18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Gdy masz dziwne wrażenie, że nie pasujesz do galerii sklepowej po której chodzisz, gdy kobiety są piękne (co jest fajne), ale mężczyźni jeszcze piękniejsi, lepiej ubrani i mają piękniejszą cerę - musisz wiedzieć, że najprawdopodobniej już jesteś taktycznym prymitywem i musisz wstąpić do klubu Tactical Redneck!

Jeśli wchodzisz na galerie sklepową i roznosisz tylko błoto i ciągniesz z bara każdemu kto wygląda jak ciota musisz obejrzeć ten film.



Zgłoś
Avatar
wieniu 2014-02-25, 21:17 2
wytrzymałem całe 3 minuty... nudy jak obrady sejmu...
Zgłoś
Avatar
kalabrak 2014-02-25, 21:32
ja dalam rade zaledwie 1:35
Zgłoś
Avatar
Senatshi 2014-02-25, 21:52 1
Zniszczył mi kurwa mózg o_O
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-02-25, 21:55 2
To ja nie wiedziałem nawet że jestem od urodzenia honorowym członkiem (czyli chujem ?) tego ichniego stowarzyszenia I to bez tej nalepki na rzepa za bilety NBP.
Ja odkąd pamiętam, mam wyjebane na to jakie mam buty i kurtkę. A wszyscy metroseksualni i inni hipsterzy to jakby podludzie. Są elementem tła mojej rzeczywistości.
Choć trochę ostatnio musiałem spasować bo żona czemuś nie mogła znieść jak zaczęły się mrozy a ja wciąż chodzę w sandałach bo wygodne z prawdziwej krowiny...
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2014-02-25, 21:59 3
OK, survival - mój klimat jak najbardziej... ale: miej wyjebane, śmiej się z hipsterów, nie zwracaj uwagi na wygląd, noś nóż, zapuść brodę i jednocześnie kupuj, płać za patcha [od chuja], koszulkę [jeszcze więcej], kubeczek daj znać na każdym kroku i każdemu że masz wyjebane - tym samym ośmieszaj się dokładnie tak samo jak zjeby z których się śmiejesz. Przecież to jebany geniusz [niestety, kulawego marketingu].
Zgłoś
Avatar
normalny21 2014-02-25, 22:02 1
po co ja to oglądałem ...
Zgłoś
Avatar
Domorad 2014-02-25, 22:17
Kaj je link!?

survivalsklep.pl/akcesoria/256-boobs-booze-knife-beard-tactical-redneck.html
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2014-02-25, 22:24
W skrócie chodzi o to że facet sprzedaje koszulki i naszywki przez neta?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-02-25, 22:28 9
-Miej wyjebane na wygląd ale koniecznie noś naszą naszywkę, strój stylizowany na militarny, brodę i jeździj jeepem i miej nóż.
-Nie pij alkoholu tak żeby "ooooo" ale jednak pij.
-Śmiej się z czyjegoś ulegnięcia modzie ale sam podążaj za amerykańskimi wzorcami bycia fajnym.

Mieć wyjebane to przede wszystkim oznacza odcięcie się od społeczeństwa konsumenckiego. Nie ulegać reklamom, modom, nie chcieć mieć tego samego sprzętu co sąsiad itd. A wszelkie naszywki, emblematy, loga, gadżety, marki na pokaz czy sprzęty które się kupuje byle mieć a nie żeby korzystać z każdej funkcji to napędzanie produkcji gówna. Ten kto ma wyjebane wie co mu potrzebne bez reklam, obserwacji ogółu ludzi czy też epatowania swoją indywidualnością.
Zgłoś
Avatar
Dimetylotryptamina 2014-02-25, 23:10 1
ok, mam wyjebane, ale wyjebane również na jakiekolwiek kluby, gangi czy chuj wie jakie dziwactwa ^^
a tym bardziej na naszywkę za te bilety NBP..
Zgłoś
Avatar
feranos 2014-02-25, 23:53
Ja zawsze o sobie mówiłem, że jestem hipsterem hipsterów, bo właśnie coś w tym jest. Nie przywiązuje wagi do tego, że mam ujebane jak nie wyglądają jakoś strasznie, noże też nosze przy sobie od 3 do 5, w sumie wygląda na to, że pasuje.

tylko kurwa brody nie mam
Zgłoś
Avatar
midnightc 2014-02-26, 0:13 1
A co, jak ktoś nie ma siostry, i nie może jej bzykać? Takich też przyjmują?
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2014-02-26, 10:44
Nie będzie mi byle ciota mówić co mam obejrzeć...
Zgłoś
Avatar
method321 2014-02-26, 16:53 1
Nie wolno popierać alkoholu, ale no każdy wieczór na jakimś wypadzie chlejemy.
Nabijajmy się że inni podążają za modą, ale sami ubierajmy się jak leśniczy i nośmy brody. Do tego mamy tak wyjebane na modę, że musimy sobie kupić naszywki, koszulki i inne głupoty, by pokazać to swoje "wyjebanie".
Nóż- a raczej narzędzie, jak tutaj wspomniał- no jak mi ponad 30-letni facet, zgrywający takiego prawdziwego twardziela wymienia pistolet na kulki za narzędzie, to mi się tylko śmiać chce.
Miejmy wyjebane, jak rednekowie- ale napis zróbmy po angielsku, bo to tak światowo i mądrze jest. Poza tym, Rednekowie nie są gośćmi który mają wyjebane- są konserwatywnymi rolnikami, którzy odrzucają wszystko co nowe. To jest różnica.
niby fajnie, nabita z hipsterów, ale sam tworzy jakaś subkulturę "mających wyjebane".
A jak w sklepie ochroniarze między sobą mówią żeby wyprowadzić ubłoconego gościa, to raczej myślę że czas isć się umyć a ubrania uprać, a nie cwaniaczyć jaki się jest męski.
Reszty pierdolenia szkoda słuchać- facet sprzedaje jakieś naszywki i koszulki, to żeby się dobrze sprzedawały dorobił sobie do nich ideologię.
Zgłoś
Avatar
kamaz 2014-02-27, 22:14
jak wszyscy się na ciebie gapią, jesteś cały ubłocony i widzisz że nie pasuje ci coś to wiedz że nie do tej obory wszedłeś co trzeba. :p
Zgłoś