18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pakicito 2013-10-20, 14:52 30
o adopcji dobrze gada, przez pierdolonych pedałów dzieciak będzie miał zjebane życie
Zgłoś
Avatar
Koziol87 2013-10-20, 15:03
@ up Zgadzam sie z toba w stu procentach.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-20, 15:12 5
Waldemar Kastra palił narkotyczna trawkę od tego oszalał.
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-10-20, 15:16 8
o kurwa ... ładnych macie przewodników moralnych. Mądrość w pigułce. Mcdonaldyzacja postępuje nie trzeba czytać, nie trzeba myśleć ... wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry.
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-10-20, 16:02 6
zypon napisał/a:

o kurwa ... ładnych macie przewodników moralnych. Mądrość w pigułce. Mcdonaldyzacja postępuje nie trzeba czytać, nie trzeba myśleć ... wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry.


Nie mierz wszystkich swoją miarą
Zgłoś
Avatar
anty spoleczniak 2013-10-20, 16:31 2
kolejny dowod na to ze od nie jedzenie miesa pierdoli sie we łbie
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-10-20, 16:39 3
Ciekawie gada Kasta. Widać jak sie człowiek zmienia jak siądzie na dupie przy kobiecie i dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-10-20, 17:10 14
zypon napisał/a:

o kurwa ... ładnych macie przewodników moralnych. Mądrość w pigułce. Mcdonaldyzacja postępuje nie trzeba czytać, nie trzeba myśleć ... wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry.


A kto mówił, że to czyjś przewodnik moralny? I kto mówił, że "wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry."? Jak chcesz zdobyć piwa przez pisanie czegoś, czego nikt nie powiedział, to się chyba przeliczysz.
Kasta przez pół godziny mówi ciekawe mądre bądź mniej mądre rzeczy a Ty go dyskredytujesz nie podając żadnych argumentów i nie próbujesz udowodnić, że nie ma racji.
Zgłoś
Avatar
DWito1 2013-10-20, 18:28 1
Za Waldka zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-10-20, 18:36 2
o pedałach okej ale reszta to pierdoli jak popierdolony
Zgłoś
Avatar
Pavmar 2013-10-20, 18:52 1
nie obejrzałem do końca (później pewnie obejrze), bo teraz nie mam czasu, ale obejrzałem od początku i kawałek po tym co mówi o witaminach i białku. Poprzewijałem dalej i do tego już nie wracał. Co do tych witamin, właśnie o to chodzi w mięsie, że mięso posiada w sobie bardzo dużo witamin, również te, które w pokarmach pochodzenia roślinnego nie występują. Kolejna sprawa jeśli chodzi o białko, pamiętam jeszcze zza czasów gdy się chodziło na siłownię, że białko roślinne z białkiem mięsnym nie można stawiać na tym samym poziomie. Białko mięsne było o wiele zdrowsze i nie jest również możliwe zastąpienie białka mięsnego roślinnym (między innymi chodzi tu o przyrost masy beztłuszczowej).

Co do tego, że nic nie zrobił by dzieci w afryce nie miały takich brzuszków to piwko dla niego. Też nic takiego nie zrobiłem i nie mam zamiaru. Nie będę ich wspierał
Zgłoś
Avatar
krawacik3 2013-10-20, 18:53
wiesiors4 napisał/a:

A kto mówił, że to czyjś przewodnik moralny?


No jak popatrzysz na ludzi "słuchających" rapu, to zauważysz, że 80% to ludzie <18 lat. Srają tym rapem, że kurwa się wychowali na rapie, przecież słuchają go od 2 lat, powtarzają wszystko co powie ich ulubiony "raper", kupują kurwa wszystko co z ich "autorytetami" związane. Jakby jakiś tam w/w powiedział, że trzeba gwałcić swoje siostry to połowa by tak robiła. Oddziały Gimbazjonów są nieobliczalne.
I na dodatek proszę:
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
DWito1 2013-10-20, 19:10 19
@up
Od Waldka się proszę serdecznie odpierdolić. Facet zaczął karierę w latach 90' - najstarsi słuchacze znają go już niemal 20 lat. Stawianie pedałkowatych raperków typu bro czy innych sitków w jednym rzędzie z legendami typu Waldemara KASTY czy Trzeciego Wymiaru, to ukazywanie swojego zacofania umysłowego. Jeśli jednak nie znasz się na rapie na tyle by to wiedzieć, to na chuj sie wypowiadasz. Waldek sam powiedział, że nie chce nikogo do niczego przekonywać. Przedstawił swój tryb życia i poparł go sensownymi argumentami. Jego wybór. Swoją drogą oddziały gimbazjonów są za młode by znać Wall-ego - skończył karierę zanim najstarsi z nich zaczęli naukę w gimnazjum...
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-10-20, 19:11
wiesiors4 napisał/a:


A kto mówił, że to czyjś przewodnik moralny? I kto mówił, że "wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry."? Jak chcesz zdobyć piwa przez pisanie czegoś, czego nikt nie powiedział, to się chyba przeliczysz.
Kasta przez pół godziny mówi ciekawe mądre bądź mniej mądre rzeczy a Ty go dyskredytujesz nie podając żadnych argumentów i nie próbujesz udowodnić, że nie ma racji.



ależ ja go w cale nie dyskredytuje... po prostu nie rozumiem czym tu się ekscytować. Nie mówię, że gada głupio.... takimi mądrościami się może wykazać co drugi bezdomny (który wiele w życiu przeszedł), nie wiem czy to wystarczający powód żeby ich nagrywać i wrzucać w interenety, a na koniec się jeszcze tym zachwycać. Taki 15 latek ogląda te internety trafia na takie filmiki i myśli, że to co mówi ten gość musi być jakieś ważne i mądre skoro go tak w internetach pokazują. Chodzi mi o to że internet przez takie zjebane filmiki czyni z młodzieży idiotów. Nastolatkowie powinni wiedzę o wpierdalaniu mięsa czerpać z lekcji biologii, a o zagadnieniach etycznych powinny uczyć się choćby z fragmentów Immanuela Kanta, Platona, Kartezjuesza albo Rousseaua czy św. Augustyna. To są kurwa mać źródła wiedzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie