18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (20) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Drodzy sadole!
Ostatnimi czasy, wszystkie horrory mnie nudzą, nie straszą... Największe wrażenie odnisły na mnie The Ring, Egzorcyzmy Emily Rose i REC. Ale reszta filmów (a oglądnąłem ich dość sporo) mało kiedy mnie wystraszy. Dlatego pytanie do was - jaki znacie straszny horror, ale taki w p*zdu, żebym sie posrał w gacie?
Liczę na was :mrgreen:

2014-11-18, 12:11
dziecko rosemary. prawie nic się nie dzieje w filmie, a i tak robisz pod siebie :D

2014-11-20, 04:01
Sinister - całkiem spoko. Główny bohater trochę przypomina tego z Lśnienia (obłęd).
Mama - można obejrzeć chociaż tam straszna chyba jest, właśnie, Mama.
Obecność - w sumie to pamiętam tylko, że mi się podobał :P
Carrie - ale ta stara wersja. Nowa to gówno, bardziej sci-fi niż horror.

sa...........os
2014-11-26, 22:56
"Obecność" rzeczywiście całkiem niezła. Niby motywy/fabuła oklepane do porzygu, ale sama realizacja świetna i ogólnie film klimatyczny.

2014-11-29, 18:58
Chuck666 napisał/a:

Jaki jest wg was najstraszniejszy horror?


Seks ze Twojo starom xD

2014-11-30, 00:46
Pleso93 napisał/a:


Seks ze Twojo starom xD



Toc to komedia :facepalm:

2014-12-10, 21:14
Najstraszniejszy horror to życie w tej zakłamanej rzeczywistości. :krejzi:

2015-03-23, 16:35
Wymieniana już kilkukrotnie "Obecność" - zdecydowanie mocny horror jak na dzisiejsze stanndardy.

2015-10-13, 23:33
Hostel 2, scena z kosą, przerazi każdego twardziela na świecie.

2015-10-14, 00:39
Wg mnie "Tusk" - sam tytuł mrozi krew w żyłach :)

2015-10-15, 18:45
Pleso93 napisał/a:


Seks ze Twojo starom xD



Ooo Plebso, to Ty żyjesz?! :shock:

2015-11-16, 19:15
żebyś się zesrał w gacie... :roll: :mrgreen: niech pomyślę... :roll: Może cała seria American Horror Story, całe 5 sezonów, z nastawieniem na 4 Freak show i mojego idola - MR Clowna?
Zobaczysz go, i zrobisz tak: :noga:

sa...........os
2015-11-23, 13:55
Nie jest to może "horror" w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale "sadystyczny film" na pewno. Thrillery zresztą znacznie mocniej na mnie oddziałują (zwłaszcza inspirowane prawdziwymi wydarzeniami). Załączyłem sobie wczoraj do snu "Megan is Missing" i dawno nic mi tak nie zryło beretu, jak ostatnie 20 minut tego filmu. Całą noc miałem bardzo barwne sny (głównie oscylujące w okół sceny z beczką - kto oglądał, ten wie). Warto obejrzeć całe (chociaż początek zamula), by poczuć sympatię i współczucie do głównej bohaterki, naiwnej, niezdarnej, odrzuconej dziewczynki. Wtedy końcówka jeszcze mocniej kopie.
Jeden z tych filmów, po obejrzeniu których człowiek czuje się po prostu źle.

2015-11-25, 20:23
Posrasz się w gacie, jak będziesz mieszkał sam w domu, pójdziesz do klopa zasiąść na "tron" a tam zastaniesz ciepłą deskę... :amused:

2015-12-07, 23:29
Chuck666 napisał/a:

Drodzy sadole!
Ostatnimi czasy, wszystkie horrory mnie nudzą, nie straszą... Największe wrażenie odnisły na mnie The Ring, Egzorcyzmy Emily Rose i REC. Ale reszta filmów (a oglądnąłem ich dość sporo) mało kiedy mnie wystraszy. Dlatego pytanie do was - jaki znacie straszny horror, ale taki w p*zdu, żebym sie posrał w gacie?
Liczę na was :mrgreen:



- Puk, puk!
- Kto tam?
- Urząd skarbowy :mrgreen:

Ch...........el
2016-02-14, 16:15
Chuck666 napisał/a:

Drodzy sadole!
Dlatego pytanie do was - jaki znacie straszny horror, ale taki w p*zdu, żebym sie posrał w gacie?
Liczę na was :mrgreen:



Stary, jeszcze kilka miesięcy i będziesz pisał egzamin gimnazjalny!!!!! :shock: