18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-09, 18:36 14
I za takie coś, ode mnie już pierwszy i drugi murzyn zarobił by z całej petary w mordę.

Jak Bóg mi świadkiem. A nie rzucam słów na wiatr.Szacunek musi być ! Jak kie to napierdalam.Proste a w chuj skuteczne.

P.s. Źle napisałem, nie tylko murzyn. Każdy ! by w tubę zarobił.
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-10-09, 18:36 31
Na koniec można wyraźnie usłyszeć okrzyk godowy małpy, nie wytrzymała napięcia
Zgłoś
Avatar
phrontch 2024-10-09, 18:40 18
ostatnio uciekłem z piwnicy, bo wujek zapomniał kłódki zamknąć i zwiedziłem sobie Alzację. Piękne rejony, przez 3 dni żadnego czarnucha czy araba nie widziałem, widziałem w sumie 4 szkoły, z żadnej ani jeden abdul czy kunta kinte nie wyszedł, było bardziej biało, niż w Krakowie czy Warszawie. No ale to dotyczy tylko małych miasteczek. Dobra kończę, bo wujek zaraz mi router wyłączy
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-09, 18:43 5
A czego się spodziewali jadąc do Afryki?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-09, 18:46 39
Wyobraź sobie być w wieku gdzie pamiętasz 2gą wojnę światową. Pamiętasz jak twoi rodacy umierali walcząc o niepodległośc i suwerenność.
Walczyli z hitlerem, który koniec końców jest przeze mnie rozumiany. Nie wiem czy pochwalam czy neguję go ale rozumiem.
I teraz widzą jak ich kraj jest przejmowany a jakbyś coś powiedział to pójdziesz siedzieć.

"Całe szczęście, że nie rozmawiamy po niemiecku".

Także tego.

Wrzucam po raz kolejny zestaw obrazków losowo odnalezionych w internecie nie mających związku z niczym konkretnym:

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-10-09, 18:52 15
Pisarz Guy de Maupassant, stwierdził, że jada w restauracji w wieży Eiffla, bo to jedyne miejsce w Paryżu, skąd jej nie widać. Bo w jego odczuciu szpeci miasto.
Czy jest jakieś miejsce dziś w Paryżu, z którego nie widać czarnuchów i ciapusów? No chyba kurwa katakumby.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-09, 18:55 7
krz30ychu napisał/a:

Pisarz Guy de Maupassant, stwierdził, że jadą w restauracji w wieży Eiffla, bo to jedyne miejsce w Paryżu, skąd jej nie widać. Bo w jego odczuciu szpeci miasto.
Czy jest jakieś miejsce dziś w Paryżu, z którego nie widać czarnuchów i ciapusów? No chyba kurwa katakumby.



zajebisty komentarz ! Szanuję !
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-09, 19:54 60
krz30ychu napisał/a:

Pisarz Guy de Maupassant, stwierdził, że jada w restauracji w wieży Eiffla, bo to jedyne miejsce w Paryżu, skąd jej nie widać. Bo w jego odczuciu szpeci miasto.
Czy jest jakieś miejsce dziś w Paryżu, z którego nie widać czarnuchów i ciapusów? No chyba kurwa katakumby.


Jest. Urząd pracy.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-10-09, 21:04
krz30ychu napisał/a:

Czy jest jakieś miejsce dziś w Paryżu, z którego nie widać czarnuchów i ciapusów? No chyba kurwa katakumby.



Jak włączysz światło to widać.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-09, 22:31 1
WieszCo napisał/a:

Jest. Urząd pracy.

Tu pierdolisz. Ale miałbyś rację gdybyś podzielił ich po środku komunikacji:
- przyjechali pontonem: 98% facetów niepracujących, 2% kobiety niewolnice do burdeli
- przyjechali legalnie: większość pracuje
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-09, 22:37 7
majeńka napisał/a:

Tu pierdolisz. Ale miałbyś rację gdybyś podzielił ich po środku komunikacji:
- przyjechali pontonem: 98% facetów niepracujących, 2% kobiety niewolnice do burdeli
- przyjechali legalnie: większość pracuje


Ani pierwszych, ani drugich nie spotkasz w urzędzie pracy.

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-09, 22:50 1
WieszCo napisał/a:

Ani pierwszych, ani drugich nie spotkasz w urzędzie pracy.

Właśnie dziś zeżarłam coś w stylu kebsa w lokalu obsługiwanym przez ciapaków którzy prawie po polsku nie mówili. Byli zdecydowanie islamscy — wśród klientów była np. baba w ścierce na głowie która tylko część twarzy odsłaniała, z dziećmi. I jedzonko było nawet całkiem dobre.

To praca. I takich mogę tolerować. Byłoby nawet dobrze gdyby nie ta ścierka na pysku.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-10-10, 1:28
Szkoda ubrań na takie małpy
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-10, 5:29 1
W Paryżu nadal chujowo ale stabilnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie