18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-15, 12:17 2
Oczywiście gównostan, bo gdzieżby indziej...?
Zgłoś
Avatar
Poopatulony 2024-08-15, 12:35 64
Sztuczna inteligencja lepiej by to zmontowała, za wrzucanie takich przeróbek powinien być bann.
Chce się komuś tracić czas na zabawę z wklejaniem fake scenek to od razu szlaban na internet i tyle. 💩
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-08-15, 12:36
Poopatulony napisał/a:

Sztuczna inteligencja lepiej by to zmontowała, za wrzucanie takich przeróbek powinien być bann.
Chce się komuś tracić czas na zabawę z wklejaniem fake scenek to od razu szlaban na internet i tyle. 💩



na początku nie zauważyłem
Zgłoś
Avatar
Poopatulony 2024-08-15, 12:57
piterpiotrek napisał/a:

na początku nie zauważyłem



(https://youtu.be/7hApRZ_7v2A?si=jc2pJX291Neww0dT&t=726)
podsyłam wisienkę
11 września moment uderzenia samolotu w WTC (wklejony samolot)
Proszę zauważyć jak dziób samolotu przebija budynek na wylot i dziób jest dalej cały.
Widziałem jak ktoś profesjonalnie podszedł do sprawy i pokazał to ujęcie klatka po klatce.
Amatorszczyzna w 2001 roku
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-15, 13:41 2
Poopatulony napisał/a:

Sztuczna inteligencja lepiej by to zmontowała, za wrzucanie takich przeróbek powinien być bann.
Chce się komuś tracić czas na zabawę z wklejaniem fake scenek to od razu szlaban na internet i tyle. 💩



Ok. Wykaż się więc swoim analitycznym umysłem i napisz na jakiej podstawie, jest to fejk.
Zgłoś
Avatar
Insugi 2024-08-15, 14:23 3
Widać odrazu że fejk takie uderzenie głowa sztywna nawet nie drgnęła...
Zgłoś
Avatar
Sidyk 2024-08-15, 14:24 5
Ale guwno i fejk

[ Dodano: 2024-08-15, 14:25 ]
AlbertoNihilo napisał/a:

Ok. Wykaż się więc swoim analitycznym umysłem i napisz na jakiej podstawie, jest to fejk.



Na serio twój umysł nie ogarnia sztuczności momentu „kontaktu” z pojazdem ?
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-08-15, 14:29 3
@CrazyEdek w dupę sobie wsadź takie fejki. Jaką amebą trzeba być, żeby dać piwo za takie coś
Zgłoś
Avatar
Ardianwhite 2024-08-15, 14:30 1
To fejk
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-08-15, 14:30 4
Każdy, kto dał piwo jest ślepy i głupi, a do tego głuchy.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-08-15, 14:44 3
Edek wygrałeś konkurs na najgorszą wrzute na sadolu. Od dziś masz bana na piwa
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-08-15, 15:00 3
Poopatulony napisał/a:

(https://youtu.be/7hApRZ_7v2A?si=jc2pJX291Neww0dT&t=726)
podsyłam wisienkę
11 września moment uderzenia samolotu w WTC (wklejony samolot)
Proszę zauważyć jak dziób samolotu przebija budynek na wylot i dziób jest dalej cały.
Widziałem jak ktoś profesjonalnie podszedł do sprawy i pokazał to ujęcie klatka po klatce.
Amatorszczyzna w 2001 roku



tak słyszałem że mogły być to hologramy lub zmontowane filmiki tylko jak wyjaśnimy inne nagrania przez ludzi więc bardziej by tu pasowała opcja hologramu. Drugie wytłumaczenie może być takie że samolot trafił w takie piętro które było puste i dziób zdołał się przebić na wylot ale nie jestem znawcą w tym temacie. Moim zdaniem USA wiedziała o tym ataku ale kto go dokonał trudno powiedzieć. Sam fakt że ważne osobistości które przebywały tam na co dzień w dniu zamachu byli nieobecni jak ich rodziny. Czemu w tym dniu nie przyszli? Rosja lubi upozorowywać ataki terrorystyczne by mieć pózniej pretekst do zaatakowania tak jak to było na Gruzji lub Czeczeni więc wcale bym się nie zdziwił gdy by USA upozorowała atak na WTC by pózniej móc swobodnie realizować swoje działania wojenne
Zgłoś
Avatar
Fiferin 2024-08-15, 15:14 4
wypierdalaj z tym
Zgłoś
Avatar
Poopatulony 2024-08-15, 15:47
piterpiotrek napisał/a:

zmontowane filmiki



Kennedy miał rodzinę w Warner Bros, więc możemy tylko pooglądać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie