18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
I po ciepłej posadce
BlanX • 2015-01-28, 21:36
Rada Miasta Skarżysko Kamienna(woj.świętokrzyskie),uchwałą rozwiązała Straż Miejską w tymże mieście.Szacowane roczne oszczędności z tego tytułu ok 1 mln PLN!.
Sadystyczne,bo 15 nierobów straci ciepłe posadki.
Może wreszcie się wezmą i w innych miastach za tych "niedoszłych policjantów".
źródło: lokalne radio dziś rano
Zgłoś
Avatar
uszatok 2015-01-28, 21:59 72
Popraw tagi. Dodaj jeszcze "darmozjady, śmiecie, patałachy"
Zgłoś
Avatar
ANALfabeta 2015-01-28, 22:52 8
Cytat:

Rozwiązanie Straży Miejskiej nastąpi dopiero po podjęciu odrębnej uchwały w tej sprawie, zgodnie z w/w przepisami - nie wcześniej niż po otrzymaniu wnioskowanej opinii, a w przypadku jej nieotrzymania - nie wcześniej, niż po upływie 14 dni od dnia przedstawienia wniosku o wydanie opinii (w praktyce - projekt uchwały w sprawie likwidacji Straży Miejskiej trafi po obrady Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej najprawdopodobniej dopiero za miesiąc).



Ale i tak w końcu coś pozytywnego w tym smutnym jak pizda mieście.
Zgłoś
Avatar
Lembas 2015-01-28, 23:02
To chyba drugi przypadek w Polsce. W Stalowej Woli x lat temu też rozwiązali straż miejską.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2015-01-28, 23:03 1
W końcu jakaś dobra wiadomość
Zgłoś
Avatar
8michal7 2015-01-28, 23:07 1
Jak straż to tylko Straż Obywatelska! tak jak na cyganow w Andrychowie.
Zgłoś
Avatar
eRsko87 2015-01-28, 23:08 4
Lembas mylisz się,więcej miast polikwidowało u mnie w Radomsku w zeszłym roku zlikwidowali
Zgłoś
Avatar
tomysz1111 2015-01-28, 23:12
mnie kiedyś z kolegami spisała straż miejska za picie niby w miejscu publicznym, które w gruncie rzeczy było dośc odizolowane. na komentarz mojego kolegi "i sie panowie dziwią, że wszyscy chcą rozwiązać straz miejską" strażnicy odpowiedzieli, że też by tego chcieli, bo by dostali taką odprawe, że im by sie to opłacało i znaleźliby zatrudnienie w policji, w ramach przejęcia mienia po byłej straży miejskiej.. więc nieroby zasrane by były nadal tylko w innych kolorach...
Zgłoś
Avatar
kazetcees 2015-01-28, 23:20 2
W Żorach już kilkanaście lat temu zlikwidowano straż miejską
Zgłoś
Avatar
Blurey 2015-01-28, 23:27
Haha, już widzę mnie, jako przedsiębiorce, który zagląda w cv a tam "komendant straży miejskiej" "ten od fotoradarów". HAHHAHAHAH Ciekawe kto ich przyjmie do roboty z tak obsranym cv.
Zgłoś
Avatar
Dura_Lex_Sed_Lex 2015-01-28, 23:29
każda firma ochroniarska?
Zgłoś
Avatar
nobas 2015-01-28, 23:47
pewnei pojda na monitoring miejski
Zgłoś
Avatar
Mefiz24 2015-01-28, 23:48 1
I Koniec Waszej radości żaden nierób nie straci pracy, ponieważ jako iż są na konktraktach państwowych urząd musi im zapewnić inny stołek minimum z taką samą płacą (Wiem, ponieważ znajoma pracuje w Urzędzie Miasta i pytałem kiedyś o to także buuu ja)
Zgłoś
Avatar
xbandzior 2015-01-28, 23:53
rekrutować i więcej Policji dać na drogę, niech ogarną cebule zapierdalającą na przepadłe
całodobowo i chuj
Zgłoś
Avatar
szejq 2015-01-29, 0:12
Niech mi jeszcze oddadzą moje 50pln! Za zaśmiecanie dostałem, bo nie mogli mi udowodnić, że prawie pełna puszka stojąca obok mnie jest moja A 5 dych dostałem za to, że chusteczka, którą rzuciłem do kosza spadła na ziemię (Kozłowscy, uwcześniu śmieciarze na umowie z urzędem się opierdalali) bo ten był pełen.

Po tych latach to procentu narosło tyle, że będzie wypłata górnika, po podwyżce

Czyli chuj i dupa, bo rząd wszystko weźmie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie