18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dennissliwa 2020-04-14, 23:24 34
Jakos mnie to nie bawi...
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-04-14, 23:27 86
Może to jest dla kogoś śmieszne, ale tam przynajmniej nic się nie marnuje, mają mało, to się dzielą i nic nie idzie w kosz. Ile razy wywalalam jedzenie, bo się domownikom przejadło... Aż wstyd.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2020-04-14, 23:34 36
Więcej sobie było dzieci narobić.
Zgłoś
Avatar
DanJ93 2020-04-14, 23:34 2
Nooo niby bieda, a dom z marmury czy innego kamienia
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-04-15, 0:35 5
outsidethebox86 napisał/a:

Może to jest dla kogoś śmieszne, ale tam przynajmniej nic się nie marnuje, mają mało, to się dzielą i nic nie idzie w kosz. Ile razy wywalalam jedzenie, bo się domownikom przejadło... Aż wstyd.



dzisiaj jak wywalałem kupę jedzenia ze świąt pomyślałem o tym samym
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-04-15, 0:39 10
niemamskarpet. napisał/a:

dzisiaj jak wywalałem kupę jedzenia ze świąt pomyślałem o tym samym



Bo tak szczerze to za dużo w tyłkach mamy i od tego nadmiaru coraz mniej małych rzeczy nas cieszy.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-15, 0:46 14
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tak szczerze to za dużo w tyłkach mamy i od tego nadmiaru coraz mniej małych rzeczy nas cieszy.



Widzicie i tu jest kurwa abstrakcja dzisiejszych czasów czyli mamy nadmiar żarcia wręcz (co jest fenomenem na miare ludzkości) a jednocześnie są kraje gdzie panuje głód który kosi ludzi. taki jemen czy liberia gdzie ludzie zabijają się za worek przenicy....w tym samym czasie mój pies gardzi szynką bo ma za dobrze w dupie..

Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-04-15, 0:54 3
silwerbalk napisał/a:

Widzicie i tu jest kurwa abstrakcja dzisiejszych czasów czyli mamy nadmiar żarcia wręcz (co jest fenomenem na miare ludzkości) a jednocześnie są kraje gdzie panuje głód który kosi ludzi. taki jemen czy liberia gdzie ludzie zabijają się za worek przenicy....w tym samym czasie mój pies gardzi szynką bo ma za dobrze w dupie..



Jedni umierają z głodu, inni z przejedzenia. Przypuszczam, że mielibyśmy inny stosunek do jedzenia, gdybyśmy musieli włożyć wysiłek w jego pozyskanie (np. uprawiając ziemie bądź hodując zwierzęta samodzielnie) i gdyby było ono ilościowo ograniczone, a nie po prostu iść do marketu i wziąć z półki ile się chce, a jak się przeje to do kosza, bo i tak można kupić.
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-04-15, 1:04
Akurat to jest tragiczne.
Piwo
Zgłoś
Avatar
pnaj 2020-04-15, 1:26 17
W Afryce mnożą się jak szarańcza i będzie zawsze głód. Zawsze dobiją populacją do limitu dostępnej żywności, której sami nie chcą wytwarzać.
Zobaczymy kiedy uchodźcy dobiją do limitu europejskiego socjalu i też będzie syf.
Zgłoś
Avatar
xvodka81x 2020-04-15, 4:59 1
To to chuj
Jak jeszcze mnie na świecie nie było to mój starszy brat jak chciał od babci jakiegoś miętusa albo coś takiego, to prosił babcię. Aże babcia zawsze żuła jakąś landrynkę czy cukierka to kurwa wyciągała z buzi i mu dawała i on to jadł xD
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-04-15, 6:11 1
mały z wałkiem przynajmniej jest kreatywny fuche sobie załatwił u szamana
Zgłoś
Avatar
banana12462541 2020-04-15, 6:18 1
outsidethebox86 napisał/a:

Może to jest dla kogoś śmieszne, ale tam przynajmniej nic się nie marnuje, mają mało, to się dzielą i nic nie idzie w kosz. Ile razy wywalalam jedzenie, bo się domownikom przejadło... Aż wstyd.



Ale pierdolenie. Mam przestać jeść bo inny ma mniej? Milem szczęście, że się urodziłem w Europie. Moja wina?
Zgłoś
Avatar
radek1600 2020-04-15, 6:26 3
outsidethebox86 napisał/a:

Jedni umierają z głodu, inni z przejedzenia. Przypuszczam, że mielibyśmy inny stosunek do jedzenia, gdybyśmy musieli włożyć wysiłek w jego pozyskanie (np. uprawiając ziemie bądź hodując zwierzęta samodzielnie) i gdyby było ono ilościowo ograniczone, a nie po prostu iść do marketu i wziąć z półki ile się chce, a jak się przeje to do kosza, bo i tak można kupić.



Większość ludzi wkłada wysiłek w pozyskaniu jedzenia wykonując pracę/zawód, niekoniecznie związaną z produkcją żywności, takie rzeczy o jakich Ty mówisz wprowadzali m.in. Mao Zedong w skrócie każdy miał uprawiać ziemię i miał ograniczone ilości tej żywności. Więc skończ tu głosić komunistyczno/lewackie poglądy i wracaj do kuchni !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie