18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Motopizda odc. 8103 zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
xMichaUx 2024-08-08, 2:26 1
No i karma dopadła moto pizde wszystko w temacie.
Zgłoś
Avatar
joti 2024-08-08, 2:35 4
Pierdoła w okularach nie lepsza od motocipki - skręcał w lewo na podwójnej ciągłej.
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-08-08, 3:05 2
płaczliwy coś głosik ma ten motoseksualista
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-08, 3:06 6
joti napisał/a:

Pierdoła w okularach nie lepsza od motocipki - skręcał w lewo na podwójnej ciągłej.



To powiedz mi jak miał kurwa wjechać na ulicę równoległą nie przekraczając ciągłej linii z tego co wiem to nie wolno wyprzedzać na podwójnej ciągłej a nie że to jest nieprzekraczalna bariera
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-08, 3:24 1
silwerbalk napisał/a:

To powiedz mi jak miał kurwa wjechać na ulicę równoległą nie przekraczając ciągłej linii z tego co wiem to nie wolno wyprzedzać na podwójnej ciągłej a nie że to jest nieprzekraczalna bariera



Przestudiuj w takim razie raz jeszcze przepisy i nie wprowadzaj innych w błąd bo w Polsce za taki manewr jest 5 punktów i 200 pln mandatu. Jak jest podwójna ciągła to w Polsce nie możesz wykonać takiego skrętu.
Rozwiązaniem dla trapiącego Cię w takiej sytuacji problemu jest pojechanie dalej i zawrócenie tam gdzie można to zrobić zgodnie z przepisami.

W US może być inaczej (bardziej liberalnie niż w Polsce), zależnie od stanu.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-08, 3:49 1
xv89 napisał/a:

Przestudiuj w takim razie raz jeszcze przepisy i nie wprowadzaj innych w błąd bo w Polsce za taki manewr jest 5 punktów i 200 pln mandatu. Jak jest podwójna ciągła to w Polsce nie możesz wykonać takiego skrętu.
Rozwiązaniem dla trapiącego Cię w takiej sytuacji problemu jest pojechanie dalej i zawrócenie tam gdzie można to zrobić zgodnie z przepisami.
W US może być inaczej (bardziej liberalnie niż w Polsce), zależnie od stanu.



A z przepisów wynika że na skrzyżowaniu można tę linię przejechać bo jest ona malowana w celu uniemożliwienia wyjechania za swój pas ruchu na pas „ruchu pod prad"
Ja pierodle gdzieś ty robił prawo jazdy ...... To ty zapierdasz 200m dalej i nawracasz tylko po to by wjechać w skrzyżowanie ..... Nawet ci powiem że w niektórych wypadkach można wyprzedzać na tej linii .... Na przykład jak przed tobą jedzie ciągnik rolniczy. Albo nawet najechać na nią jeśli chcesz wyminąć rowerzystę ..... Tylko trzeba mieć dwa zwoje więcej niż ty i się upewnić.... A jeśli ktoś ci wyjebał za to mandat to się dałeś zrobić w chuja giniarzowi
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-08-08, 6:37 7
silwerbalk napisał/a:

A z przepisów wynika że na skrzyżowaniu można tę linię przejechać bo jest ona malowana w celu uniemożliwienia wyjechania za swój pas ruchu na pas „ruchu pod prad"
Ja pierodle gdzieś ty robił prawo jazdy ...... To ty zapierdasz 200m dalej i nawracasz tylko po to by wjechać w skrzyżowanie ..... Nawet ci powiem że w niektórych wypadkach można wyprzedzać na tej linii .... Na przykład jak przed tobą jedzie ciągnik rolniczy. Albo nawet najechać na nią jeśli chcesz wyminąć rowerzystę ..... Tylko trzeba mieć dwa zwoje więcej niż ty i się upewnić.... A jeśli ktoś ci wyjebał za to mandat to się dałeś zrobić w chuja giniarzowi



Czytam i nie wierzę
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-08, 6:59
Za coś takiego powinienem trafić na szubienicę. Bez sądu, od razu kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
ghost114 2024-08-08, 9:46
Please Don't
Please Don't
Please Don't
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-08, 10:03
silwerbalk napisał/a:

A z przepisów wynika że na skrzyżowaniu można tę linię przejechać bo jest ona malowana w celu uniemożliwienia wyjechania za swój pas ruchu na pas „ruchu pod prad"
Ja pierodle gdzieś ty robił prawo jazdy ...... To ty zapierdasz 200m dalej i nawracasz tylko po to by wjechać w skrzyżowanie ..... Nawet ci powiem że w niektórych wypadkach można wyprzedzać na tej linii .... Na przykład jak przed tobą jedzie ciągnik rolniczy. Albo nawet najechać na nią jeśli chcesz wyminąć rowerzystę ..... Tylko trzeba mieć dwa zwoje więcej niż ty i się upewnić.... A jeśli ktoś ci wyjebał za to mandat to się dałeś zrobić w chuja giniarzowi



ty tak serio?
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-08-08, 10:08
ghost114 napisał/a:

Please Don't
Please Don't
Please Don't



Pilsnoł
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2024-08-08, 10:12
Kiblarze.....jakie z was śmieszne pizdeusze 😅
Zgłoś
Avatar
lukas0017 2024-08-08, 10:39
Chyba skośnooki nie wiedział, że motocykle som wszendzie
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-08-08, 11:12
sadistic.pl/motopizda-odc-8103-vt480340.htm

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie