18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

1 Sierpień
DoktorAlban • 2018-08-01, 02:12
Precz za granicę


2018-08-01, 02:39
Wrócił do czasów dzieciństwa :)

2018-08-01, 03:17
Po co?

2018-08-01, 04:19
Gosciowi poprostu wyj***lo korki

2018-08-01, 04:58
j***ć ćpunów
palący marihuanę to nie ćpun?
jak się zachowuję marihuanista? zawieszony ćpun i ten śmiech "łeeee"

jak ćpun nie zapali to ręce mu się trzęsą
a po siódme to żaden ćpun marihuanista nie tylko jara bo i bierze coś innego
j***ć ćpunów

tak "raz na jakiś czas se zapali" hehehe

2018-08-01, 05:28
Pytanie do ekspertów.Co konkretnie się "ćpie",żeby tak mieć? Nie zebym chciał tylko z ciekawości pytam

Chyba zmienie nick na "j***ć ćpunów"

2018-08-01, 06:34
Zapiął pas, więc wszystko w porządku.

2018-08-01, 07:43
DoktorAlban napisał/a:

j***ć ćpunów
palący marihuanę to nie ćpun?
jak się zachowuję marihuanista? zawieszony ćpun i ten śmiech "łeeee"
jak ćpun nie zapali to ręce mu się trzęsą a po siódme to żaden ćpun marihuanista nie tylko jara bo i bierze coś innego j***ć ćpunów
tak "raz na jakiś czas se zapali" hehehe



Czy Tobie też korki wyj***ło pisząc ten komentaż? :idzwch*j:
- no jak się zachowuje marihuanista? pozwalam Ci porównać do powszechnie zalegalizowanej używki - czyli alkoholu (wady i zalety)

fakt, zwiecha może i jest, opóźniona reacja, ale za to jaki huuuumor masz... a co najważniejsze rano budzisz się bez kaca.
[aby byla jasnosc. brałem pod uwagę spożywanie jak przeciętny, normalny Kowalski alkohol spożywa. no dobra... może troche rzadziej. nie bralem pod uwagę palących non-stop]

2018-08-01, 08:26
Jaki on musi być teraz szczęśliwy :lol:

2018-08-01, 08:38
przecież to gwizdajacy pierdzioch

2018-08-01, 08:46
serczynski napisał/a:



Czy Tobie też korki wyj***ło pisząc ten komentaż? :idzwch*j:
- no jak się zachowuje marihuanista? pozwalam Ci porównać do powszechnie zalegalizowanej używki - czyli alkoholu (wady i zalety)

fakt, zwiecha może i jest, opóźniona reacja, ale za to jaki huuuumor masz... a co najważniejsze rano budzisz się bez kaca.
[aby byla jasnosc. brałem pod uwagę spożywanie jak przeciętny, normalny Kowalski alkohol spożywa. no dobra... może troche rzadziej. nie bralem pod uwagę palących non-stop]


choćbyś nie wiem ile wódy pił, normalnemu gościowi nie zrywa dekla jak po dopalaczach

2018-08-01, 10:17
up all@@

Gdyby dzisiaj mieli zalegalizować alkohol, srali by się tak samo jak nie gorzej co z "marihuannen". Alk sieje większe spustoszenie w organizmie niż trawka(zaznaczam że czysta, bez natrysków).

A ten osobnik tutaj jest po dopalaczach, które potrafią w 3sec odciąć myślenie i wyprostować wam pofałdowania mózgu.

2018-08-01, 10:59
Pewnie jest w podobym miejscu, jak ten koleś poniżej ;)

2018-08-01, 11:09
Nie znacie się. Gość jest mistrzem pantomimy, niedawno zaczął zajęcia i odkryj swój talent.

2018-08-01, 11:44
j***ćLudzi napisał/a:

Pytanie do ekspertów.Co konkretnie się "ćpie",żeby tak mieć? Nie zebym chciał tylko z ciekawości pytam

Chyba zmienie nick na "j***ć ćpunów"


Narkotyki powiedzmy "starej daty" takie jak LSD,MDMA,amfetamina czy te pochodzenia roślinnego (THC, kokaina) są o tyle bezpieczniejsze że zostały odkryte w poważnych laboratoriach czy są znane człowiekowi od setek lat (jak w przypadku THC i kokainy, grzybów itp).
Natomiast od jakiegoś czasu prym wiodą szeroko rozumiane dopalacze. Ciężko je nawet sklasyfikować bo chyba nikt do końca niewie co w danej paczce znajdzie. Genezy powstania też nie znam choć spotkałem sie z jedną teorią spiskową (dopalacze to dzieci krokodyla a ojcem krokodyla są osoby z FSB).

Jedno jest pewne, każdy kto próbował narkotyków starej daty powie że dopalacze to największe gówno.