18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
casimus 2024-06-22, 14:13 14
Obydwa debile do utylizacji i zabrać prawo jazdy. Obydwaj\obydwoje spowodowali zagrożenie w ruchu lądowym, tępe chuje bez wyobraźni, ktoś mógł zginąć.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-06-22, 16:18 5
Dwa pedały
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-06-22, 17:24 1
nie ma tp jak byc debilem
Zgłoś
Avatar
Kokerzysta 2024-06-22, 17:25
ożeż baj de łej...
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2024-06-22, 19:03 2
Jeden odpowie za wymuszenie pierwszeństwa, drugi za spowodowanie wypadku i ryzyko spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. A wystarczyło gościa wyhamować i dać se po razie.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2024-06-22, 19:44 3
ritu4l napisał/a:

Jeden odpowie za wymuszenie pierwszeństwa, drugi za spowodowanie wypadku i ryzyko spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. A wystarczyło gościa wyhamować i dać se po razie.



Jak obejrzysz nagranie, to zobaczysz, że gość nigdy nie chciał go taranować.
Tamten dwa razy mu zajechał drogę, drugim razem wpychając do rowu. Gość się ratował przed uderzeniem w barierę.
Spokojnie do obronienia.
Zgłoś
Avatar
p2otrek 2024-06-22, 20:10 1
Tam są naprawdę tumany na drogach, po prostu zapomniał że ma przyczepę. Znam z autopsji, jeździłem po ichniejszych drogach
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-22, 21:02
Rosja to stan umysłu...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-06-22, 23:45 2
p2otrek napisał/a:

Tam są naprawdę tumany na drogach, po prostu zapomniał że ma przyczepę. Znam z autopsji, jeździłem po ichniejszych drogach


Bo oni tam mają prawo jazdy z Laysów... Kosztuje mniej niż 100 dolarów. W większości stanów możesz się "uczyć" z kimś kto ma prawo jazdy minimum pięć lat, jeżdżąc z osobom autem po zdaniu testu teoretycznego. Teoria to żart trochę.Potem zaczyna się kolejny poziom żartu jakim jest praktyka, czyli może z 20 minut we własnym aucie z egzaminatorem z czego połowa na parkingu a jedyny manewr który wykonują to zawracanie na trójkę.

Brak edukacji jak jeździć połączona z patologiczną indywidualnością i przerostem ego powoduje że tam na prawdę jazda jest niebezpieczna bo NIKOMU nie można ufać.

O dziwo jednak mimo tego mają dwa razy mniej wypadów na ilość przejechanych kilometrów, więc trudno mi ich oceniać aż tak źle.

smc napisał/a:

Rosja to stan umysłu...


To jest USA geniuszko...
Zgłoś