18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Bicie się dwóch chucher co machają rękami, lecz to kopnięcie wyjaśnia sprawę bo celnie jest wymierzone.


2018-07-13, 17:37
Dziwne widzowie wrzeszczą jak czarni. Kiedyś się zastanawiałem o co chodzi tym czarnym w programie coś tam odpicuj mi brykę, wchodzi człowiek biały zobaczyć swoją odpicowaną brykę i jego reakcja "piękny" "nie mogę uwierzyć że to moje auto" itp. ogólnie cisza i wzruszenie, a gdy wchodzi czarny to "WOOOOOOOW AAAAAAAAAAAAAAAAAAA OOOOOOO" i drze ryja.

2018-07-14, 10:20
Po akcencie bardziej jakaś prywatna szkoła w UK, ale drą mordy jak murzyny przy wodopoju...

2018-07-14, 11:53
Te chuchro od kopania na 100% trenuje taekwondo, co można rozpoznać po tym, że nie potrafi walczyć w ogóle rękoma i trzymać gardy, a coś takiego nie jest żadnym dla niego problemem

2018-07-14, 12:48
Polnischefuhrer napisał/a:

Te chuchro od kopania na 100% trenuje taekwondo, co można rozpoznać po tym, że nie potrafi walczyć w ogóle rękoma i trzymać gardy, a coś takiego nie jest żadnym dla niego problemem



to te taekwondo to taki inwalidzki sport gdzie nawet rak nie uzywaja ? :D to po co to one trenuja

2018-07-14, 13:14
komin321 napisał/a:



to te taekwondo to taki inwalidzki sport gdzie nawet rak nie uzywaja ? :D to po co to one trenuja

tak jak piłka nożna też jest inwalidzka :lol:

2018-07-15, 13:34
Polnischefuhrer napisał/a:

tak jak piłka nożna też jest inwalidzka :lol:



tylko pilka nozna to bardziej jak zabawa.. a jakas sztuke walki to wybral bym zeby mi sie tez przydalo do jakiejs obrony... a nogami to wlasnie mozna pilke pokopaac... albo trafic kogos w leb.. wczesniej przez 5 minut byc walonym po mordzie....

2018-07-16, 20:21
Mors_Nigra napisał/a:

@brauza dokładnie, bo każdy w wieku 14 lat powinien wyglądać jak Pudzian.


Głupi jakiś jesteś? Zresztą, czarnego pytam :) Podoba mi się ich duch walki :)