18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Full strike ... zgłoszony przez kedzior242
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Kamaellos 2024-07-30, 8:50 2
Ale w kulki lecą
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-07-30, 9:40 1
Patrze co to za kaczk tam skacze z nogi na noge a to betonkulka 😅
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2024-07-30, 9:58 9
Zawsze mi ,,imponuje" jak Vifony mają wyjebane w innych ludzi.
Samochód rozpierdala dwie osoby i leżą potrzaskane na chodniku a pozostałe żółtki się po prostu rozchodzą i zostawiają rannych.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-30, 10:06 1
kedzior242 napisał/a:

Zawsze mi ,,imponuje" jak Vifony mają wyjebane w innych ludzi.
Samochód rozpierdala dwie osoby i leżą potrzaskane na chodniku a pozostałe żółtki się po prostu rozchodzą i zostawiają rannych.



Całe szczęście że tak mają!
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2024-07-30, 11:02 1
rzucił się na ratunek
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-30, 11:51 1
Chiny, aparatczyk bezkarnie się wymiga - system tego elektryka jest jeszcze under development
Zgłoś
Avatar
paku90 2024-07-30, 11:53
m.sadistic.pl/full-strike-vt591031.htm
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-07-30, 11:54
Bylo
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-07-30, 12:46
kedzior242 napisał/a:

Zawsze mi ,,imponuje" jak Vifony mają wyjebane w innych ludzi.
Samochód rozpierdala dwie osoby i leżą potrzaskane na chodniku a pozostałe żółtki się po prostu rozchodzą i zostawiają rannych.



Chyba cie pojebalo, szczegolnie po czyms takim jakbys probowal jakiejś kobiecie pomoc, to jak przezyje to cie potem oskarży o molestowanie. Albo oskarzy ze cos zle zrobiles i dlatego do konca zycia kaleka jest. Dlatego ja w takich sytuacjach, po wypadku samochodowym itp. zawsze odwracam glowe i udaje ze nic nie widzialem i ide dalej
Zgłoś
Avatar
loky 2024-07-30, 12:50
gdfgdf napisał/a:

Chyba cie pojebalo, szczegolnie po czyms takim jakbys probowal jakiejś kobiecie pomoc, to jak przezyje to cie potem oskarży o molestowanie. Albo oskarzy ze cos zle zrobiles i dlatego do konca zycia kaleka jest. Dlatego ja w takich sytuacjach, po wypadku samochodowym itp. zawsze odwracam glowe i udaje ze nic nie widzialem i ide dalej



Najlepiej to już nie wychodź z domu...
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2024-07-30, 13:12
gdfgdf napisał/a:

Chyba cie pojebalo, szczegolnie po czyms takim jakbys probowal jakiejś kobiecie pomoc, to jak przezyje to cie potem oskarży o molestowanie. Albo oskarzy ze cos zle zrobiles i dlatego do konca zycia kaleka jest. Dlatego ja w takich sytuacjach, po wypadku samochodowym itp. zawsze odwracam glowe i udaje ze nic nie widzialem i ide dalej



Pojebało to ciebie jak dzisiaj się zalogowałeś na sadola.
Napisz po prostu, że jesteś gówno warty jako człowiek. Życzę tobie samych takich ludzi wokół ciebie, kiedy będziesz potrzebować pomocy.
Zgłoś