Główna Poczekalnia (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pułapka na pedofila
Macx83wwww • 2020-07-06, 20:28
23 letni mężczyzna przychodzi na spotkanie z 14 latką i wpada w sidła zastawione przez jej ojca, rosyjskiego gangstera po wieloletniej odsiadce :D

2020-07-06, 22:13
Fake jeszcze ten wons

2020-07-06, 22:15
Eknen napisał/a:

Facet na pewno nie jest pedofilem . Pedofilia to pociąg wyłącznie do dzieci przed pokwitaniem , bez cycków, bez owłosienia łonowego, wiek biologiczny nie ma znaczenia. Facet najwyżej ma jakieś skłonności w kierunku hebefili czyli pociągu do osób w fazie dojrzewania .

Dziękujemy za wyjaśnienie panie profesorze. W ogólnie przyjętym rozumieniu (nie podręcznikowym) każdy kto r*cha dzieci to pedofil. Nie ważne czy mają łoniaki czy nie- dla dorosłego faceta 14 latka jest dzieckiem.

2020-07-06, 22:19
To chyba resocjalizowany mocno ten gangster bo pedofil ma się dobrze.

2020-07-06, 22:28
Azzurri napisał/a:

Wcale nie fejk

Lata oglądam Sadistic'a, paręnaście miesięcy mam tu konto, piję od zawsze. Jednak kiedy patrzę na te kwejkowo-wykopowe tematy na portalu tematycznym mam ochotę zacząć ćpać to co administracja: to daje całkowite oderwanie od rzeczywistości. Może pora na nowy sposób oceniania filmów? proponowana waluta: DaSilva w dwóch wersjach - mały DaSilva byłby przeciwnikiem Piwa. Dużo małych DaSilv'ów pod jednym postem daje dużego DaSilv'ę. A jak wiadomo wystarczy trzech dużych DaSilv'ów żeby dokonać dekapitacji (taki BAN na życie). Resztę dopiszcie sami, pijany jestem.

2020-07-06, 22:36
Ja to bym tego gangstera złapał i...... Wydupczyl. No serio, widzicie ten tylek? Aż się prosi o wysciskanie

2020-07-06, 23:51
Co to k***a za gówno ?

2020-07-07, 12:13
Gówniany fejk. Poza tym jaki szanujący się pedofil by się umówił z taką paskudną świnią.....