18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Emigranckie dzieci z Berlina poniżane i opluwane w polskich miastach - ujawnia Wirtualna Polska. "Policjanci nas wyśmiali”

Cytat:

Mężczyzna na głównej ulicy Lublina napluł w twarz nastoletniej muzułmance, a stojący nieopodal policjanci na zgłoszenie zareagowali śmiechem. Dzieci z rodzin muzułmańskich emigrantów przyjechały z Berlina, by poznać historię prześladowania i zagłady Żydów. Przez kilka dni – w Łodzi, Warszawie i Lublinie – nastolatkowie byli obrażani, poniżani i opluwani. Nauczycielka powiedziała Wirtualnej Polsce, że chciała przerwać wyjazd. Uczniowie uznali jednak, że nie dadzą się pokonać rasizmowi w Polsce.



Cytat:

Lublin, 21 czerwca. Przy Krakowskim Przedmieściu w centrum miasta widać wzmocnione siły policji. Do piłkarskiego meczu Słowacja-Szwecja na młodzieżowych mistrzostwach Europy pozostał jeden dzień. Między kościołem św. Piotra i Pawła a hotelem Europa do nastoletniej uczennicy berlińskiej szkoły z chustą na głowie podchodzi mężczyzna i pluje muzułmance w twarz. Szkolni koledzy podbiegają do stojącego w pobliżu patrolu policji. Funkcjonariusze lekceważą nastolatków. Są zajęci swoimi telefonami komórkowymi. Sytuację obserwuje kilku mieszkańców Lublina. Prowadzą roztrzęsionych uczniów i zapłakaną dziewczynę do innego patrolu policji, który stoi pod Grand Hotelem. Opowiadają, co się stało. Pokazują, że mężczyzna, który opluł dziewczynę się oddala. Policjanci reagują śmiechem. Tak wydarzenia zrelacjonowali nam świadkowie, do których dotarliśmy.



Lublin – woda tylko dla Polaków, dla muzułmanów - wibrator

Cytat:

Według sprawozdania najwiecej incydentow wydarzyło się w Lublinie.
Licealiści po zwiedzeniu obozu w Majdanku telefonicznie uzgadniają, że będą mogli zwiedzić synagogę w Lublinie. Pilnujący wejścia ochroniarze, widząc muzułmańskie nakrycia głowy nie wpuszczają nastolatków do środka. Tłumaczą to względami bezpieczeństwa.
Mężczyzna na starówce odmawia uczniom sprzedaży wody tłumacząc, że nie są Polakami. Idącym ulicą dziewczynom ktoś rzuca pod nogi wibrator. Kobieta podchodzi do jednej z dziewczyn noszącej chustę, oblewa ją wodą i kilka razy krzyczy ”go away!”
”Znamy rasizm z Berlina, lecz jest on niczym w porównaniu do tego, co spotkało nad tutaj” – piszą w sprawozdaniu z wyjazdu opiekunowie uczniów.



Chyba ktoś tu jest zdziwiony :idzwch*j:

2017-06-26, 15:31
Wnioskuję o awans dla tych policjantów!

2017-06-26, 15:36
Jak na standardy polandii to policjanci i tak łagodnie potraktowali poszkodowanych. Mogli przecież zabić paralizatorami. A polackie bydło zwyczajnie trzyma swój poziom.

2017-06-26, 15:45
@ciotaciota
Mów za siebie, pedale.

2017-06-26, 15:56
WP - portal rzetelnego dziennikarstwa.


2017-06-26, 15:58
Co za k***a bzdury! Po pierwsze to w Lublinie nie ma synagogi zdatnej do zwiedzania. Jest odrestaurowany budynek w którym jest 1 (słownie jedno) pomieszczenie z nawiązaniem do tego i który teraz służy za jakiś hotel czy coś-w środku nic historycznego. Przed wojną było sporo, ale niemiaszki wszystko zniszczyli. Na cholerę muzułmanie mieliby się tam pchać. To pierwsza bzdura

Po drugie na starówce nikt wody nie sprzedaje bo jest zakaz wystawiania straganów z takimi produktami. Jedyne miejsce gdzie ta rzekoma "odmowa sprzedania wody" mogłą się dokonać to jakiś bar/restauracja. Ten sprzedawca musiałby być idiotą zeby turyście odmówić zakupu. Sam by tracił? No k***a nie mówicie mi, ze starówka, i restauracje które sie tam znajdują i do których zachodzą właśnie turyści, w dzień meczu Szwecja-Słowacja (a wiadomo jak to jest z obywatelami Szwecji i ich dzisiejszym kolorem skóry) tak by się zachowały.

