18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-29, 12:38 1
Ani jej nie bili, ani nic, tylko obcięli włosy i polali farbką. Znacznie się ten filmik różni od tych wszystkich innych. Wygląda jakby to była ustawka, niby idą ukarać narkomankę, tyle, że ona za to nagranie dostaje kasę. Tak bym to widział.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2024-07-29, 12:47 1
Ciekawe czy anulowali jej dług.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-29, 13:04
Analowali jej wszystkie długi, w każdą dziurkę po kolei...
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-07-29, 13:36 10
Ostatnio zauważyłem ostry wysyp tego typu nagrań zarówno tu, jak i na podobnych portalach. Zjawisko nasiliło się z jakichś konkretnych powodów (np. wojna), czy po prostu zaczęli to częściej nagrywać i wrzucać?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-29, 14:04
Przestali płacić za dragi.
Zgłoś
Avatar
TheJack22 2024-07-29, 14:21 1
Amatorzy nawet nie mają maszynki z akumulatorem, kontakt znajduje przypadkiem pod ręką, ustawka fhuj.
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2024-07-29, 14:31 3
Scenariusz ten sam co ostatnio.
To jest jedna ekipa, która robi te akcje?
Może niech sobie u nas założą konto, żebyśmy nie musieli reuploadować
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-07-29, 15:10
A jebał ich wszystkich pies.
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-07-29, 15:27
Nie zarobią na maszynkę do włosów jak tak będą rozdawać towar. Dają za darmo z nadzieją, że się typiara uzależni i będzie z niej korzyść a tu zonk- poćpała i w domu siedzi.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-07-29, 15:28 2
Nie ma cycków, jest tylko golenie łba dość podsuszonej, średniej ruskiej dupy.

Można nie oglądać.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-29, 16:27 2
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ostatnio zauważyłem ostry wysyp tego typu nagrań zarówno tu, jak i na podobnych portalach. Zjawisko nasiliło się z jakichś konkretnych powodów (np. wojna), czy po prostu zaczęli to częściej nagrywać i wrzucać?



Ja już od dłuższego czasu obserwuję wysyp materiału z kacaplandii nie tylko takiego ale i drogowego, skoczków itp. itd. A ponoć ruch do ruskich jest cenzurowany...
Wiem VPN, ale jakoś tego za duzo.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-29, 16:38 5
takamahi napisał/a:

Ja już od dłuższego czasu obserwuję wysyp materiału z kacaplandii nie tylko takiego ale i drogowego, skoczków itp. itd. A ponoć ruch do ruskich jest cenzurowany...
Wiem VPN, ale jakoś tego za duzo.



Już Wam tłumaczę. Otóż albo to nasi ukrzy sojusznicy sobie wojenkę informacyjną prowadzą, korzystając z obfitości takich materiałów (wszak zohydzenie przeciwnika i jego dehumanizacja, to od dawien dawna element wojny - teraz w czasach internetów się to tylko nasiliło), albo "bohaterowie" w wieku poborowym, którzy siedzą u nas, a powinni być tam, ocieplają swój wizerunek na zasadzie: "może jesteśmy chujowi, ale spójrzcie na nich", albo Polacy, pożyteczni idioci bronią za wszelką cenę robienia metaforycznej laski banderowskim kurwom. Przecież te nacje są takie same. Dla porządku zapytam (Polaków): który z Was odróżnia język ukrzy od ruskiego?
Zgłoś
Avatar
kuzano 2024-07-29, 17:22 1
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ostatnio zauważyłem ostry wysyp tego typu nagrań zarówno tu, jak i na podobnych portalach. Zjawisko nasiliło się z jakichś konkretnych powodów (np. wojna), czy po prostu zaczęli to częściej nagrywać i wrzucać?



Odpowiedź na twoje dywagacje jest prosta.
Wcześniej był facet który trzymał pieczę nad wszystkim i wiedział czym się kończy niespłacanie długu. Laska myślała że może być jak jej gach, że przypilnuje "rodzinnego biznesu", że pieniążki z tego będą, że nie przećpa wszystkiego, bo towar szybko zejdzie, w końcu zbyt zawsze był. Niestety zapomniała, że jak kochaś z kolegami wyjedzie na wakacje zwane specjalną operacją świąteczno-wojskową, to chętnych też będzie mniej, koleżanki też przestaną przychodzić, bo hajsu brakuje, a do roboty odrobić straty nie ma komu, bo Caryca Ruska na włości przecież do pracy nie pójdzie. A to nie koniec jej przygód z windykatorami, bo za tydzień, dwa maks miesiąc jak kasy dalej nie będzie, to przyjdą znowu. Jak laska skowyrna to zaproponują jej pracę i będzie spłacać paszczą i anusem do momentu wyeksploatowania, w moskiewskim klubie, jak paszkwil to stanie pod najbliższą latarnią i byle dziadkowi da, aby było na pokrycie raty.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-29, 17:38 9
nikt1982 napisał/a:

Już Wam tłumaczę. Otóż albo to nasi ukrzy sojusznicy sobie wojenkę informacyjną prowadzą, korzystając z obfitości takich materiałów (wszak zohydzenie przeciwnika i jego dehumanizacja, to od dawien dawna element wojny - teraz w czasach internetów się to tylko nasiliło), albo "bohaterowie" w wieku poborowym, którzy siedzą u nas, a powinni być tam, ocieplają swój wizerunek na zasadzie: "może jesteśmy chujowi, ale spójrzcie na nich", albo Polacy, pożyteczni idioci bronią za wszelką cenę robienia metaforycznej laski banderowskim kurwom. Przecież te nacje są takie same. Dla porządku zapytam (Polaków): który z Was odróżnia język ukrzy od ruskiego?



Dużo takich materiałów jest wstawiane z kont powstałych na długo przed wojną i opisanych zbyt dobrze po naszemu, jak wiadomo polski język to jeden z trudniejszych języków. Poza tym od kiedy Polakom trzeba rusków zohydzać, oni od dziesięcioleci robią to sami bardzo dobrze. Dodatkowo co rozumiesz przez metaforyczne robienie laski banderowskim kurwom. Jeszcze nigdy na tym portalu nie widziałem aby ktokolwiek, kiedykolwiek wybielał banderę, czy bronił banderowców. Natomiast widziałem, i sam często to robię, przypomnienia że nie każdy Ukrainiec to zwolennik bandery. Dodatkowo oni teraz będą mieli, a w zasadzie już mają, wielu nowych bohaterów, bliższych im zarówno mentalnością jak i brakiem kontrowersji. Szkoda mi patrzeć jak część Polaków, było ni było moich rodaków, pieprzy takie głupoty pokazując jak wąskie ma horyzonty myślowe i jak mało wie o ludziach i świecie w ogóle. A pisanie że te dwie nacje Ukraińska i russka są takie same to już jest szczyt głupoty, ignorancji i oderwania od rzeczywistości. Skoro są takie same to czemu kurwa się nawzajem wyżynają już trzeci kurwa rok.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie