18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ibrahim 2023-07-14, 12:10 1
Kuźwa, aż mnie zabolało od samego obejrzenia. Musi kupić sobie jeszcze kask na dupę.
Zgłoś
Avatar
SayWhat92 2023-07-14, 12:33
Are you ok?
Ja
Tak ty
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-07-14, 12:44 1
Lądowanie na krzyż z telemarkiem. Znana i lubiana sztuczka
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-07-14, 14:44
Po co się głupia pyta. Przecież widać że wszystko OK. Gość się tylko cieszy, że wyszło idealnie.
Zgłoś
Avatar
Smir808 2023-07-14, 16:07
Tak miało być, nie znacie się. 9,5 na 10.
Zgłoś
Avatar
Rozpierdalacz_Trocin 2023-07-14, 16:57 2
- Are you okay?
- NAH

Rozwaliło mnie to
Zgłoś
Avatar
kuzyng 2023-07-14, 23:01 4
JPRDL... jak byłem łebasem spierdoliłem się z wierzby płaczącej, tak mnie dupa bolała że płakałem 3 dni... Jak byłem młodzieńcem masażysta powiedział mi że miałem złamaną kostkę ogonową , jak byłem dorosły kupiłem ATV-a i zapierdalałem boczkiem po kostce granitowej aż nagle pojawił się bardzo , ale to bardzo przyczepny asfalt... wyjebało mnie prze lewe koło w powietrze( jak to kumpel stwierdził na 3 metry w górę) wyjebałem znowu swym wielkim dupskiem o glebę i objawił mi się szatan albo bogu, nie pamiętam. Znowuż złamałem kość ogonową. Jprdl 3 tygodnie bałem się puścić bąka, a o sraniu nie było mowy... brałem środki na przeczyszczenie i piłem wodę z ogórków żeby mieć sraczkę (trochę miej naprężeń od strony kiszki stolcowej..) jak odrzuciłem leki dostałem takiego zatwardzenia jakbym srał cegłami, myślałem że mi biodra połamie. Wtedy zrozumiałem dlaczego nie mogłem usiedzieć na tych pierdolonych drewnianych krzesełkach w technikum i na uniwerku... Okazało się że ponowny wypadeczek spowodował nastawienie kostki ogonkowej na swoje miejsce. Teraz dziarsko pierdzę i sram w parę sekund, nawet na twardym usiedzę z 20 minut, żyć nie umierać!!! ... właściwie po chuj wam to piszę??? jak to kolega powiadał " a chuj mi w dupę"
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-07-15, 8:21
Zamiast bólem to jej złamaniem.
Zgłoś