18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Dejm
Anal_Intruder_69 • 2023-07-18, 19:36
Czyli wycinanie drzewa po afroamerykańsku. Dziwne, że to kartonowe pudło (czyli ich "dom") nie doznało większych uszkodzeń.



Kto by przypuszczał, patrząc na gałęzie drzewa, w którą stronę się przewróci...
Zgłoś
Avatar
35i 2023-07-18, 19:38 1
A gdzie "sheeet"?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-18, 19:50 8
Czepiasz się. Przecież te ~kilkaset kilogramów drzewa asekurował 70-kg mężczyzna, mając zaczepioną linę w miejscu wprawdzie bez sensu, ale za to zaczepioną.
Po godzinach ten facet dorabia w sekcji technicznej kontroli tamy: podchodzi do zapory, opiera się ręką o ścianę zapory i jeśli ściana się nie ugina, to wpisuje w papiery, że tama jest nadal OK...
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-07-18, 20:23
Ale, że jak po afroamerykańsku? Że niby kradzione drzewo?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-18, 21:38
Nie żebym się czepiał, bo generalnie do murzynów to mam ambiwalentne podejście, ale po czym autor wstawki rozpoznał, że to afroamerykańska odjebka? bo te pomarańczowe chujwie co na głowie ciągnącego nie do końca mnie przekonuje...
Zgłoś
Avatar
bredny 2023-07-18, 22:15 3
Małe drzewo a dom jest ceglany.
Zgłoś
Avatar
gekon123 2023-07-18, 22:44 1
a mogło na niego spaść :/
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-19, 0:06
Geraldinio napisał/a:

po czym autor wstawki rozpoznał, że to afroamerykańska odjebka?



Po kolorze drwala z piłą.
Zgłoś
Avatar
kici102 2023-07-19, 0:21 1
Bo przy tęgi typu badylach się napycha a nie naciąga wieksza szansa jak lokujesz siłę w dolnych grubych partiach niż w górnych wiele nie znaczących

Zgłoś
Avatar
hasfar 2023-07-19, 1:28 1
Wytniesz kilka drzew to się zdziwisz jak potrafi polecieć.
A przy takim drzewie to się tnie po kawałku od góry.

Widziałem w telewizji więc jestem ekspertę!

(widziałem kilka profesjonalnych wycinek i sam też kilka drzew położyłem, ale takich "łatwych")
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-19, 2:37 2
Dziwne to. Czarni powinni być z natury ekspertami od spraw nadrzewnych
Zgłoś
Avatar
AlanOgórek 2023-07-19, 2:51
Bul_od_bytu napisał/a:

Dziwne to. Czarni powinni być z natury ekspertami od spraw nadrzewnych



Ten pewnie jest niedouczony
Zgłoś
Avatar
bobekzea 2023-07-19, 10:47
kici102 napisał/a:

Bo przy tęgi typu badylach się napycha a nie naciąga wieksza szansa jak lokujesz siłę w dolnych grubych partiach niż w górnych wiele nie znaczących



W sensie pchać przy cięciu? Coś kiedyś oglądałem że szkopuł jest właśnie w cięciu.
Zgłoś
Avatar
matikati 2023-07-19, 15:19
SkoPio1 napisał/a:

Czepiasz się. Przecież te ~kilkaset kilogramów drzewa asekurował 70-kg mężczyzna, mając zaczepioną linę w miejscu wprawdzie bez sensu, ale za to zaczepioną.
Po godzinach ten facet dorabia w sekcji technicznej kontroli tamy: podchodzi do zapory, opiera się ręką o ścianę zapory i jeśli ściana się nie ugina, to wpisuje w papiery, że tama jest nadal OK...



Typowe polskie pierdolenie pt "nie wiem ale się wypowiem," bo jestem takim debilem w życiu, ze musze się dowartościować i zabłysnąć w jakikolwiek sposób, chociażby w internecie - sorry ale jedyny powód który przychodzi mi do głowy.
Powiedziałem to jako osoba zajmująca się tym zawodowo 5 lat.
Zgłoś