18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Konzentrationslager Groß-Rosen (uproszczona pisownia: Gross-Rosen) – niemiecki obóz koncentracyjny, istniejący w latach 1940–1945 na obszarze administracyjnym państwa niemieckiego (III Rzeszy), nieopodal obecnej wsi Rogoźnica (nazwa powojenna) w dzisiejszej Polsce, będący na czele ponad setki obozów pracy założonych na Śląsku, na terenie Czech i Niemiec.


2021-02-22, 19:43
niemiecko-nazistowski ? bo już się bałem ze tylko niemiecki...

2021-02-22, 19:46
Tak jest :)

2021-02-22, 20:04
To niemiecki czy k***a nazistowski? Kto cię nauczył tak pisać? Żydzi którzy tych niemców finansowali?

2021-02-22, 20:32
wystarczy napisac niemiecki oboz koncentracyjny.

2021-02-22, 20:42
Szkoda Polakow,, ale patrzac na wspolczesnych Polakow wypranych z moralnosci katolickiej i zakochanej w demokracji i socjalizmie, czeka nas to samo. Kagance juz sa, szczepioneczki to jak kod obozowy. Jest pieknie.

2021-02-22, 23:23
Te nowe pokolenia faszystów spod znaku LGBTQP+ i innych wychowanków Sorosa, gdy dorosną gotowe nam to powtórzyć...



2021-02-23, 21:26
Voyton napisał/a:

to jak kod obozowy



Teraz się obsrasz... A wiesz, że każdy obywatel ma już indywidualny i niepowtarzalny numer pod którym w systemie znajdują się wszelkie informacje... Nie wiem czy słyszałeś, ale nazywa się to PESEL

2021-02-23, 23:33
Lololoney napisał/a:

Teraz się obsrasz... A wiesz, że każdy obywatel ma już indywidualny i niepowtarzalny numer pod którym w systemie znajdują się wszelkie informacje... Nie wiem czy słyszałeś, ale nazywa się to PESEL



Szokujące, ale tobie i tak z tym dobrze, co nie?