18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Hinduska inkwizycja
Jesse.Pinkman • 2021-09-29, 13:37
Według opisu bardzo religijny hindus zaatakował muzułmańskie małżeństwo.

2021-09-29, 13:39
Było nie zatruwać studni, czy co tam na macę lub kebaba

2021-09-29, 13:43
oni tam mają w niektórych stanach Indii czy całych krajach nawet (Birma) krwawe konflikty na tle religijnym w co drugim rogu ulicy. Dowód o niemożliwości życia w asymilacji z muzułmanami mamy wszędzie gdzie tylko tych się za dużo nagromadzi. A europa zachodnia dalej zachowuje się jak dziecko któremu da się paczkę zapałek...

2021-09-29, 13:56
Kamerzysta z parkinsonem chyba.

2021-09-29, 14:10
Jebaka80 napisał/a:

Kamerzysta z parkinsonem chyba.



Ja myślę że zepsuł mu się stabilizator obrazu

2021-09-29, 15:11
nowynick napisał/a:

oni tam mają w niektórych stanach Indii czy całych krajach nawet (Birma) krwawe konflikty na tle religijnym w co drugim rogu ulicy. Dowód o niemożliwości życia w asymilacji z muzułmanami mamy wszędzie gdzie tylko tych się za dużo nagromadzi. A europa zachodnia dalej zachowuje się jak dziecko któremu da się paczkę zapałek...



To jest dowód na niemożliwość życia w pokoju przy jednoczesnym istnieniu religii. Każda dominująca religia w danym miejscu będzie gnębiła mniejszości religijne, zawsze tak było, zawsze tak będzie, wszędzie.

2021-09-29, 16:11
Jednemu z ich bogów bardzo to się podoba, a drugiemu mniej. Ciekawe co na to Pan Jezus.

2021-09-29, 16:17
nowynick napisał/a:

oni tam mają w niektórych stanach Indii czy całych krajach nawet (Birma) krwawe konflikty na tle religijnym w co drugim rogu ulicy. Dowód o niemożliwości życia w asymilacji z muzułmanami mamy wszędzie gdzie tylko tych się za dużo nagromadzi. A europa zachodnia dalej zachowuje się jak dziecko któremu da się paczkę zapałek...



A w niektórych stanach żyją sobie spokojnie muzułmanie (hinduscy) obok innych religii.

2021-09-29, 18:12
Alonso napisał/a:

Jednemu z ich bogów bardzo to się podoba, a drugiemu mniej. Ciekawe co na to Pan Jezus.



czemu Jezusa do tego mieszasz? nie jego owieczki :wyj***ne:

2021-09-29, 20:03
Ten filmik pokazuje co robi religia z człowiekiem. Wogóle jak jest niepotrzebna w społeczeństwie. Są też wyjątki. Są osoby które wierzą ale nie narzucają tego innym.

2021-09-29, 21:04
pierwsza liga legendarnego krykieta... w pakistanie

2021-09-30, 01:32
Bardzo religilny. Ale nie widziałem tego filmiku w żadnych wiadomościach. A wyobraźcie sobie co by się działo, jakby bardzo religijny katolik, zaatakował tak Żyda.

2021-09-30, 17:39
gumofc napisał/a:

To jest dowód na niemożliwość życia w pokoju przy jednoczesnym istnieniu religii. Każda dominująca religia w danym miejscu będzie gnębiła mniejszości religijne, zawsze tak było, zawsze tak będzie, wszędzie.



Niekoniecznie - na Podlasiu (w Polsce) żyją sobie i tatarzy i prawosławni i katolicy. I jakoś tak nie słychać żeby się strzelali...

2021-10-01, 04:16
...A bóg to zobaczył i to było dobre...