18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

ciasna burta
kr...........un • 2018-08-01, 12:40
Chciała uciec

2018-08-01, 18:36
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Co tutaj jest bestialskiego? Ktoś chyba nie rozumie znaczenia tego słowa.


Bestialskie zachowanie to rozszarpywanie, rozerwanie i rozczłonkowanie ofiary i niekoniecznie jej zjedzenie.



Nie wiem, może upychanie k***a jednego prosiaka na drugiego do puszki by się podusiły? Takie maluchy to sobie chrumkają co najwyżej, a tu drą ryje jak zarzynane, jak nie widzisz nic złego to kup okulary i aparat słuchowy.
Poza tym, jaki pożytek ma właściciel hodowli z martwych niewychowanych zwierzaków?

2018-08-01, 19:04

Tak na wszelki wypadek, gdyby zajrzał tu jakiś weganin.
Pozdrawiam.

kr...........81
2018-08-01, 19:04
j***ć swinki żremy je co dzien dnia

2018-08-01, 19:13
Sosna84 napisał/a:

I to jest właśnie kolejny przykład p*zdzielstwa.
Stoisz 30 metrów dalej, płaczesz "bo świnkie menczom bandyty", nagrywasz swoim srajfonem za 3tysiące (wyprodukowanym przez 5-latka w Chinach), ale dupy nie ruszysz żeby podbić do typa i go zj***ć, wezwać policję czy zwyczajnie rozj***ć mu te okularki.
Wracasz do domu, wrzucasz na YT, na "fejsika" - wpie**alają ci równie zj***ne koleżanki sto lajków pod filmem, zaczynacie pie**olić farmazony o tym jacy ludzie sa brutalni. Do całego gówna dołączy się ze trzech zjebów - wege. Zacznie się kosmiczna dyskusja na temat żywności, zdrowia i ch*j jeszcze wie czego.

A ty możesz spokojnie wyłączyć swojego iMaca, dopić sojowe latte i pójść spać z pie**olniętym przekonaniem, że właśnie coś zrobiłaś dla tych zwierząt i jesteś wielka obrończynią praw zwierząt.

k***a go mać!



Dementuje plotki na temat iMaca, mam MacBooka Pro

2018-08-01, 19:23
@up
Cytat:

Dementuje plotki na temat iMaca, mam MacBooka Pro



to znaczy, że jesteś sp***olona bardziej czy mniej? :roll:

2018-08-01, 19:34
facet pakuje swój dobytek czy sprzedawany na rynku, czy zakupiony taki prosiaczek to 300-400zł. na pewno napojone i najedzone żeby upał nie zabił. Kwiczą bo nie lubią jeździć autem. a Miastowi wielki szum mu robią.

2018-08-01, 19:40
mięsko będzie

2018-08-01, 19:40
To są warchlaki... do bycia kiełbasa im brakuje jakies sto kilo.... wtedy będą tucznikami I dostaną w łeb...

2018-08-01, 19:48
i tak jada być zaj***ne i zapakowane w folie hello

2018-08-01, 19:55
Sk***ysyny, są jakieś normy przewozu zwierząt. Powinien ktoś ten film przesłać na jakiś komisariat by się ch*je jeden z drugim może czegoś nauczyli. Lubię zjadać mięsko, ale zadawanie niepotrzebnego okrucieństwa powinno być karane adekwatnie do popełnionego czynu.

Ti...........ch
2018-08-01, 20:13
Nie widzę tam okrucieństwa... Widzę zwierzęta którą się boją i drą ryje oraz przewożenie ich w nieodpowiednim do tego samochodzie, ale okrucieństwo? Bestialstwo? No niestety nie.

2018-08-01, 20:59
Tak w roli sprostowania to właśnie jakiś ktoś sam z siebie zatrzymał to auto i zadzwonił po policje. Moment nagrania to właśnie jak panowie od tych świnek czekali na samochód do przewozu zwierząt żeby przeładować.

2018-08-01, 21:26
Kiedyś byłem mały i z dziadkiem nie żyjącym już pomagałem mu usuwać genitalia takim prosiakom wyglądało to śmiesznie mój dziadek rolnik z parkinsonem i skalpelem w reku przerzucał miedzy nogi takie prosie i wycinał mu genitalia a ja trzymałem te prosie za kopyta by się za bardzo nie rzucało . Dawna Polska wies... piękne wspomnienia

2018-08-01, 22:04
Zajebiste młode świnie:) A tak na poważnie to nic tam wychodzącego pond normy sienie wydarzyło... Są te cioty które nie jedzą mięsa - mniej więcej jak te cioty co się boją motocykla itp...

2018-08-01, 23:28
Aż mnie smak na słonine naszedł.