18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Żałoba po Maggie
torro • 2013-04-11, 0:06
Tak Anglicy opłakiwali swoją byłą premier...(premierę?)







I filmik pokazujący "wesołe" czasy jej rządów...


"Dla związków zawodowych górników śmierć byłej premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher nie była smutną wiadomością. - To wspaniały dzień - powiedział w rozmowie z AFP szef regionalnych struktur związkowych z północno-wschodniej Anglii David Hopper.
- Wypiję za to. Jestem zachwycony (...). To moje 70. urodziny i jeden z najlepszych dni w moim życiu - oświadczył Hopper, komentując śmierć Żelaznej Damy.
- Thatcher zrobiła więcej złego dla północno-wschodniej (Anglii - przyp. red.) niż ktokolwiek inny. Nie chodzi tylko o kopalnie węgla. Ona postanowiła rozbić związki zawodowe. Zniszczyła przemysł i całe nasze wspólnoty - ciągnął Hopper w rozmowie z francuską agencją. - Wielka Brytania importuje teraz rocznie 40 mln ton węgla. To absolutny skandal - dodał.
Od 1985 roku pracę w Wielkiej Brytanii straciło blisko 230 tys. górników, a konserwatywny rząd Thatcher zamknął 165 kopalni węgla - przypomina AFP.
- Nie poleje się tu wiele łez. Nie sądzę nawet, by wielu ludzi oglądało w telewizji pogrzeb, z pewnością będą oglądali piłkę nożną
Zgłoś
Avatar
A................2 2013-04-11, 11:02 21
Lewactwo na całym świecie wpadło w dziki szał euforii. To tylko pokazuje jak silną kobietą była Pani Thatcher i jak słuszna była jej polityka. Jak umarł guru światowej lewicy Hugo Chávez konserwatyści nie świętowali. To tylko pokazuje, że lewactwo to ludzie pozbawieni jakichkolwiek oznak przyzwoitości.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-04-11, 11:11 1
Lewaki prawaki - mam swój rozum i nie utożsamiam sie z lewakiem ani prawakiem, lewica której tak nie nawidzicie już nie istnieje, obydwie strony mają trochę racji i dużo więcej gówna w głowie, co jest alternatywą dla "lewactwa" Macierewicz z teoria spisku? ziobro z państwem policyjnym kamerkami w dupie i aresztowaniami za grama zioła? Prezes z kuku na muniu?

Nie ma alternatywy, trzeba ją stworzyć od podstaw, bez korzeni (wiem ze to utopia - ale mam na nią troszkę nadzieji)
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-04-11, 11:11 9
Gdyby nie Thatcher, to kurwy węglem na deskach skrobaliby ten napis.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2013-04-11, 11:15 4
@ Wołodyjowski, Romand, ujebutor, Bitnight - po piwku za sensowne wypowiedzi.

Tak jak piszecie, na zdjęciach sama gównażeria, co to srała w becik jak Thatcher rządziła, nie mający pojęcia zapewne o historii swego kraju. Owszem, jej postać można oceniać pod wieloma kątami, nie zawsze pozytywnie, jednak dzięki twardym rządom UK zawdzięcza między innymi jej dzisiejszy status gospodarczy oraz międzynarodowy (choćby sprawa Falklandów, gdy Argentyńczycy wparowali na wyspy celem przejęcia, nie było opierdalania się- od razu wysłano brytyjską marynarkę wojenną, pokazując że wbrew pozorom Wielka Brytania nie dawała sobie w kaszę dmuchać- nie to co dzisiaj). A najczęsciej widzę w gazetach, że z jej śmierci cieszą się wlasnie takie lewaczki, oraz "nieskalany" naród irlandzki i szkocki, bo im zalazła za skórę, represjami wobec terrorystów IRA (chociaż zaraz sadolowi eksperci zjadą mnie za to, nazywając ich "bojownikami o wolność")...
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-04-11, 11:16 53
Zgłoś
Avatar
booore 2013-04-11, 11:28 1
My też mieliśmy panią premier.
Suchocką.
Japierdolę.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-04-11, 11:34 10
Prawdę słuszną prawisz Mały Rycerzu
Lewactwo zawsze będzie oczerniało tych, którzy starają się działać dla dobra całego narodu, a nie tylko wybranych dostojników, znajomych rządzących, którzy otrzymują państwowe posadki z ogromnymi pensjami, na które my wszyscy się musimy składać.
Wieczny odpoczynek Lady Thatcher [*]

A tak swoją drogą, ból dupy u lewaka świadczy o słuszności podejmowanych działań, a więc to co robiła Lady Thatcher było jak najbardziej prawidłowe
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-04-11, 11:40 42
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-04-11, 11:45 4
Ja już od kilku lat chłodzę butelkę Don Perignon i czekam aż kojtnie Jaruzel

A dla Maggy - R.I.P.
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-04-11, 11:54
Wszystko wszystkim, poglądy mieć trzeba, lewe czy prawe jeden chuj. Ale szacunek do zmarłej/zmarłego wypadałoby jakkolwiek okazać. Trzeba ją było od suk wyzywać za życia. A po śmierci morda w kubeł i ciesz się z tego faktu szanując innych.
Zgłoś
Avatar
Adolf1356 2013-04-11, 12:00
i tak to powinni robic w polsce zeby w koncu obalic tego sku****yna a nie jakies dzienne strajki srajki i pozniej wszystko odchodzi w zapomnienie :/
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-04-11, 12:03
Cytat:

i tak to powinni robic w polsce zeby w koncu obalic tego sku****yna a nie jakies dzienne strajki srajki i pozniej wszystko odchodzi w zapomnienie :/



no super tylko, że te strajki zostały rozgonione i między innymi dzięki temu WB jest tym, czym jest teraz.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-04-11, 12:05 4
makotewe napisał/a:

Wszystko wszystkim, poglądy mieć trzeba, lewe czy prawe jeden chuj. Ale szacunek do zmarłej/zmarłego wypadałoby jakkolwiek okazać. Trzeba ją było od suk wyzywać za życia. A po śmierci morda w kubeł i ciesz się z tego faktu szanując innych.


Na szacunek i to jak ludzie zapamiętają kogoś po śmierci się pracuje całe życie.
Bo czy można mieć szacunek dla Hitlera, Stalina, Lenina, Che i innych znamienitych zbrodniarzy ostatnich dziesięcioleci? Nie sądzę.
Ale dla Lady Thatcher szacunek jak najbardziej zasłużony
Zgłoś
Avatar
daszek888 2013-04-11, 12:06 4
czemu ''wesołe''??marzy mi się,żeby takie czasy były w Polsce,żeby pedalstwo i lewactwo było rozganiane pałami
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-04-11, 12:09 2
Czyżbym wyczuwał ból dupska prawackiej hołoty tego portalu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie