18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-26, 19:43 3
Lądowanie na ruju moje ulubione
Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-09-26, 19:46 4
Co tak krótko?! Już zrobiłem sobie popcorn i zasiadłem wygodnie w fotelu.
Zgłoś
Avatar
Adamson1234 2024-09-26, 19:46 1
Pedalarz w tej formie mile widziany!
Zgłoś
Avatar
StachuJoness 2024-09-26, 20:30 3
Oni mają coś z głową.
Zgłoś
Avatar
wojwod 2024-09-26, 20:51 11
Ok wysłuchałem komentarzy. To są ludzie, którzy chcą od życia coś więcej niż siedzenia przy telefonie, tablecie, laptopie, komputerze i wstawianiu mega śmiesznych komentarzy. Rusz dupę i zacznij żyć. Nie sorry zapomniałem, że komentujesz bo nie mozesz wsiaśc na rower bo masz 30 lat, ważysz 200 kg, nie widziałes cipki i jedyne co kojarzysz z rowerem to zapruty ojciec, który ledwo trzyma się na nogach ucząc cię jeździć. Do boju stulejarze.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-26, 21:03
Prawdziwe orły. Walczą o to, który lepszego orła wywinie.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-09-26, 21:09 2
to jest lepsze niż byczkowanie
Zgłoś
Avatar
bobro 2024-09-26, 21:16
Nic im nie jest. Byli w kaskach
Zgłoś
Avatar
Gerald 2024-09-26, 21:16 3
wojwod napisał/a:

Ok wysłuchałem komentarzy. To są ludzie, którzy chcą od życia coś więcej niż siedzenia przy telefonie, tablecie, laptopie, komputerze i wstawianiu mega śmiesznych komentarzy. Rusz dupę i zacznij żyć. Nie sorry zapomniałem, że komentujesz bo nie mozesz wsiaśc na rower bo masz 30 lat, ważysz 200 kg, nie widziałes cipki i jedyne co kojarzysz z rowerem to zapruty ojciec, który ledwo trzyma się na nogach ucząc cię jeździć. Do boju stulejarze.



Jak już piszesz o sobie to napisz coś więcej
Stulejarzu
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-09-26, 22:28 3
wojwod napisał/a:

Ok wysłuchałem komentarzy. To są ludzie, którzy chcą od życia coś więcej niż siedzenia przy telefonie, tablecie, laptopie, komputerze i wstawianiu mega śmiesznych komentarzy. Rusz dupę i zacznij żyć. Nie sorry zapomniałem, że komentujesz bo nie mozesz wsiaśc na rower bo masz 30 lat, ważysz 200 kg, nie widziałes cipki i jedyne co kojarzysz z rowerem to zapruty ojciec, który ledwo trzyma się na nogach ucząc cię jeździć. Do boju stulejarze.



Co jest z tobą? Stary ci do wanny właził?
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-09-26, 22:47 2
wojwod napisał/a:

Ok wysłuchałem komentarzy. To są ludzie, którzy chcą od życia coś więcej niż siedzenia przy telefonie, tablecie, laptopie, komputerze i wstawianiu mega śmiesznych komentarzy. Rusz dupę i zacznij żyć. Nie sorry zapomniałem, że komentujesz bo nie mozesz wsiaśc na rower bo masz 30 lat, ważysz 200 kg, nie widziałes cipki i jedyne co kojarzysz z rowerem to zapruty ojciec, który ledwo trzyma się na nogach ucząc cię jeździć. Do boju stulejarze.



Sztyca ci za głęboko weszła.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-09-26, 23:24
Ale Zjebani umysłowo są ci pedalaże

[ Dodano 2024-09-26, 23:26 ]
banerr napisał/a:

Sztyca ci za głęboko weszła.



Do boju pedalarze, pedałujecie z tępym wyrazem ryja w gąszczu przepisów ruchu drogowego
Zgłoś
Avatar
krykot Wczoraj 6:59
@Jebac_pedalarzy:

Jebac_pedalarzy napisał/a:

Ale Zjebani umysłowo są ci pedalaże
Do boju pedalarze, pedałujecie z tępym wyrazem ryja w gąszczu przepisów ruchu drogowego



Musisz mieć strasznie smutne życie. Powodzenia...
Zgłoś
Avatar
Pedator Wczoraj 7:47
Fajne. Niech rozwalają sobie te głupoe łby.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie