18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
garota 2020-10-30, 0:10 151
Od razu z widać po mordzie że to jakaś obleśne pierdolona lezba. Mam nadzieję że ktoś jej przykurwi w tego nochala.
Zgłoś
Avatar
sothis 2020-10-30, 0:11 1
A to nie jest właśnie zapodana z tego jebnietego odłamu prawej strony szydera z lewych?
Zgłoś
Avatar
sebol80 2020-10-30, 0:14 18
Ty kurwo
Zgłoś
Avatar
sothis 2020-10-30, 0:16 26
garota napisał/a:

Od razu z widać po mordzie że to jakaś obleśne pierdolona lezba. Mam nadzieję że ktoś jej przykurwi w tego nochala.



Szanowny kolega zdaje się, że pozwolił zwieść się propagandowym nawoływaniom, mającym na celu skłócanie narodu lezbijki nie zawsze są brzydkie i jebniete, nie każdy gej to wojujący pedał etc. Tak samo jak nie każdy ksiądz marzy o ruchaniu dzieci. Zachęcam, by nie dać się szczuć, bo polityka 'dzieł i rządź' służy władzy a nie nam
Zgłoś
Avatar
kacper060 2020-10-30, 0:36 2
Łyżeczką by lepiej sie nabierało
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-10-30, 1:52 2
Przecież to jakiś pedał w peruce.
Zgłoś
Avatar
DiamondBack 2020-10-30, 2:41 29
Zgłoś
Avatar
DrPromill 2020-10-30, 3:09 48
Ten film był wrzucony na tiktoka z podpisem "Jak prawica wyobraża sobie aborcję".

Z racji tego, że TVP wykorzystało ten film bez podpisu zapewne sprawa trafi do sądu.
Na insta @zuzol macie przypięte story, w pierwszym z nich jest cały materiał z TVP, na końcu wyżej wymieniona sprawa wraz ze screenem osoby, która ten filmik stworzyła.
Wyjebane mam w piwa, praktycznie w ogóle się tutaj nie loguje i nie komentuje, ale piwkujcie proszę komentarz żeby był na górze, bo jednak wrzucanie tego filmiku bez podpisu jest... manipulacją?

POZDRO
Zgłoś
Avatar
Adix95 2020-10-30, 3:42 9
DrPromill napisał/a:

Ten film był wrzucony na tiktoka z podpisem "Jak prawica wyobraża sobie aborcję".
Z racji tego, że TVP wykorzystało ten film bez podpisu zapewne sprawa trafi do sądu.
Na insta @zuzol macie przypięte story, w pierwszym z nich jest cały materiał z TVP, na końcu wyżej wymieniona sprawa wraz ze screenem osoby, która ten filmik stworzyła.
Wyjebane mam w piwa, praktycznie w ogóle się tutaj nie loguje i nie komentuje, ale piwkujcie proszę komentarz żeby był na górze, bo jednak wrzucanie tego filmiku bez podpisu jest... manipulacją?
POZDRO



Może paradoksalnie powinieneś częściej komentować
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-10-30, 5:51 5
DrPromill napisał/a:

Ten film był wrzucony na tiktoka z podpisem "Jak prawica wyobraża sobie aborcję".
Z racji tego, że TVP wykorzystało ten film bez podpisu zapewne sprawa trafi do sądu.
Na insta @zuzol macie przypięte story, w pierwszym z nich jest cały materiał z TVP, na końcu wyżej wymieniona sprawa wraz ze screenem osoby, która ten filmik stworzyła.
Wyjebane mam w piwa, praktycznie w ogóle się tutaj nie loguje i nie komentuje, ale piwkujcie proszę komentarz żeby był na górze, bo jednak wrzucanie tego filmiku bez podpisu jest... manipulacją?
POZDRO



Z podpisem czy bez podpisu,charakter i cel tego filmu nie został zmieniony.
Nie bądź taki małostkowy, konstytucja prawie nie działa, a Ty zajmujesz się takimi pierdułami. Przykre
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-10-30, 7:00 5
Lepiej być lewakiem jak wami cioty które oddają własne dzieci księdzu po kolędzie żeby je wyruchał tak to uznania nie zdobędziecie no ale trzeba zakazać aborcji bo księża będą mogli ruchać upośledzone dzieci bez konsekwencji takie dziecko nie poskarży na ciotę w czarnej kiecce pseudo przedstawiciela pseudo boga wyssanego z palca z nudów gdzieś kiedyś przez kogoś 99% idiotów z sadistica powinno mieć zakaz komentowania i zamieszczania materiałów jakich kurwa kolwiek
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-10-30, 7:02 10
krisman1981 napisał/a:

99% idiotów z sadistica



Gratuluję, znajdujesz się w tak zacnym gronie.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-30, 7:22 21
krisman1981 napisał/a:

Lepiej być lewakiem jak wami cioty które oddają własne dzieci księdzu po kolędzie żeby je wyruchał tak to uznania nie zdobędziecie no ale trzeba zakazać aborcji bo księża będą mogli ruchać upośledzone dzieci bez konsekwencji takie dziecko nie poskarży na ciotę w czarnej kiecce pseudo przedstawiciela pseudo boga wyssanego z palca z nudów gdzieś kiedyś przez kogoś 99% idiotów z sadistica powinno mieć zakaz komentowania i zamieszczania materiałów jakich kurwa kolwiek



No niezły jesteś. Powinieneś kurwa książki pisać dla ludzi twojego pokroju bo fantazjować to ty potrafisz.

Zgłoś
Avatar
janlew 2020-10-30, 7:58 2
Żydokomuna to organizuje, więc się nie dziwie. Ale nie wiedziałem że z chlebków przeszli na sushi. Ech, widać nawet kabała poddała się lewackiej modzie
Zgłoś