18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

2019-09-02, 14:59
Sadole i Sadolki
Szukam filmu, który kilka lat temu gdzieś tu widziałem. Wypadek z Rosji, gdzie czarna Łada stoi pod ciężarówką i się pali, a w środku słychać dogorywajacego pasażera lub kierowcę ów łady

2019-09-02, 15:17
Shcopek napisał/a:

Sadole i Sadolki
Szukam filmu, który kilka lat temu gdzieś tu widziałem. Wypadek z Rosji, gdzie czarna Łada stoi pod ciężarówką i się pali, a w środku słychać dogorywajacego pasażera lub kierowcę ów łady



https://www.liveleak.com/view?t=5ca_1411367630

2019-10-18, 21:26
Filmik stary, podejrzewam z połowy poprzedniej dekady. Nie mogę znaleźć. Dziennikarz to Marcin Rosiński z TVP. Na filmiku jest pod wpływem dziwnych substancji, ma wejscie na żywo z Bagdadu itp ogólnie pie**oli od rzeczy. Ktoś pomoże?

ne...........gy
2019-10-23, 21:28
Sadole,proszę o pomoc poszukuje zdjęcia to była przeróbka 3 lasek z czego 1 ma wypięty tyłek dosc luzno otwarty pozostałe ją trzymają za poślady i zamiast twarzy rownież maja jej oczko pamiętam że ktoś to kiedyś wrzucał gdzieś w jakimś komentarzu ale ni ch*ja tego nie umiem odszukać mogę tylko dodać że było to dawnoooo kolo roku albo i 2 z góry dziękuje za pomoc odwdzięczę się

2019-10-23, 21:31
Na forum a nie temat

2019-11-02, 11:46
Witam poszukuje filmu jak jakis mlody rusek kameruje sobie w parku i nagle podbiega do niego babcia i wywiązuje sie dialog cos w tym stylu
-Co tam masz?
-Kamere
-O a ja myślałam ze to sowa

:-)

2019-11-12, 20:34
Szukam filmu pułapki, w pierwszych sekundach laseczka albo naga albo się rozbiera a od pewnej sekundy pojawia się gruba naga stara locha. No albo coś w tym stylu.

2019-12-19, 16:45
Szukam filmu, na którym widać skutki rozwalenia auta, osoba kręcąca film komentuje go słowami:
"te krao, te ciura, te picio...... .mam totamto"

2020-01-09, 04:06
Pilnie poszukuję 2 zdjęć na bank ktoś pamięta potrzebuje bo robię filmik na sadola.
Na zdjęciu było widoczne dziecko z afryki głodne i chude (dziecko było w telewizorze) i jak ktoś podaje mu burgera (już nie w telewizorze) i jak pamiętam były 2 różne takie zdjęcia.

2020-02-05, 11:15
Szukam linku do całości


2020-02-05, 11:28
https://hotmovs.com/videos/2825779/nzn-podrywacze-gosia-101/

2020-03-04, 20:22
Szukam listu Brentona Tarranta ciupy ale jestem cienki w internety. Podesle ktos? Przyznam ze jego wybryk zrobil mi niejeden dzien :)

2020-03-04, 20:24
powidel napisał/a:

Szukam listu Brentona Tarranta ciupy ale jestem cienki w internety. Podesle ktos? Przyznam ze jego wybryk zrobil mi niejeden dzien



https://sejmlog.pl/manifest-zamachowca-z-christchurch-tlumaczenie/

2020-03-04, 20:57
@Beny

Nice try. Czytalem oryginal kilka godzin po, towarzyszu. To jest jego wiadomosc z dnia imprezy w swiatyniach, ja chce przeczytac co on powiedzial w liscie ktory wyciekl juz z wiezienia. Ale dziekuje.

2020-03-04, 21:02
powidel napisał/a:

@Beny
Nice try. Czytalem oryginal kilka godzin po, towarzyszu. To jest jego wiadomosc z dnia imprezy w swiatyniach, ja chce przeczytac co on powiedzial w liscie ktory wyciekl juz z wiezienia. Ale dziekuje.



Mea culpa, umknęło mi to więzienie. Może ktoś inny pomoże.