18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
zonk 2015-03-13, 13:26 8
Ja pierdole wrzucajcie jeszcze większe gówna na sadola. Koniec świata.
Zgłoś
Avatar
sylwusiex 2015-03-13, 13:59 17
SQT napisał/a:

Ja pierdole wrzucajcie jeszcze większe gówna na sadola. Koniec świata.



Napisał sadysta, którego dorobek to słownie jeden temat, o waleniu kutasa do melodii Que Sera Sera
Zgłoś
Avatar
szfak 2015-03-13, 14:11 12
Fajne i pozytywne. Taki gest niewiele nas kosztuje, a komus poprawi dzien/tydzien albo i da nadzieje na zycie.
i chuj
Zgłoś
Avatar
zonk 2015-03-13, 14:18 3
sylwusiex napisał/a:



Napisał sadysta, którego dorobek to słownie jeden temat, o waleniu kutasa do melodii Que Sera Sera


I co to ma do rzeczy ? Jak mają takie chujnie być tutaj to lepiej nic nie wrzucać bo niby czym się teraz sadistic ma różnić od kwejkó srejków. No ale wybaczam Ci bo jesteś tylko kobietą.
Zgłoś
Avatar
lizardhino 2015-03-13, 14:30 2
prawie się popłakłem,urzekła mnie jego desperacka próba zaruchania tej loli
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-03-13, 14:46
tort na rohypnolu ?
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2015-03-13, 15:07 4
Urzekło mnie Zapierdalam do piekarni szukać jakichś biedaków, kupie jakiemuś małemu chujowi ciastko. Albo lepiej nie, zaraz mnie zamkną za pedofilie.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2015-03-13, 18:18 2
Kurwa to jest Sadol czy Koncert Życzeń?
Zgłoś
Avatar
kenzol 2015-03-13, 18:42 1
@SQT

Nie pasuje ci? Scroluj dalej i nie rób zadymy, bo to nie jest portal stworzony specjalnie z myślą o tobie.
Zgłoś
Avatar
Virgilio 2015-03-13, 18:45 5
mieszalniapasz napisał/a:

Kurwa to jest Sadol czy Koncert Życzeń?



SQT napisał/a:


I co to ma do rzeczy ? Jak mają takie chujnie być tutaj to lepiej nic nie wrzucać bo niby czym się teraz sadistic ma różnić od kwejkó srejków. No ale wybaczam Ci bo jesteś tylko kobietą.



sadistic.pl/historycznie-i-dokumentalnie-vf45.htm

Macie link i wypierdalajcie na sadol dla prawdziwych "menszczyzn".

Co do filmiku to zajebisty, kitajce maja talent do takich filmików, które łapią za serce jak żyd za portfel.
Zgłoś
Avatar
man_of_steel 2015-03-13, 19:00 1
SQT napisał/a:


I co to ma do rzeczy ? Jak mają takie chujnie być tutaj to lepiej nic nie wrzucać bo niby czym się teraz sadistic ma różnić od kwejkó srejków. No ale wybaczam Ci bo jesteś tylko kobietą.



Jest chyba różnica pomiędzy "słitaśnym kotkiem" a historią z życia, tym bardziej nacechowaną emocjonalnie.

A nie tylko ćpanie, sranie i ruchanie.
Zgłoś
Avatar
PeeWuu24 2015-03-13, 19:06 2
kurwa, wchodzę na sadistica, żeby odreagować, żeby zobaczyć jakiegoś zabijanego zwierzaka przez inne zwierzę, żeby pośmiać się z ludzi, a odtwarzam filmik który mnie wzrusza, no pojebani.
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2015-03-13, 19:28
nie jestem żółty nie jestem emigrantem uczyłem się rosyjskiego całe życie mój angielski kończy się na nigger fuck oł je fuck mi i nie czaję kontekstu
Zgłoś