18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Tu się nie parkuje zgłoszony przez CrazyEdek
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Driver19cm 2024-08-31, 9:20 3
Zajadły skurwysyn, teraz zwykłemu człowiekowi robi krzywdę, ale po dopłaty, które otrzymuje od podatników, to poleci pierwszy. Roszczeniowi prostacy

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 9:38
Driver19cm napisał/a:

Zajadły skurwysyn, teraz zwykłemu człowiekowi robi krzywdę, ale po dopłaty, które otrzymuje od podatników, to poleci pierwszy. Roszczeniowi prostacy


Racja. Rozumiem jakby mu aktywista po sionym przejechał ale to.
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-08-31, 9:44 1
I bardzo kurwa dobrze!

Jak psi członek zastawi drogę, to "ma rację", ale jak go chłop wyjaśnił, to nagle stał się symetrystą. Do budy!
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-31, 10:03 1
Stare, ale dobre, można sobie przypomnieć. Wielka-niegdyś-brytania. Jebał ich pies.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-08-31, 10:10
Prywatny teren, co mi tu będzie jakiś buc wchodził na moją posesje, niech WYPIERDALA!

baronturbina napisał/a:

Prywatny teren, co mi tu będzie jakiś buc wchodził na moją posesje, niech WYPIERDALA!



Chyba cię drepce po torebce!

Prywatny teren, co mi tu będzie jakiś buc wchodził na moją posesje, niech WYPIERDALA!
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-31, 10:41
To nie aktywista. Jacyś ludzie wjechali na teren rolasa, nie chcieli wyjechać i ich wyrzucił mechanicznie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 10:42
psyhepl napisał/a:

Prywatny teren, co mi tu będzie jakiś buc wchodził na moją posesje, niech WYPIERDALA!
Chyba cię drepce po torebce!
Prywatny teren, co mi tu będzie jakiś buc wchodził na moją posesje, niech WYPIERDALA!


Coś ci się chłopczyku pojebalo. Odstaw alkohol albo ogranicz na tyle żeby być trzeźwym o 10:40 w sobotę.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-31, 10:49 1
Sprawa sprzed co najmniej 3 lat. Rolnik został oczyszczony ze wszystkich zarzutów.
theguardian.com/uk-news/2022/feb/04/teesdale-farmer-cleared-by-jury-ov...

[ Dodano: 2024-08-31, 10:50 ]
baronturbina napisał/a:

Coś ci się chłopczyku pojebalo. Odstaw alkohol albo ogranicz na tyle żeby być trzeźwym o 10:40 w sobotę.



Już robisz syf od rana?
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-08-31, 11:48
baronturbina napisał/a:

Coś ci się chłopczyku pojebalo. Odstaw alkohol albo ogranicz na tyle żeby być trzeźwym o 10:40 w sobotę.



baronturbina napisał/a:

Coś ci się chłopczyku pojebalo. Odstaw alkohol albo ogranicz na tyle żeby być trzeźwym o 10:40 w sobotę.



Nie zwalaj na kogoś swoich problemów!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-31, 13:12
psyhepl napisał/a:

Nie zwalaj na kogoś swoich problemów!


Naucz się pisać po polsku. Albo wcale nie pisz

@siriuz tumanie co psy napisało! Sam swoje wjebal i jako mnie zacytował. Siriuz zluzuj z multikontami i idź wreszcie na lekcje polskiego. Słabee IT w białoruskim KGB. Musisz więcej Polaków na swoją stronę ściągnąć bo twoi na 3.11 pracują.
Poniżej screen twórczości @psyhepl
(Taki zrzut ekranując byś nie wiedział)

Zgłoś