18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Transmisja na żywo
~REsadER • 2024-05-10, 14:57
Rio Grande do Sul





Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-05-10, 15:23 1
to wszystko przez zmiane klimatu!
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-05-10, 16:22 1
Gydby ustała na tym moście miałaby sto razy lepszy materiał
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-05-10, 17:12 1
chorym napisał/a:

Gydby ustała na tym moście miałaby sto razy lepszy materiał



"Ustał wiatr, ustał deszcz, ja stanąłem i Ty też."
program III klasy podstawowej, polecam się zapoznać
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-05-10, 18:05 1
~REsadER napisał/a:

"Ustał wiatr, ustał deszcz, ja stanąłem i Ty też."
program III klasy podstawowej, polecam się zapoznać



Dzięki mordo za porawienie, w sumie to nie musiałeś mnie tak publicznie ośmieszać z tą klasą podstawową... Znam ludzi co siedzą za granicą 3 lata i zapominają języka. Ja ponad połowe życia spędziłem po za granicami i myślę że nawet sobie daje radę... ale koniec końców musisz mi przyznać rację, że gdyby stanęła na moście materiał byłby lepszy? Pozdrawiam, albo nie, bez odbioru parówo
Zgłoś
Avatar
Matthiew96 2024-05-10, 23:49
Drogi jak za rudej kurwy Tuska
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-05-13, 14:50
chorym napisał/a:

Dzięki mordo za porawienie, w sumie to nie musiałeś mnie tak publicznie ośmieszać z tą klasą podstawową... Znam ludzi co siedzą za granicą 3 lata i zapominają języka. Ja ponad połowe życia spędziłem po za granicami i myślę że nawet sobie daje radę... ale koniec końców musisz mi przyznać rację, że gdyby stanęła na moście materiał byłby lepszy? Pozdrawiam, albo nie, bez odbioru parówo



przyznaję rację i ...



Zgłoś