18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Postepowo.




Dwie progresywne lesbijki najpierw wykastrowały chłopca obcinajac mu penisa, a po roku zamordowały. Jedna z nich była matka 6-cio letniego chłopca.

Ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane i obdarte ze skóry. Partnerka matki chłopca próbowała spalić jego szczątki na grillu.

Przyczyna nie jest znana ale pewnie walczyły z patryjarchatem.

Tyle w temacie posiadania przez homo dzieci.

http://www.wykop.pl/ramka/4997649/dwie-brazylijskie-lesbijki-wykastrowaly-i-zadzgaly-chlopca-w-mediach-cisza/

2019-06-12, 13:52
Jak nie jest znana przyczyna... próba ugrillowania dzieciaka -> taka masa wymaga

2019-06-12, 13:54
Pary homoseksualne nie mają i nie mogą mieć prawa do wychowywania dzieci. Amen

2019-06-12, 13:58
up zgadzam sie ale i cała patologia zyjaca na socjalu

2019-06-12, 14:25
Coś mi się tutaj nie klei, Twój tekst z załączonym linkiem

2019-06-12, 14:54
zaraz wybije gówno i będzie pie**olić ze w hetero mamy to samo...

2019-06-12, 14:57
Zartykułu wynika, że motywem zabójstwa była czarna magia. Nie ma tutaj więc mowy o jakiś postępowych osobach. To, że ktos jest lesbijką jeszcze nie znaczy, że jest postepowy. Dużo par hetero morduje swoje dzieci w rózny sposób. Nie ma tu znaczenia orientacja tylko jakim człowiekiem się jest. Takie osoby jak te kobiety z artykułu to bestie i niezależnie od tego czy są chore psychicznie, czy złe trzeba je odseparować od reszty społeczeństwa najszybciej jak sie da, najlepiej starą metodą z użyciem szubienicy. Nie rób z tego propagandy przeciw homoseuakalistom. :roll:

2019-06-12, 15:00
To Brazylia. Takie zachowania jak tych Brazylijek, to tam chleb powszedni. Poj***ny kraj, poj***nych ludzi.

2019-06-12, 15:04
TB303 napisał/a:

Ja wiem, że inteligencją to ty nie grzeszysz Hal(jak większość na tej od dawna żałosnej stronie), ale nawet ślepy by zauważył, że nie napisałem tego poważnie, a był to niewinny, żartobliwy odnośnik do twojego komentarza. .



naprawdę uważasz że osoba prowadząca samodzielnie działalność gospodarczą od wielu lat przynosząca zyski, że osoba która w małym palcu ma tajniki filmowania, montażu, marketingu jest umysłowym mułem? uważasz się za osobę o wysoce wysublimowanym żarcie?
może moja odpowiedz byłą bardziej wysublimowana od twojej i już nie przykroczyłęś tego za wysokiego dla ciebie progu? nie, nie musisz odpisywać... mam wyj***ne na twoją odpowiedź.

2019-06-12, 15:04
w więzieniu je dojadą,pewnie niedługo będzie ciekawy filmik :)

2019-06-12, 15:06
Alexxander napisał/a:

To, że ktos jest lesbijką jeszcze nie znaczy, że jest postepowy.



HEEREZJAAAA!!!!! Wszyscy wiedzą że katolstwo jest ciemne a LBGT postepowe. Jest to wręcz dogmat wsród lewicy, że ciemny mongolsko-katolicki lud przesladuje niewinnych gejów, którzy chcą normalnie życ, brać sluby adoptować dzieci, no i moze czasem obcinać im penisy w obrzedach czarnej magii.

Wiec jaka tam propaganda :-)

2019-06-12, 15:15
HAL9000/2 napisał/a:

naprawdę uważasz że osoba prowadząca samodzielnie działalność gospodarczą od wielu lat przynosząca zyski, że osoba która w małym palcu ma tajniki filmowania, montażu, marketingu jest umysłowym mułem?


Ryszard Petru też wiele osiągnął i się nauczył, a jest totalnym debilem :lol:
HAL9000/2 napisał/a:

nie, nie musisz odpisywać... mam wyj***ne na twoją odpowiedź.


To po co się produkujesz? Chciałeś się pochwalić czymś, co nie ma jakiegokolwiek znaczenia i nie obchodzi obcych ludzi? Nie bądź żałosny.
PS Vice Versa:

Również mam wyj***ne.

2019-06-12, 15:29
HAL9000/2 napisał/a:

.. mam wyj***ne na twoją odpowiedź.



Za późno, gówno juz przywarło Ci do podeszy ;-) . Juz nie zeskrobiesz!

2019-06-12, 15:30
poligon6 napisał/a:

Za późno, gówno juz przywarło Ci do podeszy . Juz nie zeskrobiesz!


Ty się w ogóle nie odzywaj, bo swoje ograniczenie umysłowe już nie raz pokazałeś, na przykład teraz. Nie pisz do mnie, ignoruje to.

2019-06-12, 15:36
TB303 napisał/a:

Ty się w ogóle nie odzywaj, bo swoje ograniczenie umysłowe już nie raz pokazałeś, na przykład teraz. Nie pisz do mnie, ignoruje to.



Nie ma jak cie zdrapac, ciężki przypade gówna wzerającego się w podeszwę. Do tego śmierdzisz okrutnie.