Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Różni ludzie, różne problemy
_Prime • 2019-11-14, 13:25

Długa droga do kieliszka...

2019-11-14, 19:23
Bierzesz kieliszek w zęby i przechylasz głowę do tyłu.
Co za problem. :amused:

2019-11-14, 20:22
Zegarmistrzem to on nie będzie

2019-11-14, 20:41
im więcej pije tym mniej pije bo więcej rozlewa, myślę że jak z koniem, należy go dobić, męczy się i innych, a nie wyjdzie z tego, raczej wyjedzie nogami do przodu

2019-11-14, 20:56
Hrabia Drapula napisał/a:

.....raczej wyjedzie nogami do przodu

Jedyna nadzieja, że mu je wcześniej amputują...

2019-11-14, 22:15
Ja pie**ole, ale żul ! Filmik trzyma w napięciu do ostatnich sekund ..

2019-11-14, 22:29
To jest tzw. żywy trup, chociaż wiadomo że się sam do tego stanu doprowadził to troche go szkoda bo zostało mu z pare tygodni życia, w jego przypadku pozostaje mu tylko pić.

2019-11-14, 23:28
To było k***a przykre..człowiek się napić nie mógł, aż mi się go żal zrobiło - chociaż w sumie nie..

2019-11-15, 06:55
emperorzbigniew napisał/a:

Alkohololizm, czy komuś się to podoba, czy nie, to choroba. Ma kategoryzację medyczną i jest przej***nym uzależnieniem, które dotyka nie tylko żulów czy ruskich żulów. Wiele osób ma z tym problem, podobnie jak z innymi uzależnieniami i nie jest do końca tak, że ktoś na własne życzenie się do tego doprowadza.

Dobrze chłopak mówi

;-)

2019-11-15, 20:52
@upy. Alkoholizm, palenie papierosów czy wszelkie inne uzależnienia. To jest na własne życzenie. To nie to co rak czy inne genetyczne choroby. Bo niby jakby to miało wyglądać? Ktoś se pomyśli: A zachoruję sobie na raka, spróbuję jak to jest. A potem a nie h*j jednak mi się nie podoba. A teraz zdanie: A zachoruję sobie na alkoholizm, spróbuję jak to jest. To drugie brzmi absurdalnie,, bo żeby *zachorować* w tym drugim przypadku, trzeba SAMEMU po to sięgnąć. I nie przekona mnie nikt pie**oleniem, że ktoś ma predyspozycje czy nie z powodu otoczenia. Ludzie, każdy ma własną wolę a skoro woli się truć to jest jego sprawa.