Po trzecie, skoro to zwykła wycieczka licealistów z Berlina to jakim cudem ta rasistka akurat w tym dniu postanowiłaby przyjść na rynek z wibratorem. Chyba musiałaby codziennie chodzić z ich całą torbą żeby akurat na nich trafić.

Po czwarte, muzułmanów (lasek w chustach) w Lublinie pełno. Podobnie jak Wietnamczyków, Koreańczyków itp. Wszyscy zazwyczaj zwiazani z Akademią Medyczną. A plac Litewski jest przystankiem na drodze do tego uniwersytetu. Nigdy nie było z tam problemów ani incydentów rasistowskich. Chyba tylko tuzy dziennikarstwa z wp twierdzą, zę ci lubelscy rasiści czają się specjalnie na wycieczki a miejscowych ciapaków nie zaczepiają.

Znany jest debilizm polskojęzycznych dziennikarzy, ale to co oni wypisują jest niczym w porównaniu do wp.


E: włąśnie zobaczyłem jaki tag dał na stronie wp autor tego artykułu "holokaust"...
:ja_pie**ole:

2017-06-26, 16:43
Przyjechali by ogladac jak traktowano zydow. A w polsce to co niemcy nam robili paly. Wojna najwieksze zniwo zebrala w Polsce ofiary smiertelne ruina i zgliszcza z calego kraju. Po czym zostawili nas k***a alianci w ciemnej p*zdzie w nagrode za waleczne bronienie europy i walczenie na kazdym mozliwym froncie. I teraz mi ktos powie ze u nas brak tolerancji i zacofanie. Ale prawda jest taka ze kazdy normalny Polak wie jak sie konczy wpuszczanie obcych do kraju.

2017-06-26, 16:49
Wyssane z palca czy nie ... Na co oni liczą w tym przypadku po takim zachowaniu jakie pokazują ? Ze ktoś im będzie współczuł czy co ? k***a , jak nie odpowiada to niech sami że swoimi walczą , niech się przeciwstawiają , kabluja itd.

2017-06-26, 16:53
Coś mi się wierzyć nie chce . Policja za dużo ryzykuje odmawiając im pomocy. Jeżeli to prawda to bardzo dobrze niech wiedza ze w Polsce to my spuszczamy wpie**ol nikt inny.

2017-06-26, 17:14
Polak pluje nachodźcy w twarz i nikt tego nie nagrał ? Co za j***ni rasiści, zero, no zero szacunku k***a

2017-06-26, 17:33
Jak by to była prawda to by było spoko wszędzie tych brudasów pełno, a powinno się wybić co do 1 i byłby spokój

2017-06-26, 18:35
Moje rodzinne kochane najpiękniejsze miasto - jedli to fakt to dumny jestem ze swoich rodaków

2017-06-26, 18:42
Chciałbym żeby to była prawda, i żeby jeszcze dla przykładu puścili ten tekst w mediach europejskich.
Jeżeli będziemy postrzegani jako rasistowsko–ksenofobiczne zwierzęta to ciapaki będą się bali tutaj osiedlać.

2017-06-26, 21:12
Nauczcie się wreszcie, do k***y nędzy, rozróżniać słowa!
Imigrant - ten co PRZYJECHAŁ do kraju
Emigrant - ten co WYJECHAŁ z kraju

Używając tych słów zamiennie wasze wypociny często nie mają żadnego, k***a, sensu.

:samoboj:


A tak poza tym historia jest wyssana z dupy. Ale w sumie dobrze, niech myślą że muslimów palimy tu na stosach i urządzamy polowania na czarownice.

2017-06-26, 22:15
Ale jak Polak spłonął w aucie przez ciapatych to cisza była. k***a.

2017-06-26, 23:42
WP jest tak samo rzetelne jak tivien, ale trzeba przyznać że fantazja ich poniosła. :kawa: