18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Tokio nie dla każdego
nowynick • 2021-07-20, 09:49
sześcioro naszych pływaków nie wystartuje w Tokio mimo, że zdążyli złożyć ślubowanie a nawet dolecieć do Japonii. Koronawirus? Doping? Gdzie tam...

Polski Związek Pływactwa popie**olił coś w dokumentacji i nasi zawodnicy odpadli z powodów formalnych. Super sprawa dla ludzi, którzy ostatnie 15-20 lat zapie**alali na treningach żeby zdobyć kwalifikacje na igrzyska i wystartować z orłem na piersi. Na ch*j my płacimy z podatków na tych nierobów ze związków sportowych? Zawodnicy pewnie sami by to lepiej ogarnęli...

https://www.google.com/amp/s/sport.wprost.pl/amp/10469983/tokio-2020-jest-decyzja-w-sprawie-wystepu-plywakow-na-io.html

2021-07-20, 09:52
To tak jak nasz PZM-ot !!! banda dziadów , układów, nie robów byle tylko dieta wpadła na konto !!!

2021-07-20, 09:55
Generalnie to problem jest źle przedstawiany. Bo to nie chodzi o to że PZP zapomniał o jakiś papierach albo pomylił dokumenty. Nie. PZP z premedytacją na siłę chciał wepchnąć na imprezę pływaków którzy nie mieli prawa na niej wystartować. Wbrew przepisom które są bardzo jasne wysłali 6 dodatkowych osób licząc że MKOL postawiony przed faktem dokonanym powie "nooo dobra, jak już są to niech startują". To jest raczej mentalność "Jakoś to będzie". Ci pływacy to mieli być tylko zapchajdziury do sztafet, sztafet które i tak nie miały szans na wyjście z eliminacji. A po co ten cały cyrk?
A dla kasy. Bo po igrzyskach każdy związek musi iść na kolankach do ministerstwa i pokazać jakie mają perspektywy żeby dostać dofinansowanie. Duża kadra na oli to jeden z argumentów. Niestety fortel nie wyszedł, szambo się rozlało.
Szambo nie tylko sportowe ale i medialne. Bo to jak ta sprawa jest przestawiana to dowód na to że nie ma już dziennikarstwa na świecie. Jest tylko przemysł sterujący emocjami. Biedni pływacy pozbawieni szans na medale przez błąd formalny. To wywołuje wzburzenie. Tylko że jest to kłamstwo. To nie błąd formalny a celowe działanie bez odbierania szans bo tych szans nie było nigdy. Działanie nakierowane na oszukanie ministerstwa sportu i wydębienie kasy.

2021-07-20, 10:09
Sport? A na ch*j to komu potrzebne, jest tyle ciekawszych rozrywek: alkohol, narkotyki, internet, telewizja, gry komputerowe ;-)

2021-07-20, 10:22
Janusz_k napisał/a:

Generalnie to problem jest źle przedstawiany.. .Tak fajnie.

Szkoda że zapomniałeś coś o samych zawodnikach napisać.

Jednym ze źródeł ich dochodów są własnie występy w IO, jak i też szanse na pozyskanie sponsorów. Część pływaków zakwalifikowała się z normą A, a reszta mogła byś dosztukowana z norma B.
A skoro FINA taką możliwość dała, to psim obowiązkiem PZP było z tej możliwości skorzystać. I tu masz 100% racji - dla kasy. Ale dla kasy zawodników.
A jeśli PZP nie potrafi zadbać o zarobki swoich zawodników to po ch*j on jest?

Szefunio PZP bo były podwładny niejakiej Pani Muchy, byłej Minister Sportu. Więc nic dziwnego że Pan Słomiński szkolony przez p.o. wie jak dbać o członków PZP ale już o zawodników to nie bardzo.

2021-07-20, 10:32
Polski Związek Pływactwa. Pływactwa ? Co to za potworek?

2021-07-20, 10:42
donkapusta napisał/a:

Polski Związek Pływactwa. Pływactwa ? Co to za potworek?taki daleki krewny PZPN równie nieudolny i zbędny tylko biedniejszy...

2021-07-20, 11:39
nowynick napisał/a:

taki daleki krewny PZPN równie nieudolny i zbędny tylko biedniejszy...
Mi się wydaje że jemu bardziej o nazwę chodziło. To jest Polski Związek Pływacki a nie Pływactwa.

Poza tym nie porównuj PZP do PZPNu. PZP jest i owszem nieudolny, ale PZPN jest upośledzony...
A czy rodzice nie nauczyli Ciebie że to nieładnie nabijać się z upośledzonych? Wstydź się.

2021-07-20, 12:17
Dziękuję Panu za tę garść bezcennych informacji, ale ja mam to w dupie

2021-07-20, 12:21
dawid7890 napisał/a:

Dziękuję Panu za tę garść bezcennych informacji, ale ja mam to w dupieWon przed telewizor alkoholiku bez perspektyw ;)
I zrób coś z tymi ohydnymi wąsiskami.

2021-07-20, 13:23
Pan_Cernik napisał/a:

Tak fajnie.
Szkoda że zapomniałeś coś o samych zawodnikach napisać.
Jednym ze źródeł ich dochodów są własnie występy w IO, jak i też szanse na pozyskanie sponsorów. Część pływaków zakwalifikowała się z normą A, a reszta mogła byś dosztukowana z norma B.
A skoro FINA taką możliwość dała, to psim obowiązkiem PZP było z tej możliwości skorzystać. I tu masz 100% racji - dla kasy. Ale dla kasy zawodników.
A jeśli PZP nie potrafi zadbać o zarobki swoich zawodników to po ch*j on jest?
Szefunio PZP bo były podwładny niejakiej Pani Muchy, byłej Minister Sportu. Więc nic dziwnego że Pan Słomiński szkolony przez p.o. wie jak dbać o członków PZP ale już o zawodników to nie bardzo.Wiadomo -wina Tuska.

2021-07-20, 13:38
andrzejrobert75 napisał/a:

Wiadomo -wina Tuska.E tam od razu rudego do tego mieszać.

Wszystkie niemieckie k***y z peło są takie same.

2021-07-20, 15:02
Budrys2000 napisał/a:

Sport? A na ch*j to komu potrzebne, jest tyle ciekawszych rozrywek: alkohol, narkotyki, internet, telewizja, gry komputeroweGranie w gry jest sto razy sensowniejsze od oglądania sportu :) angażuje wiele ośrodków w mózgu i generalnie dobrzy gracze są inteliegntniejsi od innych i mają lepszy refleks(to pewnie ci od CSa).

2021-07-20, 15:29
I bardzo k***a dobrze, bo uważam, ze zawodowy sport nikomu oprócz samych zatrudnionych w nim nie jest do niczego potrzebny.
Czekam na reszte naszych gwiazd.
Wracajcie szybko :)

2021-07-20, 15:55
Nie ma gorszej zarazy niż działacze sportowi. Wiedzą to wszyscy sportowcy - od klubów piłkarskich III klasy i "orliki", aż po reprezentacje narodowe.