteś pedał i trzeba się trzymać od Ciebie z daleka



2021-09-01, 10:02
nowynick napisał/a:

fakt, ch*jowy ze mnie nauczyciel
Halman jak wg Ciebie c*pka licealistki to nie rarytas tylko pedofilia to pan jesteś pedał i trzeba się trzymać od Ciebie z daleka



Jak jesteś stary, brzydki i żadna nawet nie spojrzy na Ciebie to się nie ma co dziwić że dla Ciebie to rarytas.

2021-09-01, 10:27
xXx5226 napisał/a:

Jak jesteś stary, brzydki i żadna nawet nie spojrzy na Ciebie to się nie ma co dziwić że dla Ciebie to rarytas.



co do wieku to 39 to jeszcze nie emerytura, co do wyglądu to dobrze zarabiam ;)

2021-09-01, 10:48
Co kto lubi i ch*j wam do tego. Przynajmniej chłop ma okazję por*chać

2021-09-01, 12:18
Siarek94 napisał/a:

Co kto lubi i ch*j wam do tego. Przynajmniej chłop ma okazję por*chać



tak, tak...tyle sie nar*chał co ten...

2021-09-01, 12:36
Niejeden by chciał taką 18 zaliczyć ;-) Choć w tych czasach to większość, już ma swój przebieg :mrgreen:

2021-09-01, 13:50
k***a ale mnie rozbawiłeś! Ostatnio się tak uśmiałem oglądając familiadę.

2021-09-01, 14:27
"mieszkam niedaleko liceum ogólnokształcącego"

Wypadałoby, zebyś zaczął chodzić do tego liceum. Zdanie zaczynamy z durzej litery nieuku.

2021-09-01, 14:54
JaTylkonaChwile napisał/a:

"mieszkam niedaleko liceum ogólnokształcącego"
Wypadałoby, zebyś zaczął chodzić do tego liceum. Zdanie zaczynamy z durzej litery nieuku.



to zabolało, znaczy na treść mam wyj***ne, ale oczy od tego byka zapiekły...

:mrgreen:

2021-09-01, 16:27
co sie dziwic malolatkom , mlode umysly podatne na manipulacje, a teraz kurestwo jest promowane wszędzie. sam kiedys bylem maly i glupi i podatny na mode i sie nie raz szlo za tłumem w jakiejs glupocie, a teraz sie tego wstydze. nie ma co sie dziwic jak wszedzie w telewizji i internecie patrza na k***y to same chca byc k***ami, odpowiedzialnosc ponosza ci co promuja kurestwo , ci co je pokazuja w necie i telewizji oraz ci co je ogladaja, bez popytu nie ma podazy, skoro jest popyt na kurestwo to zawsze sie znajdzie ktos kto je dostarczy. winnymi jestesmy wszyscy my, ktorzy kurestwo w telewizji i internecie ogladamy, co za tym idzie coraz wiecej kurew sie zbiera zeby na nas zarobic.... wróć, ja nie, to wy jestescie winni, ja nie bo ja sie uwolniłem od tego. to wy jestescie winni za szerzenie kurestwa, nie te malolatki co sie go naogladaly bo jak wspomnialem mlody umysl jest podatny na manipulacje. nie ich wina za to jaki przyklad im daliscie xD

2021-09-01, 19:21
Idz do psychiatry bo inaczej znajdziesz miłość zycia w więzieniu psie.