18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek - małych plików zapisywanych w przeglądarce internetowej - w celu identyfikacji użytkownika. Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.
Obsługa sesji użytkownika / odtwarzanie filmów:


Zabezpiecznie Google ReCaptcha przed botami:


Zanonimizowane statystyki odwiedzin strony Google Analytics:
Brak zgody
Dostarczanie i prezentowanie treści reklamowych:
Reklamy w witrynie dostarczane są przez podmiot zewnętrzny.
Kliknij ikonkę znajdującą się w lewm dolnym rogu na końcu tej strony aby otworzyć widget ustawień reklam.
Jeżeli w tym miejscu nie wyświetił się widget ustawień ciasteczek i prywatności wyłącz wszystkie skrypty blokujące elementy na stronie, na przykład AdBlocka lub kliknij ikonkę lwa w przeglądarce Brave i wyłącz tarcze
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Dowcipy Popularne Losowe Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie Tylko dla osób pełnoletnich - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski Tylko dla osób pełnoletnich - ostatnia aktualizacja: 2024-11-10, 18:32
"Kosowo - pięć lat po wojnie. Po bombardowaniach, po wycofaniu się stamtąd oddziałów serbskiej armii i policji. Wówczas o Kosowie mówili wszyscy. Kosowo od ponad czterech lat jest enklawą, rządzoną przez wspólnotę międzynarodową. O Kosowie - od czasu wojny - nie mówi się w mediach. Kosowo zostało zapomniane, ale przecież istnieje. Toczy się tam życie. Jakie? Wiadomo, że przez lata, jakie minęły od tamtej wojny, wspólnocie międzynarodowej nie udało się wypracować rozwiązania dotyczącego przyszłego statusu prowincji. Prawie dwa miliony Albańczyków chce przyłączenia Kosowa do Albanii. Belgrad domaga sie powrotu prowincji do Serbii. Żadne z tych rozwiązań nie jest akceptowane przez ONZ. Coraz głośniej mówi się o pomyśle przyznania statusu niepodległego państwa. W Kosowie przed wojną mieszkało około trzysta tysięcy Serbów. Część uciekła do Serbii i Czarnogóry. Ilu z nich wróciło?"

Zgłoś
Avatar
sanes 2015-07-05, 17:16 1
Ciekawe jak to dziś wygląda
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2015-07-06, 13:22 1
Obecnie, Kosowo, można by przyrównać, do państwa kościelnego, z tym, że wyznawaną religią jest szeroko rozumiana przestępczość. Praktycznie całe PKB tego "tworu" pochodzi z obrotem narkotykami, ludźmi, przerzutem, różnorakiego gówna do Europy, lub z Europy. Jeżeli ktoś gdzieś w unji wciąga sobie koks, herę to na 90% "importowaną" za pośrednictwem kosowa. Jeżeli w burdelu w Egipcie czy innym Libanie widać białe panienki, to o ile nie przyjechały tam z własnej głupoty a w wyniku porwania, to również zwiedziły tą część Bałkanów. Kosowo to twór, który powinien być jak najszybciej rozpierdolony w drobny mak, podzielony na pół między Serbię i Albanię, ludzie przesiedleni zgodnie z wyznawaną religią a wszystkie skretyniałe rządy państw UE oraz Rosji, powinny zadbać, żeby raz na zawsze zakończyć ten temat. W kolejce stoi również Macedonia, kolejny burdel na kółkach, gdzie ciężko jest przejechać granicę bez łapówy. Celnicy potrafią być na tyle bezczelni, że na największych przejściach granicznych, oczekują "wkładu" do paszportów, nawet od zorganizowanych wycieczek w autokarach - jednym słowem DZICZ.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 16 lub 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Oświadczam iż jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolami kategorii wiekowych na odtwarzaczu filmów