18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
corpo_kills_me Wczoraj 16:29 3
kubaska5 napisał/a:

Kurwa co za frajer typka dawała się całym ciałem a on jak pedał nie skorzystał tylko pederasty tak się zachowują



Nie każdy jest tak zdesperowany widocznie.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 Wczoraj 17:08 1
Z jednej strony wstyd ruchać, z drugiej jednak strony nikt nie zrobi tego lepiej, niż taka perwersyjna kurwa
Zgłoś
Avatar
rys244 Dzisiaj 6:57
Wiecie co.. i chyba właśnie między innymi dlatego ciesze sie że mieszkam na wiosce pod małym miasteczkiem. Mam dwie córki i jak tak patrzę i uważam ze wyrosną na normalne kobiety.
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 Dzisiaj 12:33
dżonyłojlker napisał/a:

"Jestem zajebisty gość, ćpam amfę... i ćpam zioło i kurwa jest wesoło. I nic poza tym. Mefedron, na Targówku mamy zajebisty mefedron! Kto chce mefedron z Targówka?! Mefedron mam do załatwienia od ręki! Nie chcecie to kurwa nie! Cwaniaczki kurwa z miodem w uszach, mefedron jest zajebisty, to jak koks kurwa działa. Żadnej heroiny, a jak spotkam helupiarza to zapierdole kurwa i koniec. Nie będzie litości. Prochy mam jeszcze kurwa, mam kodeinę kurwa. No piękny, no piękny wieczór będzie. Zajebiście kocham takie życie, kiedy ja się bawię to wy śpicie. No jasne, 5, 10, 15 kurwa. Helupa to kurwa, jebać helupe, jebać helupiarzy. Trzymajcie się."


I ten chłopak rok czy chwilę później zmarł z przedawkowania helupy.
Zgłoś