18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Koło mnie, tak blisko...
krzyks • 2016-06-24, 15:51
... bo zawieszenie było za nisko :mrgreen:


2016-06-25, 18:45
sami k***a widze posiadacze rr się wypowiadają, których z pewnością stać na zrobienie gleby, nie mówiąc o airze. Wieśniaki z nich, bo jak stoicie w j***ny autosanie w centrum, to zalewacie się potem i nienawiścią, że kogoś stać na auto i na jego modyfikacje, a was jedynie stać na ulgowy za 1,4zł i k***a narzekanie na sadolu. j***ne patafiany

Al...........go
2016-06-25, 19:30
kosmaty69 napisał/a:

sami k***a widze posiadacze rr się wypowiadają, których z pewnością stać na zrobienie gleby, nie mówiąc o airze. Wieśniaki z nich, bo jak stoicie w j***ny autosanie w centrum, to zalewacie się potem i nienawiścią, że kogoś stać na auto i na jego modyfikacje, a was jedynie stać na ulgowy za 1,4zł i k***a narzekanie na sadolu. j***ne patafiany



No no, tylko się nie zesraj zaraz.

2016-06-25, 22:05
kosmaty69 - sam mam obniżone auto (i zrobione inne rzeczy), ale wszystko do poziomu, który poprawia własności jezdne, ale nie robi z auta demo-caru, który na asfalcie powinien stać tylko wtedy, gdy zjedzie z lawety na jakimś festiwalu / motoshow.

O poziomie sp***olenia umysłowego takich ludzi świadczy tekst, który kiedyś zasłyszałem: "nie bądź p*zda i drzyj wahaczem a nie dokładką".

Zagazowane silniki 1.6 albo 1.8 ze stożkami i przelotem, do tego lacie 205 naciągnięte na 10" felgi, które rant mają 1cm nad ziemią, a całość siedzi tak nisko, że na pamięć muszą znać lokalizacje progów zwalniających w mieście. Toż to niewyobrażalny lans! Dopóki nie trzeba za kimś takim jechać i sypać ku**ami, gdy z osiedla wyjeżdża kilka minut, bo przecież z powodu tych modów promień skrętu ma jak tankowiec i każdy ciaśniejszy zakręt bierze na 5 razy, a garby pokonuje z prędkością sunącego lodowca (o ile nie musi podkładać desek trzymanych w bagażniku - co rzekomo jest powodem do dumy w kręgach takich agrotunerów). Do tego jeszcze naklejka "nie trąb zjebie bo jadę na glebie", głęboki bas, który zagłusza wszystko, oparcie fotela pod kątem 45 stopni i czapka "wpie**olka". Klasyka

Jakoś w większości ludzie, których właśnie stać nie robią takich spedalonych modów, bo wiedzą że psują auto zamiast je ulepszać. Takie przeróbki nie poprawiają niczego, poza samopoczuciem właściciela i jego hierarchią w kręgach, gdzie "im bardziej auto nie nadaje się do jazdy po drogach, tym lepiej".

2016-06-26, 03:06
szukam takich felg do mojej buni jakby ktos mial. styl 95

2016-06-26, 11:57
@SanicHegehog Zawsze mogą to robić bo im się to po prostu podoba? I chyba zbytnio nie powinno Cię interesować co oni robią, bo robią to z własnymi autami a nie z twoim ;-;

2016-06-26, 16:46
Sonal napisał/a:

Co się dziwić po takich starych autach? Już dawno powinny być przerobione na żyletki.


Nie dość, że nie taki stary to jeszcze wpompowano w niego kasę. Jeszcze daleko do żyletek kolego.