18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Motopizda odc. 8103 zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Arathnmor 2024-08-08, 11:18
Jarosławkaczyński napisał/a:

Czytam i nie wierzę



Nie takie rzeczy tu się widziało, a jednak jeszcze potrafią zaskoczyć?
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-08, 12:02
silwerbalk napisał/a:

A z przepisów wynika że na skrzyżowaniu można tę linię przejechać bo jest ona malowana w celu uniemożliwienia wyjechania za swój pas ruchu na pas „ruchu pod prad"
Ja pierodle gdzieś ty robił prawo jazdy ...... To ty zapierdasz 200m dalej i nawracasz tylko po to by wjechać w skrzyżowanie ..... Nawet ci powiem że w niektórych wypadkach można wyprzedzać na tej linii .... Na przykład jak przed tobą jedzie ciągnik rolniczy. Albo nawet najechać na nią jeśli chcesz wyminąć rowerzystę ..... Tylko trzeba mieć dwa zwoje więcej niż ty i się upewnić.... A jeśli ktoś ci wyjebał za to mandat to się dałeś zrobić w chuja giniarzowi



Tak. Zapierdalam 200m dalej, pomijając same przepisy, nie kłóci mi się ten przepis z logiką, bo nie wstrzymuję przez takie bezmyślne manewry ruchu na np. drogach krajowych.

sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/znaki-i-sygnaly-drogowe-16986581/roz-4

Łap i doedukuj się, bo komuś kiedyś swoją ignorancją możesz krzywdę zrobić narażając przy tym na straty finansowe. Zamiast wdawać się w bezsensowną polemikę broniąc przegranej sprawy, poświęć te kilka minut na zapoznanie się z przepisami, choć w Twoim wypadku to raczej powinieneś od nowa cały kurs przerobić, wnioskując po kocopołach jakie wypisujesz na obronę swojej tezy...

PS myślałem do tej pory, że to geriatria narodu tylko taka spowolniona poznawczo jest...
Zgłoś