18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
antychryst333 2024-06-27, 19:11 2
w poznaniu jest wysyp brudasów wszędzie ich pełno
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-06-27, 19:35 2
W ogóle mi to nie przeszkadza,

Firmy które mają te kontenery niezły hajs na tym zarabiają
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-06-27, 19:42 1
Przypominało mi się jak kiedyś w Katowicach jakiś dorosły cygan opierdalał swojego syna chyba, łepek z 10 lat stoi że spuszczoną głową i słucha jak stary napierdala jak katarynka po chuj wie jakiemu i nagle w między słowach jebnął takiego mela prosto na pysk dzieciaka. Ten to wytarł i jak gdyby nigdy nic słucha dalej 😀

Ostro są popierdoleni 😀
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-06-27, 19:45 1
Tomasz kanpik, wspaniały lektor był.
Zgłoś
Avatar
matexxx 2024-06-27, 19:47
To jest cygański teleport.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-06-27, 21:29 1
Tam w środku powinny być kolce, zapadnie, wściekłe lwy, napalm i granaty. Jak w Wietnamie kurwa! Jebać cyganów.
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-06-27, 22:32 1
przecież cyganie rodzą sie z brudu i brudnej wody
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2024-06-27, 22:42 2
No rzeczywiście, muszę to przyznać. W latach dwutysięcznych, Poznań był najbardziej europejskim (wtedy była inna definicja europejskości niźli dziś) miastem. Schludnym, zadbanym, z czystymi kamienicami i nowymi biurowcami. Najmniejsze bezrobocie, dobre zarobki, duże możliwości rozwoju. Dzisiaj to najszybciej rosnąca aglomeracja poza Warszawą, i przy okazji najszybciej wyludniające się miasto. Wszyscy których stać, wyprowadzają się na przedmieścia, a w samym mieście, zostaje często patologia. Głównie przyjezdna z różnych części Polski kiedyś, a z róźnych części świata obecnie. Na te chwilę, to staje się polskim Detroit.
Zgłoś
Avatar
arnoldgolonka 2024-06-28, 0:17
Te wszystkie szmaty, które tam wrzucacie nie idą dla biednych ludzi, ani głodnych dzieci w Afryce, jak niektórzy myślą. Wszystko to idzie do ciuchlandów, a całym gównem tam wrzucanym zarządza firma WTÓRPOL (https://www.wtorpol.com.pl/ tekstylowo.pl/) , ze Skarżyska Kamiennej. Wykorzystują ludzi do pracy bez umowy i każą jeździć i zbierać te szmaty z kontenerów 5t busem na kat. B na własne ryzyko za 200zł/ dniówka. Wiem, bo przerabiałem ten temat. Kurwy jak chuj! Nic im nie wrzucać, no chyba, że zdechłe koty, albo inne rozjechane stworzenia spotkane na drodze. A, że lumpy sobie wyjęli po szmacie... a to niech się im nosi...
Zgłoś
Avatar
Vioorovsky 2024-06-28, 1:02
Otóż, w Poznaniu częsty widok...
Zgłoś
Avatar
intermag 2024-06-28, 5:02
Akurat nie rzadki
Zgłoś
Avatar
Losblo232 2024-06-28, 5:45 1
Narodziny rzymianki
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-06-28, 6:39 1
PeterNORTH napisał/a:

a jak- żydzi cyganie do gazu kurwa.Piłsudzki by ci z byka zajebał jak byś powiedział że jakieś inne nacje mają prawo żyć w Polsce.


Piłsudski to akurat nie, prędzej z Dmowskim ci się pomyliło. Poczytaj, to ciekawy temat.
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2024-06-28, 15:04 1
jarzyna napisał/a:

Rzadki widok to jest jak zobaczysz cygana co normalnie pracuje.


To nawet nie jest rzadki widok. Oni kurwa po prostu nigdzie nie robią. To jest trochę tak jak z yeti. Ktoś tam niby go widział ale raczej pierdoli głupoty.
Zgłoś
Avatar
Gstream69 2024-06-28, 21:07
Ja tam zawsze szanuje te ścierwa, np. ostatnio taki za mną leci mówi weź pań patelnie weź pań dobra markowa,myślę huj chce patelnie(do smażenia zwyrole)biorę oglądam on zadowolony nagle jeb mu ta patelką w japę.Się zdziwił i uciekł,na zapłatę nie czekał.Dziwne
Zgłoś