18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
konrad_w 2024-08-28, 11:26 1
A cioty pierwsze co telefon i nagrać… podejdź bule wypierdol i się moment naucza
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-28, 11:28 4
bananowyNihilista napisał/a:

Podobno Kaczyński mówił, że jesteś idiotą skończonym , którego własna matka nie szanuje i opluwa, bo jesteś aż takim zjebanym debilem, że własny ojciec rucha Cię w dupę bo lubisz w papę... PODOBNO!!!! Właśnie tak działa podobno.



Podobno tankujesz po 5.19

Wywiązałem się z 7 obietnic a ci idioci jeszcze mnie bronią
- D Tusk
Zgłoś
Avatar
WesołyKutas 2024-08-28, 12:06 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

oj widać że tatko,dziadzia i ich koledzy musieli ci wchodzić do wanny od maleńkości żeś taki pierdolnięty



Nagminnie mnie jebali, aż iskrzyło między nami :**
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-28, 12:38 1
Samiec szuka samicy prezentując swoje walory. Powszechna praktyka w świecie zwierząt.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-28, 12:57
bananowyNihilista napisał/a:

pierwsze allahuakbarowanie na ulicach



Łapaj. Sprzed ok. 11 lat. Miejsce akcji- Warszawa, ul. Alzacka, Saska Kępa.

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/5,95080,14524007.html
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-08-28, 12:59 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Normalne zachowanie zwierzęcia, które znaczy swój teren


Zgadzam się i nic nie mam do zwierząt, ale to zwierzę chodzi bez opieki. Bez smyczy i kagańca powinno siedzieć w piwnicy swojego pana.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-08-28, 14:05
turor napisał/a:

Podobno Tusk mówił ,że podejmie stanowcze środki przeciwdziałania w celu zakazania publikowania takich nagrań



podobno wali ci z mordy pisowską propagandą
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-28, 14:49 1
bananowyNihilista napisał/a:

Tak się zastanawiam, jak zachowają się ludziska w PL w takiej sytuacji? Siedzisz sobie pijesz kawkę/piwko czy co tam chcesz, jesz obiad z rodziną i taki małpiszon Ci wychodzi... no co zrobisz? Zajebiesz w palnik? No to rasista, sadysta i jeszcze bandyta co ludzi bije... opierdolisz? Nawet małpa nie zrozumie, a jeszcze się z łapami rzuci i z zaszczanym typem będziesz musiał się tarzać w tych szczynach... zadzwonisz po psy? zanim przyjadą, zanim zareagują, zanim się wybudzą gdzieś z drzemki za garażem to małpiszon pięć razy sobie pójdzie.... nic nie zrobisz? To nagrają filmik o pokażą, że Polacowie takie same pedały jak frajerzy żabojady i pozwalają małpom na głowę wchodzić.... Kurwa same złe opcje... miała być piękna kolacja, miły wieczór a tu troglodyta szcza Ci przed nosem.
Wydaje mi się, że najlepsza opcja to strzelać do nich kurwów na granicy jak tylko nielegalnie próbują się dostać a tych, którzy się dostają od razu eksportować z pogwałceniem wszelkich praw i konwencji... bo przecież to nie powinno mieć u nas żadnych praw, to powinno być traktowane humanitarnie i to powinno być wypierdalane przez płot od razu przy granicy lub wywożone bydlęcymi kontenerami gdzieś do jakiegoś zadupia za górami za lasami gdzie są dookoła tacy małpiszoni jak ten tutaj z obrazka.
Na razie se żartujemy bo u nas tego dziadostwa dużo nie ma... ale jak zaczną się pierwsze obłapywania za dupy, pierwsze allahuakbarowanie na ulicach to lipa.



Ja jestem gotów zrobić więcej niż "coś", a wy "bananowi Nihiliści"....dalej będziecie gotowi napierdalać w klawiaturę .
Zgłoś
Avatar
wojda4 2024-08-28, 15:37
Trenował po prostu skilla w miesice miłoscii
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2024-08-28, 16:58
Jezu kurwa, przestan mu ssac, niech ci nie bedzie tak dobrze z tym czarnuchem, prosze cie przestan mu ssac, niee, chociaz udawaj ze on cie gwalci, niech ci nie bedzie tak dobrze z tym czarnuchem
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-08-28, 20:05
Chwila, chwila, a gdzie właściciel?
Dlaczego właściciel nie posprząta po swoim pupilu?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-08-28, 21:06 1
Takie przerzutki powinni zastosować na granicy, jak komuś się uda przeleźć nielegalnie na polską stronę.

Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-28, 22:22 1
O szczam se ulice.
Oooo szczam se ulice.

Francuskie piosenki są takie seksowne.
Zgłoś
Avatar
lebol1990 2024-08-29, 9:53
Pomyślał że nie ma jak u mamy w domu...
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-29, 18:49
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie