18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Festiwal w Hiszpanii. Chyba wiadomo, co się stanie



Info:
ukryta treść
Mężczyzna został przebity przez byka podczas festiwalu w Tordesillas (Hiszpania). 1,5-tonowe zwierzę, świeżo wypuszczone na plac, dźgnęło go w tułów, gdy mężczyzna próbował chować się za filarem. Próbując uniknąć ataku, poślizgnął się i został stratowany. Inni uczestnicy festiwalu próbowali odwrócić uwagę byka kurtkami i pelerynami, ale bezskutecznie. Mężczyznę uratowano i z urazami brzucha trafił do szpitala. Łącznie 13 osób zostało rannych podczas wydarzenia.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-21, 20:12 7
Kurwa jakim cudem te prymitywy są w UE. Byki na ulicach, mieszkanie (!) ci podpierdolić mogą jak tylko zostawisz je puste. kurwa co za kraj, ja pierdolę.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-21, 20:16 5
trzeba zrobic ankiete jakas i do nich podeslac - niech zaczna nosic GO-PRO, chcialbym z bliska to zobaczyc
Zgłoś
Avatar
Zgniłek3 2024-09-21, 20:44 1
Nie próbujcie tego u siebie na wsi.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-21, 20:46 4
"1,5 tonowe zwierzę"
Żeby on chociaż miał jedną trzecią tego co podają to by było dobrze
Zgłoś
Avatar
WKND 2024-09-21, 20:50 1
takamahi napisał/a:

Kurwa jakim cudem te prymitywy są w UE. Byki na ulicach, mieszkanie (!) ci podpierdolić mogą jak tylko zostawisz je puste. kurwa co za kraj, ja pierdolę.



No ale siesta, flamenco,, pyszna sangria...señor por favor. Ta wartość dodana...żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny. Robert L. musiał by z paszportem latać...

______________

"Aby dowiedzieć się kto Tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno Ci krytykować"
Voltaire
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2024-09-21, 21:56 2
Zawsze w tej zabawie jestem z bykiem
Zgłoś
Avatar
misiekdiablo1 2024-09-21, 22:39
krz30ychu napisał/a:

No ale siesta, flamenco,, pyszna sangria...señor por favor. Ta wartość dodana...żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny. Robert L. musiał by z paszportem latać...



Dobre
Zgłoś
Avatar
jarzyna 2024-09-21, 23:36 1
Festiwal wygląda na udany
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-09-22, 4:45
Brawo byczek! Jechać z kurwami!
Zgłoś
Avatar
StickerBomb 2024-09-23, 16:02
Jakiś zniewieściały ten byczek, skoro tuptuś sam wstał.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-09-24, 4:42
1.5 tony? Na moje oko ten byk miał może połowę tej masy albo i nawet nie , za huja nie miał 1.5 tony.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów