18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Uważajcie na kołdry!


2010-03-28, 09:17
Czytałem artykuł z tą kołdrą. Babcia jest po prostu jebnięta. W nocy spadła z łóżka bo nie udało jej się wstać, spadła tak niefortunnie że pociągnęła za sobą kołdrę, która ją przykryła. Babcia leżała tak kilka godzin i nie mogła się uwolnić. Strasznie trudno jest zdjąć z siebie kołdrę.
No a kołdra powinna dostać dożywocie :D
Fuckt to j***ny brukowiec i pełno tam takich rzeczy. Często przeglądam ich artykuły żeby się pośmiać. Był też jeden w którym podobny moher opisywał że drogi markowy czajnik ( kosztował 100 zł ) chciał ją zabić :D Miał napis: Made in China :D

2010-03-28, 09:49
Cytat:

Rosjanin chciał seksu z szopem praczem

Dramat pewnego jurnego Rosjanina! Mężczyzna stracił spory kawałek członka, gdy próbował uprawiać seks z szopem praczem. Oczywiście po pijanemu!

Lekarze z moskiewskiej kliniki nie mogli wyjść ze zdziwienia, gdy na izbę przyjęć trafił podchmielony mężczyzna z mocno nadgryzionym członkiem. Gdy delikwent wytrzeźwiał wyjaśnił, co się stało. Otóż po kilku głębszych bardzo mu się spodobał szop pracz i chciał się z nim kochać. Zwierzę było oswojone, ale w przeciwieństwie do Rosjanina, nie było zboczone i pijane. Zirytowany nachalnymi zalotami futrzak odgryzł w końcu mężczyźnie kawał członka i było po miłości.



Moje ulubione, ever. ;d

2010-03-30, 16:07
Ładnie się uśmiałam :mrgreen:

Myślałam, że takie rzeczy, to tylko w japońskich horrorach :roll:

Od dzisiejszej nocy będę miała na oku moją pierzynkę, oby na mnie się frańca nie rzuciła pewnego ranka :shock:

ne...........fi
2010-05-26, 23:34
Może ta kobieta nieświadomie cierpi na syndrom obcej ręki. To byłby lepszy tytuł
"Moja ręka chciała mnie udusić... KOŁDRĄ!!!" :mrgreen:

2010-12-18, 15:49

2011-01-09, 00:15
Mamuśka akurat