18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
BaR.U.1988 2012-07-23, 9:56
dobry wpierdol i byłby spokój
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-07-23, 10:08 5
Wydaje mi się, że programy tego typu są reżyserowane, podobnie jak ten program o zasyfionym domu i pani, która uczy, jak dbać o czystość. Nie można być tak pojebanym bez końca. Mówię o dziecku, które doprowadza do ruiny mieszkanie i o rodzicu, który nie wie, jak nad takim dzieciakiem zapanować. Płacą pewnie pokaźne pieniądze, pisze się scenariusz i powstaje takie widowisko. Uczestnicy pewnie podpisują jakieś lojalki o zachowaniu tajemnicy i sankcjach, które ich spotkają, jak coś ujawnią. Nie oglądam takich gówien, ale sądzę, że było tego w chuj. Czy może ktoś z Was rozpoznał swoich sąsiadów na tych filmach i może potwierdzić, że tam mieszka taki pojebany dzieciak i rodzice-niedojdy?
Zgłoś
Avatar
Szczawik791 2012-07-23, 10:10 5
Pod koniec jak jest powtórka w zwolnionym tempie to szybkie przemeblowanie jest ;D kuchenka po lewej stronie a na poczatku po prawej ;D
Zgłoś
Avatar
blancik 2012-07-23, 10:14
@UP
W mojej okolicy ta kurwa też była, straszne jest to że trzeba jej jeszcze za to zapłacić. Także Twoja/moja wizja tego że to wszystko jest ukartowane upada.
Też długo nie potrafiłem uwierzyć, że ktoś kto ma syf w mieszkaniu wzywa panie z telewizji, ale czas się z tym pogodzić- niestety.
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-07-23, 10:19
blancik napisał/a:

@UP
W mojej okolicy ta kurwa też była, straszne jest to że trzeba jej jeszcze za to zapłacić. Także Twoja/moja wizja tego że to wszystko jest ukartowane upada.
Też długo nie potrafiłem uwierzyć, że ktoś kto ma syf w mieszkaniu wzywa panie z telewizji, ale czas się z tym pogodzić- niestety.



Kiedyś oglądałem program Gryllsa, czy jak on się pisze. Myślałem, kurwa, facet ma skilla, były komandos, szkolony, potrafi różne cuda. Potem gdzieś przeczytałem, że wyjebali go z Discovery, a przed programem pokazała się plansza, że program jest reżyserowany i uczestnicy otrzymują pomoc. Upadł mit twardziela.
Zgłoś
Avatar
Lil_G96 2012-07-23, 10:53 1
mama madzi specjalistka a to kur.. dobre hahahahhahaaha
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-07-23, 11:02 21
Najlepiej po prostu dziecku sprawić konkretny wjeb pasem po gołej dupie i się oduczy. Ale nie, kurwa, bo nie wolno bić, bo agresja, bo skrzywiona psychika, bo siniaki... Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-07-23, 11:31 1
jak tu wychowac dziecko stosujac zakazy niani srani proste pierdolniecie pasem zastepowane jest miliardem pseudogierek ktore i tak chuja dzialaja ale to przeciez tvn telewizja ograniczajaca sie do programow nie przekraczajacych pewnego poziomu ludzi myslacych. Promujaca idiotow
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2012-07-23, 11:46
I zacznijcie mówic ze bezstresowe wychowanie daje rade
Zgłoś
Avatar
miszczcientejriposty 2012-07-23, 11:49 4
Ma ktoś cały odcinek? ;p
Zgłoś
Avatar
Ykkk 2012-07-23, 12:33 2
Era bezstresowego wychowania. Może już nie patrząc względem tego filmu, reżyserowanego bądź nie, dziś większość dzieci to rozpieszczone bachory. Kiedyś taki dzieciak czuł respekt przed rodzicem, a dziś potrafi sie zaśmiać w twarz i napluć. Potem dorasta i takie koło kretynów samo sie nakręca, coraz więcej pojebów..
Zgłoś
Avatar
jankol 2012-07-23, 12:36
Na samym końcu słychać głos szatana!
Zgłoś
Avatar
Wicius 2012-07-23, 13:10 2
-Zabija i Marcina
Zgłoś
Avatar
stoq1991 2012-07-23, 13:11 1
Szczawik791 napisał/a:

Pod koniec jak jest powtórka w zwolnionym tempie to szybkie przemeblowanie jest ;D kuchenka po lewej stronie a na poczatku po prawej ;D



jesteś tak tępy czy udajesz? obraz obrócili wzgledem osi Y -.- i dlatego nawet jej klapsy są obrócone...
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-07-23, 13:21
Który to odcinek?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie