18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Materiał nagrywany, który nie pojawił się na antenie.
Przeciekł na internety i jest szeroko komentowany.
Dziennikarka wybucha śmiechem z fikcji materiału, który czyta.


Ciekawe, na ile jest to podobne do materiałów nagrywanych w TVP.

Źródło:
https://www.znak.com/2020-02-10/veduchaya_vestey_rassmeyalas_chitaya_novost_o_povyshenii_lgot_v_rossii_na_3

2020-02-12, 19:56
Nie kumam ani słowa. Z czego ona tak ryje?

2020-02-12, 20:05
Mgmacius napisał/a:

Nie kumam ani słowa. Z czego ona tak ryje?



Wasz burszuj POLIGON chciał wejść na antenę ale się zesrał, a prezenterka zobaczyła jego ciula (znaczy jego napletek) i wyj***ła śmiechem bo komar zostawi większą bułę,,,

2020-02-12, 20:10
bigsexy napisał/a:

Wasz burszuj POLIGON chciał wejść na antenę ale się zesrał, a prezenterka zobaczyła jego ciula (znaczy jego napletek) i wyj***ła śmiechem bo komar zostawi większą bułę,,,



fajnie sie naćpałeś ciulu.wracaj na ziemię.

2020-02-12, 20:12
wypad z tym gównem, jak słyszę ten język to mi się paznokcie marszczą tak sam jak przy germańskim

2020-02-12, 20:18
niemamskarpet. napisał/a:

... jak słyszę ten język to mi się paznokcie marszczą tak sam jak przy germańskim


Język nieprzyjaciół powinno się znać.

2020-02-12, 20:34
Oni mogą się uczyć od towarzyszy z PZPIS!

2020-02-12, 20:44
Mgmacius napisał/a:

Nie kumam ani słowa. Z czego ona tak ryje?



Prowadzenie programu „Wiadomości. Primorye ”wybuchnął śmiechem, informując w studio o wzroście w Rosji płatności socjalnych dla federalnych beneficjentów. Kwota miesięcznych świadczeń pieniężnych od 1 lutego została zindeksowana o 3%. Gospodarz wyśmiał słowa o kwotach, które Rosjanie mogą wydać na usługi społeczne. Rekord nie pojawił się na antenie, ale zaczął szybko rozprzestrzeniać się w Internecie. Pierwszą, która przyciągnęła uwagę, była publikacja „Info 24”.

Prezenter przeczytał tekst, że świadczenia federalne są przyznawane osobom niepełnosprawnym, weteranom wojennym, obywatelom narażonym na promieniowanie, bohaterom ZSRR i Rosji, a także innym kategoriom obywateli. Na przykład w Primorye jest ponad 16 tysięcy takich osób.

„Zaindeksowano również zestaw usług społecznych zawartych w płatności. Począwszy od 1 lutego, jego koszt wyniesie nieco ponad 1,5 tysiąca rubli miesięcznie, z czego prawie 900 rubli może być wydane przez beneficjenta na niezbędne leki, 137 rubli należy wydać na bilety do sanatorium w celu zapobiegania poważnym chorobom, a resztę na bezpłatne przejazdy w transporcie międzynarodowym do miejsca leczenia iz powrotem - powiedziała prezenterka, po czym nie mogła powstrzymać śmiechu.

„Przepraszam, próbowałem… słyszałeś?… Dobrze, że nie jestem w powietrzu… A reszta podczas podróży międzynarodowych… przeczytałeś to?” Powiedziała, przepraszając swoich kolegów. Atak śmiechu trwał około minuty, prezenter kilkakrotnie powtórzył kwotę płatności.

2020-02-12, 20:48
serenity napisał/a:

Oni mogą się uczyć od towarzyszy z PZPIS!



towarzyszy to u Schetyny szukaj co ich reaktywował ...

2020-02-12, 21:14
Mam podobnie jak od wielkiego dzwonu zdarzy mi się obejrzeć wiadomości, albo fakty...

2020-02-12, 21:27
od jutra gwiazda tv kamczatka

2020-02-12, 22:07
trupzszafy napisał/a:

od jutra gwiazda tv kamczatka



chyba tv gułag

2020-02-12, 22:23
"Akcja" od 0:45. Podobno ją zwolnili. Ona nie znajdzie juz pracy a rodzina nie znajdzie jej. Juz wujek wladi o to zadba...

2020-02-12, 23:56
Jak będzie miała szczęście, to nauczą ją oporządzać bydło na Syberii. Przy mniejszym szczęściu nauczą ją karmić niedźwiadki własnymi flakami.

2020-02-13, 00:20
A to mateczka rasija nie miała mieć własnych internetów?

My tu śmichu chichu a tymczasem w mateczce polszy inaczej nie jest.
Ot tak czasem czytam w gazecie, że wzrosła waloryzacja emerytur. Na przykład o 7.5 pln.

Tylko na głupoty nie rozpie**olcie.