18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

chyba się gość wk***ił ...

materiał NIE własny

2014-01-04, 00:48
Co wy się tak podniecacie? Przecież widać, że auto idzie na szrot, gdyż nie ma wstecznego lusterka itp. Zero emocji i słaba gra aktorska.

2014-01-04, 00:49
Fantomenkk napisał/a:


2.Zdemontowane lusterko wsteczne u ofiary
:-|


z tego co wiem to lusterko wstecznie nie jest wymagane, obowiązkowe są tylko boczne

2014-01-04, 00:50
za własne zawsze piwko :)

2014-01-04, 00:50
Czy mi się wydaje czy w Polsce coraz więcej popie**olonych ludzi się pojawia? Chyba że dopiero teraz na światło dziennie wychodzą takie ekscesy dzieki kamerom samochodowym. Ludziom się w głowach pie**oli już, pewnie od dostatku.

2014-01-04, 00:55
Fantomenkk napisał/a:

1.Brak tablicy rejestracyjnej u atakującego
2.Zdemontowane lusterko wsteczne u ofiary
3.Szyba pęknięta jeszcze przed atakiem(lewy dolny róg, widać jak pęknięcie się rozrasta po uderzeniach)
4.Kamera ustawiona tak że nie widać twarzy sprawcy
I jeszcze ten sztuczny monolog.Czy można było ten fejk bardziej sp***olić? :-|



To się nazywa (prawie) profesjonalne wymuszenie odszkodowania.
Ale jak się nie połapią rzeczoznawcy to gość weźmie kaskę i wstawi sobie nowiuteńką szybkę. W co szczerze wątpię bo rzeczoznawców w agencjach ubezpieczeniowych mamy w Polsce z głowami na karku.

2014-01-04, 01:01
ale jak masz AC to i tak należy ci się wymiana szyby jak ktoś ci na przykład rozwali szybę na osiedlu, wiec po co nagrywać filmik. Za to do wypłaty odszkodowania z OC potrzebne są dane sprawcy, a nagrywając lewy filmik na nim go nie widać wiec o ch*j chodzi

2014-01-04, 01:08
krzysiek_kili napisał/a:

@up: wszyscy wiemy, że gówno byś zrobił


Ty bys k***a się zesral, więc nie wiem o co ci chodzi?

gozdek napisał/a:



no i jeszcze jak byś miał samochód, prawo jazdy i więcej niż 12 lat to wtedy byś ... i tak nie zaj***ł :mrgreen:


Ty masz wg profilu 26, a myślenie i zachowanie 15. Post pewnie tylko po to żeby piwo dostać. Żebrak

2014-01-04, 02:04
ale 'cie matka zdechla ty' jest zabawne

2014-01-04, 02:26
Czyżby kolejny internetowy kozak na drodze się pojawił? Wielki w gadaniu i obrażaniu, ale jak jakiś ku*as rozpie**ala mu szybe to jeszcze wsteczny doda. pipa.

2014-01-04, 02:49
Nawet dobra reżyserka :) Ale do brata tak mówić??? :D

2014-01-04, 10:20
Fake- każdy normalny skasowałby temu debilowi nogi :p

2014-01-04, 10:32
to chyba Ci sami nagrywali...

http://www.youtube.com/watch?v=HwiN2nkiMps

2014-01-04, 11:52
Na takich debili mam pare specjałów pod siedzeniem :P

2014-01-04, 12:27
Fantomenkk napisał/a:

1.Brak tablicy rejestracyjnej u atakującego
2.Zdemontowane lusterko wsteczne u ofiary
3.Szyba pęknięta jeszcze przed atakiem(lewy dolny róg, widać jak pęknięcie się rozrasta po uderzeniach)
4.Kamera ustawiona tak że nie widać twarzy sprawcy
I jeszcze ten sztuczny monolog.Czy można było ten fejk bardziej sp***olić? :-|


A w odbiciu szyby widac jeszcze cala ekipe filmowa wraz z jezusem.

2014-01-04, 14:44
Mam ubezpieczoną szybę, a coś mi nie grzeje bo się popsuła, no to kolega uderzy 2x że niby od kamienia, a my nagramy film i będzie na sadistic :DDD