18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Celował , celował .. zgłoszony przez BękartProboszcza
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Avatar
Agoreth 2024-08-18, 16:54
takamahi napisał/a:

A na normalizację stosunków z Ukrainą w kwestii Wołynia, wyjaśnienie sobie różnych spraw, przyjdzie czas, po wojnie.



Koleś... Jaka wojna? Druga wojna światowa już dawno się zakończyła. Być może nie zauważyłeś, w sumie chuj wie...
Rzucasz jakimiś gównianymi frazesami "takie są fakty",
"w żadnym razie nie powinna ona rzutować na dzień obecny".

Rozpisałeś się na pół ekranu, a wszystko to skrajna głupota.
"ludzie odpowiedzialni za tą zbrodnię, w większości, o ile nie wszyscy, już nie żyją. To nie ci, dzisiejsi, Ukraińcy, z nowych pokoleń, są za to odpowiedzialni," -
Jak już wyjmiesz głowę z onetu, czy interii, to okazuję się, że Bandera jest na Ukrainie tym, czym u nas Piłsudski. I takie też są fakty.
No więc jak to oficjalnie w końcu jest?
Na instrumencie to się chyba gra, a Ty w momencie mżawki neuronowej miałeś na myśli "narzędzie".
No i na koniec, czy każdy w Twoim mniemaniu nieoferujący rimmingu Ukraińcom musi być onucą?
Mi by głupio było takie dziadostwo w internecie wypisywać, serio.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-18, 17:20
Agoreth napisał/a:

Koleś... Jaka wojna? Druga wojna światowa już dawno się zakończyła. Być może nie zauważyłeś, w sumie chuj wie...



No właśnie zastanówmy się po jakiej wojnie? Hmm... O jaką wojnę mogło mi chodzić? Aaa rozumiem, takie russkie szpiony jak ty nadal myślą, że to jakaś wojskowa operacja specjalna. To wiele tłumaczy.

Agoreth napisał/a:

Rzucasz jakimiś gównianymi frazesami "takie są fakty",



Nie człeniu, to najnormalniejsze stwierdzenie, oznaczające, że takie są fakty, ale widzę że jesteś następnym z tych wąskomózgówców z problemami ze zrozumieniem języka polskiego. To u russków częste.

Agoreth napisał/a:

Jak już wyjmiesz głowę z onetu, czy interii, to okazuję się, że Bandera jest na Ukrainie tym, czym u nas Piłsudski. I takie też są fakty.
No więc jak to oficjalnie w końcu jest?


Tak to w końcu jest że gówno wiesz na ten temat i powtarzasz jakieś bzdury, Piłsudski jest Bohaterem Narodowym naszego kraju od lat. Jednak wiesz że on też dopuszczał się aktów bandytyzmu i stał na czele organizacji terrorystycznej PSS, nie wiesz? No to sobie o nim poczytaj. Bandera był bohaterem narodowym Ukrainy bardzo krótko, do czasu referendum w wyniku którego został tego tytułu pozbawiony i takie są fakty, oczywiście są często zakłamywane przez bezpośrednio i pośrednio sponsorowane przez russków media, głównie nurtu prawicowego, bo idiotami z tej politycznej strony najłatwiej sterować odwołując się do historii często ją przekłamując. Rozdmuchiwane i wyolbrzymiane wiece na cześć bandery na Ukrainie w istocie są małymi wydarzeniami na które głównie uczęszczają debile pokroju takich ludzi jak jeden z tu na sadolu obecnych co ma mordę Hitlera w avku. A takich u nas nie brakuje weźmy chociaż Młodziez Wszechpolską której konotacje z faszystami co jakiś czas w prasie wypływały. Także debile są wszędzie, w każdej nacji - i takie są fakty.

Agoreth napisał/a:

Na instrumencie to się chyba gra, a Ty w momencie mżawki neuronowej miałeś na myśli "narzędzie"..


Mżawka neuronowa, ubawiłeś mnie tym sformułowaniem, i nie, miałem na myśli instrument, instrument wpływu na ciemne masy które reprezentujesz, a wiem to między innymi dlatego że nie rozumiesz że instrument jest nie tylko muzyczny. A to już poważne bo u nasz w kraju to dzieci w podstawówce się uczą że niektóre słowa mają wiele znaczeń, więc albo jesteś skrajnie niedouczony, albo faktycznie chujowo cię to KGB czy inne russkie huje wyszkoliły.

Agoreth napisał/a:

No i na koniec, czy każdy w Twoim mniemaniu nieoferujący rimmingu Ukraińcom musi być onucą?


Nie znam nikogo kto by by to Ukraińcom oferował, może swojego starego zapytaj .

Agoreth napisał/a:

Mi by głupio było takie dziadostwo w internecie wypisywać, serio.


Chyba jednak nie, Twój post jest tego przykładem, no chyba że istotnie po jego napisaniu ci głupio.
Zgłoś
Avatar
Regun 2024-08-18, 22:24
baronturbina napisał/a:

Kurwa panie! To ile ty masz lat że Wołyń pamiętasz? Żywisz urazy za przeszłość? Czyli na Podlasiu też z ludźmi nie pogadasz bo wschód Polski to głównie przesiedleńcy od Sowietów? W sumie to ich potomkowie ale idąc tym tokiem myślenia to Polska C jest winna wysiedleniu i mordów na Polakach, którzy przed nimi mieszkali! Odbijamy Podlasie!



[ Dodano 2024-08-18, 22:27 ]
Co za bełkot ? Teraz na Ukrainie trwają ekshumacje żołnierzy SS i wehrmachtu ale nie Polaków. Jakie masz z tego wnioski ?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 23:21
Regun napisał/a:

Co za bełkot ? Teraz na Ukrainie trwają ekshumacje żołnierzy SS i wehrmachtu ale nie Polaków. Jakie masz z tego wnioski ?


Taki wniosek, że mam to w dupie jak długo Ukraińcy trzymają ruskich z daleka od Polski.
Zgłoś
Avatar
Regun 2024-08-19, 0:44
baronturbina napisał/a:

Taki wniosek, że mam to w dupie jak długo Ukraińcy trzymają ruskich z daleka od Polski.



[ Dodano 2024-08-19, 00:48 ]
Wolę ruskich bez pretensji terytorialnych do Polski niż Ukraińców chcących Galicji z Krakowem, Sandomierzem i Lublinem. Albo Niemców chcących Śląska Warmii i Mazur. Ruscy chcieli nam sprzedać okręg Kaliningradzki. Trzeba było kupić jak Alaskę.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-19, 7:22
Regun napisał/a:

Wolę ruskich bez pretensji terytorialnych do Polski niż Ukraińców chcących Galicji z Krakowem, Sandomierzem i Lublinem. Albo Niemców chcących Śląska Warmii i Mazur. Ruscy chcieli nam sprzedać okręg Kaliningradzki. Trzeba było kupić jak Alaskę.


Zapomniałeś o Czechosłowacji chcącej Sosnowiec i Rudę śląską. Jakie to ma znaczenie co chcą Ukraińcy skoro tego nie dostaną. Polska też kiedyś miała ziemię na wschód, które chciał odzyskać ale co z tego?
Zgłoś
Avatar
Regun 2024-08-19, 20:54
baronturbina napisał/a:

Zapomniałeś o Czechosłowacji chcącej Sosnowiec i Rudę śląską. Jakie to ma znaczenie co chcą Ukraińcy skoro tego nie dostaną. Polska też kiedyś miała ziemię na wschód, które chciał odzyskać ale co z tego?



[ Dodano 2024-08-19, 20:55 ]
Czechosłowacja nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-19, 22:55
Regun napisał/a:

Czechosłowacja nie istnieje.


Serio? A Vaclav Havel pewnie nie żyje.
Zgłoś
Avatar
Regun 2024-08-20, 9:30
baronturbina napisał/a:

Serio? A Vaclav Havel pewnie nie żyje.



[ Dodano 2024-08-20, 09:34 ]
Prowadzę ten dialog na prośbę lekarza który chce się doktoryzować na Twoim przypadku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-20, 11:18
Regun napisał/a:

Prowadzę ten dialog na prośbę lekarza który chce się doktoryzować na Twoim przypadku.


Poważnie? Ale fajnie.
Zgłoś