18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Puzzle
Szakhal • 2022-01-01, 13:46


W czasie gdy wy spokojnie leczycie kaca, inni bawią się w układanie puzzli.

2022-01-01, 13:50
doroczna parada idiotów którzy musieli sobie koniecznie strzelić na wiwat z jakiegoś gówna albo mając gówno w głowie...

2022-01-01, 13:53
Producenci petard powinny dawać dłuższy ląd a nie k***a zapalasz zaraz przy prochu jak zapałkę...
Jedyne petardy jakie są ok to te rakiety wystrzeliwane w górę w odpowiedniej wyrzutni i dystansu.

Ale co ja będę wam mówił niech debile dalej mocne wybuchowe petardy zapalają w ręce będzie więcej takich wypadków .

2022-01-01, 14:02
Quassar napisał/a:

Producenci petard powinny dawać dłuższy ląd a nie k***a zapalasz zaraz przy prochu jak zapałkę...
Jedyne petardy jakie są ok to te rakiety wystrzeliwane w górę w odpowiedniej wyrzutni i dystansu.
Ale co ja będę wam mówił niech debile dalej mocne wybuchowe petardy zapalają w ręce będzie więcej takich wypadków .



Kupujesz petardę, a małe państwo o powierzchni Watykanu w gratisie :) . Wtedy bym chyba hurtownikiem materiałów pirotechnicznych został, jakby do petard ląd dołączali. Ale nie długi, tylko aby też w szerz poszedł, bo co mi po wąskim pasku ziemi niczym półwysep helski. Tak poza tym nigdy nie strzelałem petardami z drachą, tylko zawsze z lontem i dzięki temu nigdy się nawet nie poparzyłem petardami i mam ręce całe.

2022-01-01, 14:03
Quassar napisał/a:

ląd



Dokładnie tak :facepalm3:

2022-01-01, 14:45
Quassar napisał/a:

Producenci petard powinny dawać dłuższy ląd a nie k***a zapalasz zaraz przy prochu jak zapałkę...
Jedyne petardy jakie są ok to te rakiety wystrzeliwane w górę w odpowiedniej wyrzutni i dystansu.
Ale co ja będę wam mówił niech debile dalej mocne wybuchowe petardy zapalają w ręce będzie więcej takich wypadków .



Nie ląd, tylko k***a lont.

2022-01-01, 14:51
radek225 napisał/a:

Kupujesz petardę, a małe państwo o powierzchni Watykanu w gratisie . Wtedy bym chyba hurtownikiem materiałów pirotechnicznych został, jakby do petard ląd dołączali. Ale nie długi, tylko aby też w szerz poszedł, bo co mi po wąskim pasku ziemi niczym półwysep helski. Tak poza tym nigdy nie strzelałem petardami z drachą, tylko zawsze z lontem i dzięki temu nigdy się nawet nie poparzyłem petardami i mam ręce całe.



Dłuższy łąd to Norwegia,albo Chile.Włochy też pasują.

2022-01-01, 14:53
dEstabil_ napisał/a:

Nie ląd, tylko k***a lont.



2022-01-01, 15:01
Quassar napisał/a:

... dłuższy ląd ...


Się chłopaka czepiliście ...

2022-01-01, 15:28
Ja pie**ole jaki burdel z gnotami :mrgreen:

2022-01-01, 15:52
Ma być ląd interpunkcja zamierzona zamiast LONT jak powinno być..
Specjalnie tak napisane bo ch*je jak kładą petardy to stoją pod nimi zamiast odsunąć się na bezpieczną odległość to stoją i patrzą co się stanie.

2022-01-01, 17:18
Quassar napisał/a:

Producenci petard powinny dawać dłuższy ląd a nie k***a zapalasz zaraz przy prochu jak zapałkę...
Jedyne petardy jakie są ok to te rakiety wystrzeliwane w górę w odpowiedniej wyrzutni i dystansu.
Ale co ja będę wam mówił niech debile dalej mocne wybuchowe petardy zapalają w ręce będzie więcej takich wypadków .



Quassar napisał/a:

Ma być ląd interpunkcja zamierzona zamiast LONT jak powinno być..
Specjalnie tak napisane bo ch*je jak kładą petardy to stoją pod nimi zamiast odsunąć się na bezpieczną odległość to stoją i patrzą co się stanie.



E tam pie**olenie...
Zwykłe petardy możesz spokojnie rzucać sobie kilkadziesiąt centymetrów od nóg i najgorsze co może się wydarzyć to punktowe poparzenia od niedopalonej siarki. W przypadku klasycznych "achtunów" lepiej na co najmniej metr i dobrze mieć jakieś słuchawki albo co najmniej stopery w uszach. Jakbyście przeczytali to co jest na opakowaniu każdej paczki petard to zauważylibyście tekst aby petardę najpierw położyć na ziemi a dopiero potem podpalać, najlepiej za pomocą długiej zapałki lub długiej zapalniczki (np. takiej do podpalania zniczy). Ot cała recepta na wszystkie palce - nie trzymać w ręku w trakcie podpalania. Ale to rzeczywiście trzeba mieć IQ powyżej 70 aby się tego domyślić...
A jak już tak bardzo musisz mieć frajdę z rzucania to przynajmniej nie kupuj najtańszego chińskiego/ruskiego gówna jakie znajdziesz tylko wydaj ciut więcej na markowe petardy. Nadal nie masz gwarancji, ale szansa że nie urwie paluchów znacznie większa.

2022-01-01, 17:27
Halman napisał/a:

doroczna parada idiotów którzy musieli sobie koniecznie strzelić na wiwat z jakiegoś gówna albo mając gówno w głowie...



Napisz wprost że też byś sobie strzelił ale jajec nie masz, lub palców już :D Selekcja naturalna musi być !

2022-01-01, 17:48
xXx5226 napisał/a:

Napisz wprost że też byś sobie strzelił ale jajec nie masz, lub palców już Selekcja naturalna musi być !


rozumiem że ty strzelasz jak prawdziwy mężczyzna robiąc dużo hałasu. Zastanowiłeś się w jakim celu? Swoją męskość światu obwieszczasz co roku o północy?

2022-01-01, 18:24
Sylwester to wiadomo, przywożą Ci takiego na OIOM i weź tu po pijaku takie puzzle składaj...